Szkoła języka angielskiego Warszawa Centrum Szkoła języka angielskiego Warszawa Śródmieście

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO WARSZAWA

Szkoła języka angielskiego Warszawa

 

TRWA REKRUTACJA NA SEMESTRALNE KURSY JĘZYKOWE!


zajęcia odbywają się w 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne

 

Szkoła języka angielskiego Warszawa

Szkoła języka angielskiego Warszawa Szkoła Języków Obcych LEXIS działa od 1990 r. i jest placówką oświatową w rozumieniu przepisów ustawy o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 1996 r. Nr 67, poz. 329 z późn. zm.). Placówka wpisana jest do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych pod numerem ewidencyjnym 154K.

LEXIS jest jedną z największych szkół języków obcych w Warszawie. Nauczaniem objętych jest ok. 2000 osób. Obecnie LEXIS zatrudnia około 100 lektorów. W ciągu roku prowadzimy zajęcia w trybie zwykłym (2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne), a w wakacje nauka języków obcych odbywa się w trybie intensywnym (4 razy w tygodniu po 4 godziny lekcyjne). Na kursy mogą uczęszczać dzieci (odrębne grupy dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum), młodzież oraz dorośli. Istnieje możliwość nauki w godzinach rannych, popołudniowych i wieczornych. Organizujemy również specjalistyczne szkolenia językowe dla firm i szkół oraz zajęcia indywidualne. Obecnie prowadzimy kursy językowe na zlecenie kilkudziesięciu instytucji. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE; LCCI; ETS i TELC - jesteśmy centrum egzaminacyjnym. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów polskich i native speakers - każdego języka. Więcej informacji na temat kursów, cen i rabatów uzyskasz klikając oferta językowa.

Sprawdź:

Szkoła języka angielskiego Warszawa wakacyjna
Szkoła języka angielskiego Warszawa nauka online angielskiego + kilkunastu języków
Szkoła języka angielskiego Warszawa darmowe konwersacje
Szkoła języka angielskiego Warszawa centrum egzaminacyjne TELC
Szkoła języka angielskiego Warszawa centrum egzaminacyjne LCCI
 

Oferujemy:

Słownik w prezencie
Bezpłatny test kompetencji językowych
Rabaty dla uczniów i studentów

Zapisy na kursy online

Ceny i rabaty

Kursy języków obcych za granicą. Obozy, kolonie językowe dla dzieci i młodzieży. Nauka i praca. Studia za granicą

LEXIS organizuje wyjazdowe kursy do Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Australii, Afryki Płd. i na Maltę. Istnieje możliwość wyjazdu do renomowanych, rekomendowanych przez placówki (instytucje) edukacyjne szkół za granicą. Oferujemy wyjazdy w ciągu całego roku na dowolną ilość tygodni. W naszej ofercie posiadamy kursy, które łączą w sobie naukę i wypoczynek. O procedurze rezerwacji kursów i szkoleń zagranicznych dowiesz się klikając procedura. W naszej ofercie mamy wiele propozycji nauki połączonej z pracą - zapytania o programy prosimy wysyłać mailem do LEXIS. Programy studiów/studiów podyplomowych są tak rozbudowane, że trudno jest je zamieścić na naszych stronach www. Zainteresowani naszą pomocą proszeni są o zgłaszanie się do LEXIS. Oczywiście proponujemy także kursy przygotowujące do zagranicznych studiów. Kursy odbywają się w Warszawie lub za granicą.

Instytucjom i osobom zainteresowanym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych poza specjalizowanymi kursami zawodowymi proponujemy programy praktyk zawodowych w wybranym segmencie gospodarki (np. bankowość, ubezpieczenia, hotelarstwo i turystyka itd.).

tel.: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23
Dzwoń w godz. 8.00 - 21.00

Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy angielskiego Warszawa Indywidualne kursy angielskiego Warszawa Intensywne kursy angielskiego Warszawa Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge Kursy przygotowujące do egzaminów ETS Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI Kursy języka angielskiego online Konwersacje angielski Angielski dla początkujących