Kapitał Ludzki kursy angielskiego, niemieckiego i włoskiego WarszawaBezpłatne kursy językowe finansowane przez UE Warszawa

Kursy językowe 2017 Warszawa współfinansowane przez Unię Europejską
Szkolenia w Szkole Języków Obcych LEXIS - Warszawa

Kursy angielskiego niemieckiego, włoskiego Kapitał Ludzki Warszawa

Projekt współfinansowany przez
Unię Europejską 2015

UNIA EUROPEJSKA
EUROPEJSKI FUNDUSZ SPOŁECZNY

Szkolenia językowe współfinansowane przez UE mazowieckie

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

DARMOWY ANGIELSKI, DARMOWY NIEMIECKI I DARMOWY WŁOSKI
DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDZIE PRACY

PRZYJDŹ NA NASZE SZKOLENIA

Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego w Warszawie
Bezpłatne szkolenia z języka niemieckiego w Warszawie
Bezpłatne szkolenia z języka włoskiego w Warszawie

Bezpłatny kurs języka angielskiego w Warszawie

Bezpłatny kurs języka angielskiego w Warszawie przeznaczony jest dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy. Kurs odbywa się na następujących poziomach: A1+A2, A2, B1+B2, B2. Każdy uczestnik przystąpi do testu poziomującego na podstawie którego zostanie zakwalifikowany do grupy na odpowiednim poziomie. Uczestnicy kursu otrzymają niezbędne materiały dydaktyczne. Każdy uczestnik będzie miał możliwość uczestnictwa w 180 lekcjach (1 lekcja=45 min). Po zakończeniu kursu, uczestnicy przystąpią do egzaminu TELC - międzynarodowy dokument językowy uznawany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także administracje państwowe, firmy, instytucje publiczne i gospodarcze w krajach Unii Europejskiej.

Wymiar szkolenia – 180 godzin lekcyjnych

Bezpłatny kurs języka niemieckiego w Warszawie

Bezpłatny kurs języka niemieckiego w Warszawie przeznaczony jest dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy. Kurs odbywa się na następujących poziomach: A1+A2, A2, B1+B2, B2. Każdy uczestnik przystąpi do testu poziomującego na podstawie którego zostanie zakwalifikowany do grupy na odpowiednim poziomie. Uczestnicy kursu otrzymają niezbędne materiały dydaktyczne. Każdy uczestnik będzie miał możliwość uczestnictwa w 180 lekcjach (1 lekcja=45 min). Po zakończeniu kursu, uczestnicy przystąpią do egzaminu TELC - międzynarodowy dokument językowy uznawany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także administracje państwowe, firmy, instytucje publiczne i gospodarcze w krajach Unii Europejskiej.

Wymiar szkolenia – 180 godzin lekcyjnych

Bezpłatny kurs języka włoskiego w Warszawie

Bezpłatny kurs języka włoskiego w Warszawie przeznaczony jest dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy. Kurs odbywa się na następujących poziomach: A1+A2, A2, B1+B2, B2. Każdy uczestnik przystąpi do testu poziomującego na podstawie którego zostanie zakwalifikowany do grupy na odpowiednim poziomie. Uczestnicy kursu otrzymają niezbędne materiały dydaktyczne. Każdy uczestnik będzie miał możliwość uczestnictwa w 180 lekcjach (1 lekcja=45 min). Po zakończeniu kursu, uczestnicy przystąpią do egzaminu TELC - międzynarodowy dokument językowy uznawany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także administracje państwowe, firmy, instytucje publiczne i gospodarcze w krajach Unii Europejskiej.

Wymiar szkolenia – 180 godzin lekcyjnych

Wymiar każdego szkolenia to 180 godzin lekcyjnych. Każda grupa będzie liczyła 12 osób. Zajęcia przewidziane są w dni powszednie od poniedziałku do piątku- zwykle 3 razy w tygodniu. Kurs zakończy się przed 30 czerwca 2015 roku.
Uczestnicy projektu przechodzą następującą ścieżkę szkoleniową (obligatoryjnie):
1) Kurs języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego
2) Egzamin TELC z
języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego.

Czas trwania całego cyklu szkoleniowego (ścieżki szkoleniowej) wynosi około 3,5-4 miesiące.

W PROJEKCIE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ:

KURSY I SZKOLENIA EFS DLA OSÓB BEZROBOTNYCH z Warszawy


1) Osoby posiadające status osoby bezrobotnej - zarejestrowanej w Urzędzie Pracy odpowiednim do swojego miejsca zameldowania na terenie woj. mazowieckiego, w tym osoby bezrobotne długotrwale
2) Osoby w wieku 18-64 lata
3) Osoby do 30 roku życia - wykształcenie dowolne
4) Osoby powyżej 30 roku życia - wykształcenie maksymalnie średnie
5) Osoby zamieszkujące na terenie m.st. Warszawa (konieczne będzie złożenie oświadczenia o zamieszkaniu na terenie Warszawy)
6) Także bezrobotni studenci studiów zaocznych, którzy spełniają powyższe kryteria wiekowe

UWAGA: prawdopodobnie wymóg dot. wykształcenia w najbliższym czasie ulegnie zmianie - osoby powyżej 30 roku życia z wykształceniem wyższym będą mogły zostać uczestnikami programu. Informacje w tej sprawie zamieścimy na naszej stronie internetowej. Prosimy nie ponawiać zapytań w tej sprawie drogą mailową i telefoniczną.

Szkolenia będą się odbywać w Warszawie w Szkole Języków Obcych LEXIS w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 2 lok. 6.

ABY POBRAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KLIKNIJ TUTAJ

kursy angielskiego Medical English kursy angielskiego FCE kursy angielskiego CAE kursy angielskiego CPE kursy angielskiego Business English kursy angielskiego maturalny kursy angielskiego dla prawników kursy angielskiego - hotelarstwo i turystyka kursy angielskiego do egzaminów TOEFL kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu TOLES kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu LCCIKursy językowe, obozy i kolonie za granicą