KURSY ANGIELSKIEGO WARSZAWA

Kursy angielskiego Warszawa Szkolenia językowe Indywidualny kurs języka angielskiego Warszawa Konwersacyjne kursy języka angielskiego w Warszawie Grupowy kurs języka angielskiego w Warszawie w Wirtualnej Klasie lub w realnej klasie z angielskimi i amerykańskimi nauczycielami - nauczyciele z USA i UK

Kurs języka angielskiego Warszawa

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE

Kursy angielskiego w Warszawie

Kursy angielskiego Warszawa szkoła języka angielskiego

Kursy angielskiego Warszawa indywidualne

Kursy angielskiego Warszawa intensywne

Kursy angielskiego Warszawa konwersacje

Kursy angielskiego dla początkujących Warszawa

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów Cambridge

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów ETS

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów LCCI

Kursy angielskiego medycznego Warszawa

Kursy angielskiego prawniczego Warszawa

Kursy angielskiego biznesowego Warszawa

Kursy angielskiego dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych Warszawa

Kursy angielskiego dla kandydatów na tłumaczy filmowych Warszawa

Kursy angielskiego w turystyce i hotelarstwie Warszawa

Kursy angielskiego dla barmanów sommelierów kelnerów kucharzy Warszawa

Kursy angielskiego Warszawa online

Kursy angielskiego Warszawa

Kursy angielskiego Warszawa z native speakers lub z polskim lektorem. Lekcje angielskiego prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów po anglistyce (polscy lektorzy). Na wyższych poziomach lektorami są native speakers z krajów anglojęzycznych. Jeżeli są Państwo chętni do wzięcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom znajomości języka angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję kursu.

Na test sprawdzający poziom znajomości angielskiego nie trzeba się umawiać. Można wziąć w nim udział między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6. Cena uzależniona jest od rodzaju kursu angielskiego.

Kursy angielskiego Warszawa szkoła języka angielskiego

Kursy angielskiego Warszawa Szkoła Języka Angielskiego LEXIS to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.

Możesz uczestniczyć w kursach angielskiego w Warszawie oraz w kursach angielskiego online. Wszyscy uczniowie kursów angielskiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach. Rodzicom i ich dzieciom proponujemy językowe wyjazdy rodzinne w anglojęzycznych krajach. Podczas ferii zimowych - dzieci, młodzież i dorośli mają zapewnione miejsca na kursach i obozach językowych z możliwością jazdy na nartach.

Kursy angielskiego Warszawa indywidualne

Kursy angielskiego Warszawa indywidualne dla uczniów szkół średnich gimnazjalnych, studentów i dorosłych dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Poza kursami języka ogólnego (tu także przygotowanie do egzaminów i certyfikatów językowych) proponujemy kursy angielskie dla menadżerów z uwzględnieniem słownictwa biznesowego, finansowego (także bankowość), kursy angielskiego przygotowujące do pracy w krajach anglojęzycznych, kursy angielskiego medycznego (dla pielęgniarek, lekarzy i opiekunów osób chorych i w podeszłym wieku), kursy angielskiego technicznego z uwzględnieniem wielu dziedzin techniki. Indywidualne lekcje angielskiego online polecane są osobom, które mają problem z dojazdem do szkoły w Warszawie.

Kursy angielskiego Warszawa intensywne

Kursy angielskiego Warszawa intensywne to kursy językowe pozwalające zdobyć sprawność językową w szybkim tempie. Nauka w trybie intensywnym oferowana jest w Warszawie czasie wakacji (Szkoła LEXIS organizuje przyspieszone wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie) oraz na indywidualne zamówienie.

Kursy angielskiego Warszawa konwersacje

Kursy angielskiego Warszawa konwersacje z native speaker'em (American English & British English) Kursy konwersacyjne w Warszawie skierowane są do osób posiadających już wiedzę na temat języka angielskiego, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności posługiwania się nim przede wszystkim w mowie. Lekcje prowadzone są przez native speakerów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego i mają na celu poznanie i poprawienie angielskiej wymowy, poznaniu angielskich zwrotów i idiomów oraz skorygowanie ew. braków w gramatyce. Wymagany poziom uczestników to średnio zaawansowany lub zaawansowany (B2/C1).

Kursy angielskiego dla początkujących Warszawa

Kursy angielskiego dla początkujących Warszawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych przeznaczony jest dla tych, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim. Indywidualna nauka angielskiego prowadzona jest wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów po anglistyce, także native speakerów  znających j. polski. Każdy z uczniów może liczyć na indywidualne podejście, pełną uwagę lektora oraz pomoc w razie trudności w nauce. Proponujemy efektywną i przyjemną naukę w klasach wyposażonych w tablice interaktywne. Dołącz już teraz!

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów Cambridge

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE, IELTS) dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych (młodzież i dorośli) wzbogacane są interaktywnymi ćwiczeniami i materiałami audio i wideo. Materiały wyświetlane i zapisane z użyciem tablic interaktywnych i multimedialnego oprogramowania mogą być zapisane na pendrive lub wysłane mailem na adres ucznia. Uczestnikom kursów języka angielskiego przygotowujących się do egzaminów Cambridge proponujemy najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw.

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów ETS

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów ETS (TOEFL, TSE, TOEIC) dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych (młodzież i dorośli) wzbogacane są interaktywnymi ćwiczeniami i materiałami audio i wideo. Materiały wyświetlane i zapisane z użyciem tablic interaktywnych i multimedialnego oprogramowania mogą być zapisane na pendrive lub wysłane mailem na adres ucznia. Uczestnikom kursów języka angielskiego przygotowujących się do egzaminów ETS proponujemy najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw.

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów LCCI

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów LCCI (EFB, ELSA, SEFIC, EFTI, EFC, FTBE) dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych (młodzież i dorośli) wzbogacane są interaktywnymi ćwiczeniami i materiałami audio i wideo. Materiały wyświetlane i zapisane z użyciem tablic interaktywnych i multimedialnego oprogramowania mogą być zapisane na pendrive lub wysłane mailem na adres ucznia. Uczestnikom kursów języka angielskiego przygotowujących się do egzaminów LCCI proponujemy najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw.

Kursy angielskiego medycznego Warszawa

Kursy angielskiego medycznego Warszawa to kursy dla osób związanych z sektorem medycznym (lekarzy, pielęgniarek, studentów medycyny, tłumaczy), które chcą poszerzyć ogólną znajomość angielskiego o angielską terminologię medyczną, doskonalić umiejętność czytania prasy specjalistycznej ze zrozumieniem oraz komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy.

Kursy angielskiego prawniczego Warszawa

W trakcie kursu angielskiego prawniczego Warszawa uczestnicy zapoznają się z fachową terminologią angielskiego systemu prawnego, w starannie określonym kontekście. Warto również podkreślić, że taki kurs przygotowuje do uzyskania certyfikatu Test of Legal English Skills (TOLES) – egzaminu, do którego uczestnicy kursu mogą być zgłoszeni za naszym pośrednictwem w British Council.

Kursy angielskiego biznesowego Warszawa

Kursy angielskiego biznesowego Warszawa dają słuchaczom możliwość poznania słownictwa i praktykę w posługiwaniu się językiem biznesu w realistycznym i stymulującym kontekście sytuacyjnym, opierając się o nowoczesną terminologię i praktykę w tego typu działalności. Kurs Business English w pełni pokrywa kwestie związane z podstawami praktyki biurowej.

Kursy angielskiego dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych Warszawa

Kursy angielskiego dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych Warszawa (kurs na tłumacza języka angielskiego)- praktyczny kurs angielskiego prowadzony zgodnie z wymaganiami stawianymi podczas egzaminu państwowego dla kandydatów na tłumacza przysięgłego. W programie nacisk położony jest na realizację ćwiczeń i zadań, z którymi kandydat spotka się podczas egzaminu. Naszym celem jest zapoznanie kandydata na tłumacza przysięgłego z profilem zagadnień, ich stopniem trudności, radzeniem sobie ze stresem podczas egzaminu i podczas pracy w zawodzie tłumacza przysięgłego.

Kursy angielskiego dla kandydatów na tłumaczy filmowych Warszawa

Kursy angielskiego dla kandydatów na tłumaczy filmowych Warszawa przeznaczony jest dla kandydatów na tłumaczy filmowych, którzy chcą poznać techniki tworzenia napisów do filmów oraz tłumaczenia list dialogowych.

Kursy angielskiego w turystyce i hotelarstwie Warszawa

Kursy angielskiego w turystyce i hotelarstwie Warszawa na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferta przeznaczona jest zarówno dla tych, którzy pracują w wyżej wymienionych branżach jak i dla tych którzy pracę taką chcieliby dopiero podjąć.

Kursy angielskiego dla barmanów sommelierów kelnerów kucharzy Warszawa

Kursy angielskiego dla barmanów, sommelierów, kelnerów i kucharzy Warszawa przeznaczone są dla tych, którzy chcą poszerzyć ogólną znajomość angielskiego o terminologię związaną z tymi branżami, doskonalić umiejętność komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy.

Kursy angielskiego Warszawa online

Kursy angielskiego Warszawa online w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie z native speakerem przez Internet na żywo (Live). Możecie Państwo wziąć udział w naszych kursach osobiście lub przez Internet. To państwo decydują, która opcja najbardziej Państwu odpowiada.

Zapisy na kursy online

Ceny i rabaty

tel.: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23
Dzwoń w godz. 8.00 - 21.00
Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy angielskiego Warszawa Szkoła języka angielskiego Warszawa Indywidualne kursy angielskiego Warszawa Intensywne kursy angielskiego Warszawa Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge Kursy przygotowujące do egzaminów ETS Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI Kursy języka angielskiego online Angielski dla początkujących Kursy językowe online