OBOZY NARCIARSKIE - OBOZY SNOWBOARDOWE - NARCIARSKIE ZIMOWE WYJAZDY RODZINNE z nauką angielskiego za granicą

Obozy zimowe

Tu kliknij - FERIE 2018/2019 - Nauka niemieckiego i sporty zimowe w Niemczech - Narciarskie i Snowboardowe Międzynarodowe Obozy Młodzieżowe

Obozy narciarskie Obozy snowboardowes

OBOZY NARCIARSKIE OBOZY SNOWBOARDOWE DLA DOROSŁYCH MŁODZIEŻY I DZIECI w AUSTRII z nauką niemieckiego

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przekazujemy na Państwa ręce katalog Zima 2018/2019. Znajdą w nim Państwo propozycje naszych zimowych wyjazdów w kraju i za granicę. Proponujemy: narciarskie zimowe obozy młodzieżowe,, narciarskie wyjazdy rodzinne oraz imprezy skierowane do narciarzy. Przy organizacji wyjazdów młodzieżowych kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz na atrakcyjny i intensywny program pobytu. Przygotowując oferty rodzinne szukaliśmy obiektów odpowiednio przygotowanych do przyjęcia rodzin, dających zniżki dla dzieci oraz zapewniających opiekę nad maluchami. Wyjazdy typowo narciarskie zlokalizowaliśmy w takich regionach, które łączą ze sobą wszystkie rodzaje tras narciarskich , oferując podczas sezonu zimowego doskonałe warunki zarówno dla początkujących jak i doświadczonych narciarzy. Włożyliśmy dużo wysiłku w to, by przygotować ofertę, która spełni oczekiwania i marzenia zarówno młodych jak i dorosłych klientów. Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas propozycje spotkają się Państwa zainteresowaniem.