Egzaminy British Council - CPE kursy angielskiego do egzaminu CPE Warszawa

Kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu CPE

PROCEDURA EGZAMINU CPE W BRITISH COUNCIL W WARSZAWIE
TERMINY EGZAMINÓW CPE W BRITISH COUNCIL W WARSZAWIE 2018

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE

Zapraszamy na darmowe próbne zajęcia z języka angielskiego organizowane na poziomach B2, C1, C2 oraz przygotowujących do egzaminów na w/w poziomach. Lekcje będzie prowadził nasz wykwalifikowany native speaker. O dniach zajęć i o szczegółach możesz dowiedzieć się telefonicznie lub drogą mailową.

Są wolne miejsca w grupie

Rozkład zajęć

CPE jest uznawanym na całym świecie egzaminem z języka angielskiego na wysokim poziomie zaawansowania. CPE ponadto jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od osób pragnących przekwalifikować się na nauczycieli angielskiego.

Szkoła LEXIS GWARANTUJE zdanie takiego egzaminu!!
Zajęcia przygotowujące do tego egzaminu odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (4 tygodniowo). Aby przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy na zajęcia w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Nauka trwa przez 2 semestry, każdy po 60 lekcji . Zajęcia są wyłącznie prowadzone przez native speakerów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępnynie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2.

Zapraszamy na test sprawdzający poziom znajomości języka. Na podstawie testu dobierzemy właściwą dla Ciebie grupę i poinformujemy Cię o możliwych dniach i godzinach zajęć. Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min. (od 16.00, 17.35 lub 19.10) oraz w godzinach porannych.
Pracujemy w godz. 8.00 - 21.00 - Nie trzeba się umawiać.

Promocja przy zapisie!

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 2100
4-8 15 60 900
9-12 8,50 60 510

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma GRATIS

słownik na CD ang - pol pol - ang wyd. Langenscheidt
+ do 10% rabatu za kurs/ międzynarodowy obóz językowy w Anglii

Zapraszamy!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +4822625 72 98
Zajęcia : Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok 6

Procedura egzaminu CPE w British Council w Warszawie

Na kursach przygotowujących do egzaminów uczniowie ćwiczą umiejętność czytania ze zrozumieniem, pisania określonych dokumentów, słuchania ze zrozumieniem i mówienia. Powtarzają również niezbędne zagadnienia gramatyczne. Pod koniec kursu piszą test próbny, żeby się przekonać jak dobrze się przygotowali do prawdziwego egzaminu. Szkoła Języków Obcych LEXIS zgłasza wszystkich kursantów do British Council przed egzaminem. Po egzaminie LEXIS otrzymuje pocztą kwity z ocenami kursantów. LEXIS powiadamia kursanta o uzyskanej ocenie i przekazuje kwit. Kursant z kwitem zgłasza się do British Council po odbiór swojego certyfikatu.

Wszystkie kursy przygotowujące do certyfikatów British Council są prowadzone przez lektorów native speakerów którzy mają przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w nauczaniu.

CPE (Cerificate of Proficiency in English)

CPE potwierdza zaawansowaną znajomość języka angielskiego. Od kandydatów na tym poziomie zaawansowania wymaga się abstrakcyjnego myślenia, szerokiego zakresu słownictwa (także specjalistycznego) oraz różnorodności stylu wypowiedzi.
CPE jest uznawany jako egzamin wstępny z angielskiego przy rekrutacji na wszystkie brytyjskie uniwersytety, oraz większość uczelni poza Wielką Brytanią, jak również większość instytucji gospodarczych.

Egzamin CPE składa się z 5 części:
1. Wypracowanie;
2. Rozumienie ze słuchu
3. Wypowiedź ustna
4. Rozumienie tekstu pisanego
5. Rozmowa z egzaminatorem, lub z grupą egzaminatorów.
Egzamin jest zdany, gdy kandydat otrzymał jeden z trzech stopni: A, B oraz C. Stopnie D, E, oraz F oznaczają, że egzamin nie został zdany.

TERMINY EGZAMINÓW CPE W BRITISH COUNCIL W WARSZAWIE 2018

Termin egzaminu CPE
Cena Termin zakończenia rejestracji
2018-11-24(komputerowy)

2018-11-07
2018-12-01 (papierowy) 680,00 zł 2018-10-18

Gwarancja

Niemal 100% uczestników kursów w szkole LEXIS zgłaszanych na egzaminy Cambridge zdaje te egzaminy. Naszym uczniom dajemy gwarancję zwrotu kosztów w przypadku ewentualnego niepowodzenia na egzaminie. Koszty zostają im zwrócone w postaci dodatkowych lekcji o równowartości opłaty egzaminacyjnej.

Powrót do poprzedniej strony
Indywidualny kurs CPE w Warszawie lub w mini grupie