Egzaminy British Council - Kurs FCE Warszawa.
Kursy angielskiego przygotowujące do FCE w Warszawie

Kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu FCE

ZAPISY NA NOWY SEMESTR TRWAJĄ

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i czwartki
w godz. 19.10 - 20.40

Są jeszcze wolne miejsca w grupie!

Procedura egzaminu FCE w British Council
TERMINY EGZAMINÓW FCE W WARSZAWIE BRITISH COUNCIL 2014

Rozkład zajęć

FCE (First Certificate in English)  w Warszawie

FCE jest jednym z najpopularniejszych na świecie międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Certyfikat FCE, podobnie jak dyplom ukończenia szkoły, jest ważny bezterminowo. Potwierdza on umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

Nasza Szkoła GWARANTUJE zdanie takiego egzaminu!!!.

Zajęcia przygotowujące do tego egzaminu odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (4 tygodniowo). By przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy na zajęcia w grupach od 4 do 8 osób. Nauka trwa  2 semestry, każdy po 60 lekcji. Zajęcia są prowadzone wyłącznie  przez native speakerów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do wzięcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na ul. Marszałkowskiej 2 lok. 6.

Grupy liczą max. 8 osób - chyba trzeba się pospieszyć aby mieć miejsce - nie zwlekaj!

Zapraszamy na test sprawdzający poziom znajomości języka. Na podstawie testu dobierzemy właściwą dla Ciebie grupę i poinformujemy Cię o możliwych dniach i godzinach zajęć. Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min. (od 16.00, 17.35 lub 19.10).
W miarę możliwości proszę przychodzić na test do 15.30. Oczywiście później także można nas odwiedzić. Pracujemy w godz. 8.00 - 21.00 - Nie trzeba się umawiać.

Promocja przy zapisie!

Cena 900,00 zł/ 810,00 zł dla uczniów i studentów (w grupie 4-8 osób) za semestr - 60 lekcji

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma GRATIS

słownik na CD ang - pol pol - ang wyd. Langenscheidt
 20 lekcji konwersacji
do 10% rabatu za kurs/ międzynarodowy obóz językowy w Anglii

Zapraszamy!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze.
Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: 22 625 72 98

Procedura egzaminu FCE w British Council

Egzamin potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.
Składa się z 5 części:

1. Rozumienie teksty pisanego (75 min.)
2. Wypowiedź pisemna (90 min.)
3. Struktury i gramatyka (75 min.)
4. Rozumienie ze słuchu ( 40 min.)
5. Wypowiedź ustna - rozmowa z egzaminatorem ( 15 min.)
Egzamin jest zdany, jeżeli kandydat otrzyma jeden z trzech stopni: A, B oraz C. Stopnie D, E, oraz F oznaczają, że egzamin nie został zdany.

Od 2015 roku, wprowadzone zostaną następujące zmiany:
Egzamin składać się będzie z 4 części:

1. Rozumienie teksty pisanego + struktury i gramatyka(135 min.)
2. Wypowiedź pisemna (90 min.)
3. Rozumienie ze słuchu ( 40 min.)
4. Wypowiedź ustna - rozmowa z egzaminatorem ( 15 min.)

TERMINY EGZAMINÓW FCE WARSZAWA BRITISH COUNCIL 2014

Termin egzaminu Cena Termin zakończenia rejestracji
26/09/2014 (komputerowy)

10/09/2014
11/10/2014 (papierowy) 03/09/2014
13/12/2014 (papierowy) 21/10/2014

Gwarancja

Niemal 100% uczestników kursów w szkole LEXIS zgłaszanych na egzaminy Cambridge zdaje te egzaminy. Naszym uczniom dajemy gwarancję zwrotu kosztów w przypadku ewentualnego niepowodzenia na egzaminie. Koszty zostają im zwrócone w postaci dodatkowych lekcji o równowartości opłaty egzaminacyjnej.

Powrót do poprzedniej strony  Indywidualny kurs FCE w Warszawie lub w mini grupie