kursy języka niemieckiego
Kursy jęz. niemieckiego w Berlinie

Berlin nauka języka niemieckiego, nauka niemieckiego w Niemczech, nauka języka niemieckiego w Berlinie kurs językowy w Niemczech, kurs języka niemieckiego w Niemczech, kurs językowy w Niemczech, nauka niemieckiego Niemcy niemiecki w Berlinie, niemiecki w Berlinie, nauka niemieckiego w Niemczech

BERLIN Kursy języka niemieckiego Nauka w Berlinie
Witajcie w Sprachenatelier Berlin

Sprachenatelier (studio językowe) w Berlinie może być kluczem do opanowania języka niemieckiego. Będziesz się uczyć z pedagogami najwyższej klasy, nawiążesz nowe przyjaźnie i odkryjesz kulturę najbardziej fascynującego niemieckiego miasta.  Sprachenatelier jest także centrum kulturalnym i centrum sztuki. Oprócz prowadzenia kursów języka niemieckiego organizuje również międzynarodowe festiwale filmowe, odczyty, koncerty, wystawy, warsztaty i seminaria - wszystkie otwarte dla  studentów, aby rozwinąć ich nowo nabyte umiejętności językowe. 

Najlepszy sposób na naukę języka to używanie go, a w  Sprachenatelier dzięki stosowaniu efektywnych metod komunikacyjnych z całym wachlarzem kreatywnych ćwiczeń, nauka staje się przyjemnością.

Zajęcia języka niemieckiego są prowadzone w małych grupach od 6 do 8 uczniów, dzięki czemu każdy ma szansę wypowiedzenia się i zadawania pytań nauczycielowi. Szkoła posiada również doskonałe wyposażenie i mieści się w pięknym, zabytkowym budynku w styku secesyjnym w  dzielnicy  Friederichshain, która słynie z kawiarni, teatrów i życia nocnego. 

Nauka języka niemieckiego
Kurs języka niemieckiego Berlin

Wszyscy  nauczyciele posiadają wyższe studia pedagogiczne i doświadczenie w nauczaniu DaF (Deutsch als Fremdsprache - niemiecki jako język obcy). Zostali oni zatrudnieni ze względu na swoje doświadczenie w pracy ze studentami oraz umiejętność uczynienia nauki języka aktywnym i przynoszącym rezultaty procesem. 

Zajęcia z języka niemieckiego są prowadzone metodą komunikatywną (z użyciem komputerów i Internetu). Dużą wagę przywiązuje się do potrzeb studentów.

Sprachenatelier oferuje następujące kursy niemieckiego :

Szkoła niemieckiego Sprachenatelier w Niemczech
Szkoła niemieckiego w Berlinie Sprachatelier
  • kursy intensywne
  • letnie kursy intensywne
  • kursy wieczorowe (2 wieczory w tygodniu)
  • kursy przygotowujące do egzaminów DAF i DAS
  • kursy średnio intensywne (3 razy w tygodniu)

W ramach kursów letnich Sprachenatelier oferuje wybór zajęć kulturalnych i zwiedzanie. Przewidziane są między innymi wycieczki do położonych w pobliżu miejsc (np. Poczdamu), jak również poznawanie Berlina od strony, której zwykli turyści zazwyczaj nie dostrzegają. 

Sprachenatelier oferuje również studentom pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania w Berlinie (mieszkania, pokoju dzielonego ze współlokatorem lub schroniska młodzieżowego).

Ceny, opisy kursów      warunki      inne języki
 

Zobacz też inne szkoły języka niemieckiego w Niemczech:
Nauka języka niemieckiego w Niemczech - GLS
Nauka języka niemieckiego w Niemczech - Kapito
Nauka języka niemieckiego w Niemczech - International House
Nauka języka niemieckiego w Niemczech - Instytut Humboldta