AUSTRIA - ZIMA 2013/2014

Saalbach - Hinterglemm to dwie malownicze miejscowości położone w dolinie Glemmtal zaliczanej do dziesiątki najlepszych terenów narciarskich w Austrii.  Rozległy ośrodek narciarski obejmujący swoją światową sławę zawdzięcza organizacji w 1991 r. Narciarskiego Pucharu Świata. Bliźniacze wioski Saalbach - Hinterglemm położone są na wysokości 1003 m npm w pobliżu drogi łączącej Salzburg z Zell am See. W sezonie zimowym region ten odwiedza ponad 1 mln turystów.

Program:

Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i na snowboardzie. Na narciarzy czeka "Narciarski cyrk" - ponad 200 km tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności /15 km trudnych, 95 km średnich, 90 km łatwych/, stoki z głębokim śniegiem, 73 wyciągi /5 kolejek kabinowych, 9 linowych, w tym największa w Austrii Schattbergseilgahn z kabinami na 100 osób, 20 wyciągów krzesełkowych, 39 orczykowych/, 180 armatek śnieżnych oraz bogata oferta apres ski i wspaniałe stoki do freeridingu i carvingu - to chyba wystarczająca rekomendacja dla amatorów białego szaleństwa. Oczywiście nie zapomniano też o snowboardzistach - przygotowano dla nich oświetlony funpark w Hinterglemm, halfpipe Saalbach-Bernkogel i Hinterglemm-Hochalm oraz funpark Leogang. Wieczorami dyskoteki w obiekcie, wyjazdy na basen.

Wiek uczestników: od 12 do 19 lat
Zakwaterowanie: PENSJONAT MŁODZIEŻOWY BUCHEGG położony w Saalbach. Posiada 4 i 6 osobowe pokoje, częściowo z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji uczestników 2 jadalnie, sala TV video, sala dyskotekowa, tenis stołowy, piłkarzyki, darts, depozyt butów i nart. Pensjonat okalają dookoła nasłonecznione tarasy wypoczynkowe. Pensjonat znajduje się bezpośrednio przy wyciągach.
Przedpłata: 500.00 PLN

Transport:

MIASTO

 MIEJSCE ODJAZDU

 GODZ.

 DOPŁ.

 Kraków

ul. Reymonta - stadion TS Wisła

07.00

-

 Tarnów

 parking pod hotelem Tarnovia

04.30

  40 pln

 Nowy Sącz

 dworzec PKP

04.30

  50 pln

 Kielce

 zatoczka przy dworcu PKP

04.30

  60 pln

 Poznań

 ul. Solna - parking przed hotelem Ikar

02.00

120 pln

TURNUS     CENA  
  02.02 – 09.02    1280 PLN  

Cena zawiera:
Transport - autokar ( szczegóły w punkcie dopłaty )
Kadrę - pilot, instruktorzy jazdy na nartach i na snowboardzie
Ubezpieczenie - KL i NNW /Signal Iduna Polska SA/
Wyżywienie - śniadanie, lunchpakiet na narty, obiadokolacja. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończą śniadaniem.

Dodatkowe opłaty:
Karnet narciarski na 6 dni - 105 euro /w cenie basen/ 
Kaucja za karnet - 2 euro /kaucja zwracana w ostatni dzień/

Uwagi: 
NALEŻY ZABRAĆ:
ważny paszport lub dowód osobisty
sprawny sprzęt narciarski
kask ochronny - szczególnie dla snowboardzistów
stroje kąpielowe
gogle, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania
mały plecaczek
mile widziane kasety z filmami video
2 euro - kaucja za karnet (do zwrotu w ostatni dzień)
UWAGA: Każdy uczestnik może zabrać jedną torbę podróżną lub plecak bez stelaża, jedną parę nart/snowboardu i bagaż podręczny.

Powrót do poprzedniej strony