Medical English dla pielęgniarek i personelu medycznego - dla osób planujących podjęcie pracy za granicą w instytucjach medycznych.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA - tu --> w Szkole Języków Obcych - LEXIS

ZAPRASZAMY NA SEMESTRALNE KURSY ANGIELSKIEGO MEDYCZNEGO

Dodatkowo w ramach kursów języka angielskiego oferujemy słownik angielsko-polski i rabaty na kursy angielskiego i praktyki za granicą. Nie przegap takiej okazji!

Medyczny Angielski  w Warszawie

Kurs angielskiego medycznego w Warszawie skierowany jest głównie dla pielęgniarek i personelu medycznego, planujących podjąć pracę w krajach anglojęzycznych. Kursy angielskiego w medycynie (w Warszawie) organizowane są na różnych poziomach zaawansowania w segmentach po 30 lekcji każdy.
Słuchacze pierwszych dwóch segmentów kursu poznają zasady posługiwania się językiem angielskim w kontekście zagadnień związanych z pracą w instytucjach powiązanych z medycyną. Uczestnicy kursu Medical English w Warszawie poznają słownictwo związane z anatomią człowieka (części ciała, narządy wewnętrzne itd.), podstawowe nazewnictwo typowych badań medycznych, diagnoz lekarskich i leków. Słuchacze podczas ćwiczeń przechodzą symulacje pracy w szpitalu (recepcja, sala chorych, izba przyjęć, sala operacyjna itp.)

Kolejne segmenty naszego kursu udoskonalają Medical English oraz rozwijają erudycję językową i medyczną w j. angielskim. Między innymi na ćwiczeniach można nauczyć się rozmawiać z przyszłym pracodawcą, prezentować samego siebie, pisać CV itp.

Zajęcia z Medical English odbywają się w LEXIS 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Zapraszamy na zajęcia w mini grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Wykładowcą naszych szkoleń jest native speaker z tytułem doktora - wieloletni pracownik szpitali w Anglii i w Polsce.

Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8:00 a 21:00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2 lok.6.

NOWOŚĆ - Wszystkie kursy językowe (grupowe i indywidualne - także kursy angielskiego medycznego) dostępne są także przez Internet na żywo w wirtualnej klasie

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Zapraszamy!

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: 22 625 72 98
22 625 53 86
22 622 25 23

Zobacz także:
Kurs Medical English rozszerzony

wybierz inny kurs językowy