Angielski medyczny Warszawa

KURSY ANGIELSKIEGO MEDYCZNEGO

TRWA REKRUTACJA NA SEMESTRALNE KURSY JĘZYKOWE

zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne

Są wolne miejsca w grupie

KURSY ANGIELSKIEGO MEDYCZNEGO
PRZEZ INTERNET w WIRTUALNEJ KLASIE
w CZASIE RZECZYWISTYM + prezenty

Rozkład zajęć

Angielski w medycynie, to kurs języka angielskiego dla osób związanych z sektorem medycznym (lekarzy, pielęgniarek, studentów medycyny, tłumaczy), które chcą poszerzyć ogólną znajomość angielskiego o angielską terminologię medyczną, doskonalić umiejętność czytania prasy specjalistycznej ze zrozumieniem oraz komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy.

Szkolenie składa się z dwóch części. Część pierwsza to szkolenie z zakresu terminologii medycznej (morfologia terminów specjalistycznych, podstawowe Kurs angielskiego medycznego Warszawa słownictwo z dziedziny anatomii, fizjologii i patologii, specjalistyczne słownictwo z wybranej przez słuchacza dziedziny medycyny). Część druga kładzie nacisk na doskonalenie umiejętności sprawnej lektury prasy fachowej (praca na tekstach paralelnych, tłumaczenie) oraz komunikowania się w sytuacjach związanych z życiem zawodowym (symulacje językowe). Celem szkolenia jest wzbogacenie języka ogólnego o angielską terminologię i struktury charakterystyczne dla języka medycznego oraz poznanie strategii językowych wymaganych w pracy z tekstami medycznymi. Program kursu bazuje na aktualnych i oryginalnych materiałach jak i na materiałach opracowanych przez specjalistów od nauczania języka angielskiego we współpracy z lekarzami.

W skład kursu wchodzą również takie działy jak:
nauka słownictwa, poruszanie się po szpitalu, słowotwórstwo, nadanie pewności językowej na elementach j. medycznego, uczenie się języka przez czytanie tekstów oryginalnych medycznych + rozwój umiejętności komunikatywnych w j. angielskim.

Na zajęciach używana jest książka wydawnictwa PZWL.
Przerabianie materiału z tej książki polega na czytaniu tekstu a następnie rozwiązywaniu zadań. Podręcznik kładzie nacisk na słownictwo i komunikację jak również na badania, wywiad, symptomy objawy, wymowę, czytanie, rozmowy w parach (pacjent-lekarz), opisywanie procesów medycznych, kolejność przeprowadzania badania.
Uczestnicy kursu zapoznają się również z technikami retorycznymi podczas ćwiczenia wystąpień publicznych przydatnych na konferencjach, konwersacjach itp.

CHCESZ ZOBACZYĆ PROGRAM NAUCZANIA? KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy na zajęcia przygotowujące do egzaminu Cambridge na certyfikat BMAT Warszawa

Egzamin BMAT (BioMedical Admissions Test) to specjalistyczny test, dla kandydatów na anglojęzyczne uniwersytety na kierunki takie jak medycyna, weterynaria i tym podobne.
BMAT to dwugodzinny test pisemny podzielony na trzy części. Nie wymaga on dużego przygotowania, ponieważ jest to test wiedzy oczekiwanej od kandydatów na samym początku.

Egzamin Podzielony jest na trzy sekcje:

1.Umiejętności (Aptitude and Skills)
2.Wiedza naukowa i jej zastosowanie (Scientific Knowledge and Applications)
3.Część pisemna (Writing Task)

BMAT Warszawa angielski medyczny (w medycynie)

Poniżej znajduje się plik, z informacjami na temat uczelni i kierunków, które wymagają certyfikatu BMAT -
Egzamin BMAT Warszawa - Uniwersytety.

TUTAJ znajdziesz szczegółowy opis egzaminu oraz przykładowe pytania.

Zapraszamy na zajęcia w mini grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Semestr liczy 60 godzin lekcyjnych.

Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2.
Kursy przeznaczony jest dla osób które reprezentują przynajmniej średni poziom znajomości języka angielskiego.

Promocja przy zapisie

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma GRATIS

słownik na CD ang - pol pol - ang wyd. Langenscheidt
do 10% rabatu za kurs/ międzynarodowy obóz językowy w Anglii

Zapraszamy!

KURSY ANGIELSKIEGO MEDYCZNEGO PRZEZ INTERNET w WIRTUALNEJ KLASIE w CZASIE RZECZYWISTYM

Kursy angielskiego medycznego przez Internet w wirtualnej klasie w czasie rzeczywistym - za możliwość uczestnictwa w lekcjach online nie wnosisz żadnej dodatkowej opłaty. Kurs kosztuje Cię tyle, co studenta w realnej klasie. Możesz uczestniczyć w kursie prawniczym przebywając w realnej klasie lub być w domu, pracy lub na urlopie. Ponadto zapisując się teraz otrzymasz bezpłatnie słownik wyd. Langenscheidt. Ponadto zorganizujemy Ci wakacje z językiem obcym za granicą po obniżonej cenie.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: (+48-22) 625 72 98