kliknij - FERIE 2014 - Nauka niemieckiego i sporty zimowe w Niemczech - Międzynarodowe Obozy Młodzieżowe

OBOZY SNOWBORDOWE i NARCIARSKIE w POLSCE
ZIMOWISKA KRAJOWE
- Zima 2007/2008 - obozy młodzieżowe

Szklarska Poręba Zimowisko/obóz narciarski lub rekreacyjno-krajoznawczy

SZKLARSKA PORĘBA - miejscowość wypoczynkowa i turystyczna, położona u podnóża Szrenicy jeden z największych ośrodków narciarskich w Sudetach Zachodnich. Stoki charakteryzują się różnorodnym poziomem zaawansowania: krótkie i łatwe w mieście, natomiast dla bardziej wymagających i zaawansowanych narciarzy atrakcją jest kompleks Szrenicy z 5 wyciągami (13 km tras zjazdowych), dobrze utrzymanymi nartostradami (opis warunków narciarskich: www.szklarska.net.pl).

PROGARM OBOZU:
*

wycieczka autokarowa do Liberec: zabawy w centrum Handlowo-Rozrywkowym „Babilon", największym krytym kompleksie rozrywkowym w Czechach: aquaparku (baseny, zjeżdżalnie, masaże, kąpiele wirujące, jaskinie) i lunaparku

*

wycieczka autokarowa do Karpacza: spacer do Świątyni Wang, wizyta w atrakcyjnym miasteczku rozrywki Western City.  

*

wycieczka autokarowa do Sztolni w Kowarach, czyli wejście do świata podziemi we wnętrzu góry Sulicy, zwiedzenie m.in. labiryntu Uranosa, Skarbca Walonów, obejrzenie zbioru minerałów, kamieni szlachetnych i kopalin oraz pracy górników

zwiedzanie atrakcji Szklarskiej Poręby: m.in. Muzeum Ziemi i Chaty Walońskiej, Muzeum Energetycznego

dla chętnych nauka i doskonalenie jazdy na nartach

ogniska, dyskoteki, turnieje, konkursy, zawody sportowe.

Wiek uczestników: od 7 do 18 lat
Zakwaterowanie: ZAKWATEROWANIE – komfortowy pensjonat „Pory Roku” położony w centralnej części Szklarskiej Poręby z pięknym widokiem na Szrenicę. Posiada pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami lub z łazienką na dwa pokoje, każdy z TV i telefonem. Do dyspozycji uczestników: stołówka, świetlica z TV i piłkarzykami, stołem do tenisa, sala dyskotekowa, narciarnia, wypożyczalnia sprzętu. W odległości ok. 500 metrów kryty basen, w odległości ok. 700 metrów – dolna stacja na Szrenicę.
Przedpłata: 500.00 PLN

Transport: Wyjazd rano pociągiem w pierwszym dniu turnusu, powrót pociągiem wieczorem w ostatnim dniu turnusu; na trasie dworzec PKP – ośrodek – dworzec – przejazd autokarem; (możliwość wyjazdu i powrotu do- i z następujących miejscowości: Warszawa, Żyrardów, Skierniewice, Koluszki, Łódź, Pabianice, Zduńska Wola, Sieradz, Kalisz, Ostrów Wlkp., Oleśnica, Wrocław, Wałbrzych).

 Szklarska Poręba - Trasy snowboardowe i narciarskie

 

Termin     Cena  
  11.02 - 21.02.2008      150 (+ 250 CSK) PLN  

Cena zawiera:
Zakwaterowanie, wyżywienie -4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie – obiadokolacja w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie – śniadanie i suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu, transport, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), instruktorzy narciarstwa - wychowawcy, opieka medyczna, program turystyczno – krajoznawczy.

Cena nie zawiera:
Obligatoryjnej dopłaty za wycieczkę  Liberec ( 250 CSK )

Dodatkowe opłaty

Dopłata do szkolenia narciarskiego

150 zł

(+ opłata za wyciągi)

Wycieczka do Pragi

70 zł + 250 CSK

Wycieczka do Drezna

75 zł + 10 euro


 

góra  dokumentu                                               Powrót do poprzedniej strony