International
Qualifications
from EDI

Angielski w księgowości i rachunkowości Kurs angielskiego w Warszawie LCCI

Certificate in Book-keeping and Accounts / Certificate in Book-keeping and Accounts IAS*

 

LCCI Warszawa

Język: angielski
Poziom: B1
Nazwa egzaminu: LCCI

 

Egzamin jest kontynuacją nauki dla osób, które pomyślnie zaliczyły poziom pierwszy - Certificate in Book-keeping lub posiadają wiedzę na poziomie tego certyfikatu. Jest on skierowany do osób pracujących bądź zamierzających podjąć pracę na stanowisku w dziale księgowym, gdzie będą zajmować się rejestracją operacji handlowych jak i prowadzeniem kont. Pomyślne zdanie egzaminu umożliwia kontynuację nauki na kolejnych poziomach:
- poziomie trzecim - Certificate in Accounting
- poziomie czwartym - Financial Accounting.

Osoba przystępująca do tego egzaminu powinna być zaznajomiona z zasadami prowadzenia ksiąg dla partnerstw, firm jednoosobowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jak i organizacji niehandlowych. Kandydat powinien równie być w stanie skorygować błędy na kontach oraz powinien umieć wykorzystywać konta przejściowe.

EGZAMIN

Kandydat będzie egzaminowany przez 3 godziny. Arkusz egzaminacyjny składa się z pięciu pytań, z czego osoba egzaminowa ma za zadanie odpowiedzieć na cztery wybrane. Dwa pytania będą dotyczyły tematów z sylabusa. Kandydat ma za zadanie odpowiedzieć na wszystkie cztery pytania, tym samym wykazując się zrozumieniem tematu na odpowiednim poziomie oraz umiejętnością interpretowania oraz analizy danych.

Powrót do poprzedniej strony

 

Zgłoś swoją kandydaturę do kursu - tu --> Szkole Języków Obcych - LEXIS