AUSTRIA - ZIMA 2016/2017

ZIMOWISKA AUSTRIA OBOZY ZIMOWE NARTY SNOWBOARD

Zimowiska Austria Obozy zimowe narty snowboard

Fusch, Kaprun - miejscowo軼i po這穎ne w samym sercu Alp Salzburskich. Europejski Region Sportowy wita niepowtarzaln atmosfer, a lodowiec Kitzsteinhorn (3203 m npm) zapewnia doskona陰 zabaw na 郾iegu i wita niepowtarzaln atmosfer. Te atrakcyjne centra narciarskie charakteryzuj urzekaj帷e panoramy, dobrze przygotowane trasy narciarskie i infrastruktura, kt鏎e czekaj na narciarzy i snowboardzist闚 tych zaawansowanych jak i pocz徠kuj帷ych.

PROGRAM : nauka i doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie. Narciarzy przyci庵a przede wszystkim lodowiec Kitzsteinhorn /3203 mnpm/ oferuj帷y interesuj帷e tereny zjazdowe. Na narciarzy czeka oko這 150 kilometr闚 doskonale przygotowanych tras zjazdowych, 60 kolejek linowych i wyci庵闚 krzese趾owych, funparki, freeriding i halfpipe oraz wiele innych atrakcji. W snowparku przygotowane s naturalne rynny, natomiast tory przeszk鏚 i tory z falami to atrakcje funparku, gwarantuj帷e skok adrenaliny. Wieczorem wyjazdy na basen, dyskoteki.

Wiek uczestnik闚: od 12 do 19 lat
Zakwaterowanie: HOTEL POST – hotel z wielk tradycj, utrzymany w tyrolskim stylu, po這穎ny w willowej cz窷ci Fusch, posiada pokoje 3 - 5 osobowe z pe軟ym w瞛貫m sanitarnym i tv. Na parterze znajduje si przytulna restauracja z barem, bilard, 鈍ietlica ze sto貫m do ping-ponga oraz gra-pi趾arzyki, kominek, sauna, jaccuzi, depozyt but闚 i nart. W hotelu panuje mi豉, rodzinna atmosfera, a obs逝ga hotelowa w豉da j瞛ykiem polskim.
Przedp豉ta: 500.00 PLN

Transport:
Autokar
Zbi鏎ki wyjazdowe:
Krak闚 ul. Reymonta - stadion Wis造, wyjazd o godz. 07.00
Tarn闚 Parking pod Hotelem Tarnovia, wyjazd o godz. 04.30, dop豉ta 40 z
Nowy S帷z Dw. PKP, wyjazd o godz. 04.30, dop豉ta 50 z
Kielce Zatoczka przy Dworcu PKP, wyjazd o godz. 04.30, dop豉ta 60 z
Pozna ul. Solna, parking przed Hotelem Ikar, wyjazd o godz. 02.00, dop豉ta 120 z

TURNUS     CENA

- *

* o cenie skontaktuj ze Szko陰 J瞛yk闚 Obcych LEXIS

Cena zawiera:

TRANSPORT - autokar
KADR - pilot, instruktorzy jazdy na nartach i snowboardzie
UBEZPIECZENIE : KL i NNW /Signal Iduna Polska S.A./
WY玆WIENIE: 郾iadanie, lunchpakiet na narty, obiadokolacja. 安iadczenia rozpoczynaj si od obiadokolacji w dniu przyjazdu, ko鎍z 郾iadaniem w dniu wyjazdu.

Cena nie zawiera:
Kaucji za karnet - 3 euro - zwracana w ostatni dzie

Dodatkowe op豉ty:
KARNET: 6 dni - 95 euro /w cenie basen/

Uwagi:
Nale篡 zabra:
* wa積y paszport lub dow鏚 osobisty
* sprawny sprz皻 narciarski
* kask ochronny - szczeg鏊nie dla snowboardzist闚
* stroje k徙ielowe
* gogle, okulary przeciws這neczne, krem do opalania
* ma造 plecaczek