Inne kursy językowe w Berlinie

Ucz się języków w Sprachenatelier Berlin

tn_380_285-380_285l25_42bbd1b00.jpeg
Kursy języków innych niż niemiecki są prowadzone w Sprachenatelier Berlin e.V. przez wykwalifikowanych native speakers. Dzięki temu oprócz komunikacji w danym języku uczniowie dowiadują się wiele o kulturze danego kraju. Program jest dostosowany do potrzeb kursantów. Możliwe jest uczestnictwo nie tylko w kursach języka angielskiego, francuskiego, hebrajskiego, włoskiego, hiszpańskiego, polskiego i rosyjskiego, ale także arabskiego, węgierskiego, japońskiego, kurdyjskiego, litewskiego, norweskiego, perskiego, portugalskiego, tureckiego, chińskiego, fińskiego, łaciny, armeńskiego, bułgarskiego, czeskiego, estońskiego, greckiego, hindi, kurdyjskiego, łotewskiego, rumuńskiego, serbskiego, chorwackiego, bośniackiego, słoweńskiego, szwedzkiego.

Kursy języków obcych w Instytucie Języków, Sztuki i Kultury  –  "Sprachenatelier" Berlin e.V. – uczą nie tylko słownictwa i gramatyki, ale przede wszystkim umiejętności skutecznego komunikowania się z ludźmi z innych kręgów kulturowych i o innych narodowościach nie tylko za pośrednictwem języka.
tn_380_235-380_235l25_426a46020.gif
Ucz się języków w Sprachenatelier

Jeżeli chcemy likwidować bariery kulturowe, nauka języka obcego i poszerzanie wiadomości o innych krajach będą krokiem we właściwym kierunku. Sprachenatelier zapewnia wykwalifikowaną kadrę nauczycielską w zakresie kilkudzisięciu języków. Zależnie od znajomości języka można zapisać się na różnego typu kursy, od zupełnie początkujących do zaawansowanych. Można wziąć udział w kursie komunikatywnym lub kursie pisania, które skupiają się na doskonaleniu konkretnych umiejętności językowych.  Sprachenatelier Berlin e.V. oferuje również kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów, np.: IELTS, TOEFL, Cambridge, DELF, DELE, TELC, CELI, itp.

tn_380_243-380_243l25_439952cd0.jpeg
Zajęcia uwzględniają indywidualne potrzeby uczniów,  a także realia codziennego życia. Nasi wykładowcy native speakerzy stosują metody aktywizujące, które pomogą studentom w przyszłości odnaleźć się w różnych sytuacjach komunikacyjnych.


str główna Sprachenatelier          ceny           warunki