Tłumacze przysięgli angielskiego Warszawa

Szkoła Języków Obcych LEXIS jest również Agencją Tłumaczeń. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dokumentów w języku angielskim i polskim

Tłumaczenia język angielski WarszawaTerminy odbioru.
Tłumaczenie można odebrać po 2 dniach roboczych.
Tłumaczenie zlecane na kolejny dzień roboczy jest traktowane jako ekspres i kosztuje o 50% więcej.
Tłumaczenie zlecane na ten sam dzień roboczy jest traktowane jako super ekspres i kosztuje o 100% więcej.

Koszt tłumaczenia przysięgłego angielski Cennik tłumaczeń angielskich

Tłumaczenie zwykłe z polskiego na angielski - 44 PLN + VAT za stronę rozliczeniową.
Tłumaczenie zwykłe z angielskiego na polski - 41 PLN + VAT za stronę rozliczeniową.
Strona rozliczeniowa w tłumaczeniu zwykłym to 1600 znaków przetłumaczonego tekstu.
Pierwsza rozpoczęta strona rozliczeniowa jest traktowana jako pełna strona rozliczeniowa. Powyżej jednej strony rozliczenie następuje za faktyczną ilość tekstu (np. 2,4 strony rozliczeniowej).

Tłumaczenie przysięgłe z polskiego na angielski - 50 PLN + VAT za stronę rozliczeniową.
Tłumaczenie przysięgłe z angielskiego na polski - 45 PLN + VAT za stronę rozliczeniową.
Strona rozliczeniowa w tłumaczeniu przysięgłym  to 1125 znaków przetłumaczonego tekstu.
Każda rozpoczęta strona rozliczeniowa jest traktowana jako pełna strona rozliczeniowa.

Kopie
przetłumaczonego dokumentu kosztują 50% stawki za oryginał.

W przypadku tłumaczeń specjalistycznych tzn. zawierających dużą ilość fachowej terminologii i żargonu zawodowego (np.  technicznych, budowlanych, medycznych, itp.) cena jest wyższa o 20%.

Lista tłumaczy przysięgłych angielskiego w Warszawie

Lista tłumaczy przysięgłych języka angielskiego współpracujących z LEXIS obejmuje specjalistów niemalże wszystkich dziedziny nauki i techniki. Tłumaczymy filmy, dokumentacje techniczne, medyczne, naukowe, instrukcje i dokumenty prawnicze. Szkolimy przyszłych tłumaczy przysięgłych, przyjmujemy na praktyki translatorskie studentów i wysyłamy chętnych na praktyki za granicę.

Przysięgłe tłumaczenia ustne angielski Warszawa

Tłumaczenia ustne angielskiego w Warszawie podejmują się wyspecjalizowani tłumacze. Tłumaczymy także duże konferencje jak i małe kameralne spotkania. Nasi tłumacze pracują m. in. dla sądów i prokuratury. Obsługujemy tłumaczenia nie tylko w Warszawie. Świadczymy nasze usługi tłumaczeniowe w całej Polsce i za granicą (m.in. spotkania dyplomatów). Tłumaczymy rozmowy telefoniczne łącząc naszego tłumacza w sieć konferencji z rozmówcami na całym świecie.

Tłumaczenia konferencyjne w Warszawie online

Tłumaczenia konferencyjne online. Jeśli Twoi rozmówcy znajdują się w różnych miejscach Polski lub świata, to  jesteśmy w stanie połączyć ich komputery i ew. telefony w sieć pozwalającą na prowadzenie swobodnej rozmowy. Oczywiście jednym z rozmówców może być tłumacz LEXIS.

Tłumacz przysięgły angielski Warszawa tanio

Tłumacz przysięgły angielski Warszawa tanio wykona tłumaczenie ekspresowe i zwykłe. Tłumaczenia można zlecać i odbierać w godz. 8.00 - 21.00

Tłumacz przysięgły angielskiego online

Tłumacz przysięgły angielskiego online. Połączymy wszystkich rozmówców i tłumacza przysięgłego języka angielskiego w jedną grupę. Każdy z uczestników konferencji musi mieć komputer z mikrofonem i kameą aby być widzianym i słyszanym przez pozostałych uczestników tłumaczenia. Omawiane dokumenty, obrazy, strony internetowe, filmy itp. będą widziane przez uczestników rozmowy na części ekranu komputera w doskonałej jakości.

Szczegóły można uzgodnić telefonicznie - 22 625 72 98, 22 622 25 23

Powrót do poprzedniej strony.