Nauka niemieckiego za granicą, kursy języka niemieckiego za granica, nauka niemieckiego w Niemczech, Niemcy nauka języka w Niemczech, nauka języka niemieckiego w Niemczech, szkoły w Niemczech, kurs językowy dla dorosłych Niemcy, Berlin

NAUKA NIEMIECKIEGO ZA GRANICĄ, NAUKA NIEMIECKIEGO w NIEMCZECH I W AUSTRII

Obozy w Niemczech
Nauka niemieckiego za granicą dla młodzieży

nauka niemieckiego za granicą

GLS - Berlin

Szkoła Językowa GLS SPRACHENZENTRUM została założona w 1983 roku i jest uznaną w świecie szkołą oferującą naukę niemieckiego w Niemczech. Została ona zarejestrowana w Senacie Berlińskim oraz jest członkiem Międzynarodowego Związku Szkół Językowych (IALC). Ponadto GLS jest założycielem IQ Deutsch. Szkoła oferuje różnorodne kursy, które łączą w sobie naukę niemieckiego i wypoczynek. Szkoła GLS mieści się w centrum Berlina Zachodniego. Lektorzy prowadzący zajęcia posiadają dyplom uniwersytecki i duże doświadczenie w nauczaniu. GLS organizuje kursy niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Berlinie. W kursach organizowanych przez GLS mogą wziąć udział osoby powyżej 18 roku życia. W okresie wakacji są organizowane dodatkowe kursy niemieckiego, w których mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 8-19 lat. Obok kursów standardowych, intensywnych i przyspieszonych istnieje możliwość wzięcia udziału w specjalistycznych kursach z zakresu, m.in. prawa, dziennikarstwa, biznesu, historii, polityki i kultury.

nauka niemieckiego zagranicą

Kapito - Münster

Szkoła językowa Kapito znajduje się w centrum Münster. Ideą szkoły jest połączenie rozrywki z nauką niemieckiego przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod nauczania.
Siedziba szkoły jest doskonale przystosowana do nauki języka niemieckiego, ponieważ, oprócz świetnej lokalizacji, posiada profesjonalnie wyposażone sale, które po zajęciach służą również jako miejsce spotkań studentów i nauczycieli. Dla wszystkich studentów dostępna jest także biblioteka oraz pokoje do samodzielnej nauki niemieckiego z komputerami podłączonymi do Internetu. Ponadto szkoła Kapito przywiązuje dużą wagę do osobistego kontaktu studentów z nauczycielami, dlatego nauczyciele zawsze znajdują czas na rozmowę z uczestnikami kursu i informowanie ich o dostępnych programach kulturalno-wypoczynkowych.

nauka niemieckiego w niemczech

Instytut Humboldta - Ratzenried, Konstancja, zamek Freudental, Berlin, Regensburg i Ellwagen

Instytut Humboldta jest niemieckim ośrodkieFm szkół prowadzących naukę języka niemieckiego w Niemczech. Są to kursy przeznaczone zarówno dla dzieci (minimalny wiek - 10 lat ) jak i dla dorosłych. Kursy te są prowadzone przez świetnie wykwalifikowanych i doskonale wykształconych nauczycieli, którzy w sposób profesjonalny potrafią połączyć naukę niemieckiego z zabawą.
Nauka niemieckiego odbywa się przez cały rok w kilku miejscach w Niemczech. Są to: Ratzenried, Konstancja, zamek Freudental, Berlin, Regensburg i Ellwagen. W każdym ośrodku znajduje się osoba odpowiedzialna za załatwianie bieżących spraw i problemów. Każdy ośrodek zapewnia ciekawe spędzanie czasu wolnego.

nauka niemieckiego za granicą

International House - Fryburg

Szkoła mieści się w południowo-zachodniej części Niemiec, w uniwersyteckim miasteczku Freiburg. Zajmujemy okazały, neoklasyczny, 3-piętrowy budynek w centrum miasteczka, dwie minuty spacerem od uniwersytetu. Szkoła IH założona jako LGS Sprachkurse w 1972 i na początku lat osiemdziesiątych, zaczęła się specjalizować w uczeniu niemieckiego uczniom zagranicznym. W 1983 LGS stała się członkiem International House World Organisation i od 1991 jesteśmy centralnym ośrodkiem szkolenia nauczycieli niemieckiego jako języka obcego dla wymienionej organizacji. Większość nauczycieli niemieckiego jest szkolona przez nas. Przez wszystkie te lata ciągle pracujemy nad podwyższeniem jakości świadczonych przez nas usług w każdym aspekcie. Nauka niemieckiego za granicą nigdy nie była przyjemniejsza!

nauka niemieckiego za granicą

Sprachenatelier - Berlin

Sprachenatelier (studio językowe) w Berlinie może być kluczem do opanowania języka niemieckiego. Będziesz się uczyć z pedagogami najwyższej klasy, nawiążesz nowe przyjaźnie i odkryjesz kulturę najbardziej fascynującego niemieckiego miasta. Sprachenatelier jest także centrum kulturalnym i centrum sztuki. Oprócz prowadzenia nauki niemieckiego organizuje również międzynarodowe festiwale filmowe, odczyty, koncerty, wystawy, warsztaty i seminaria - wszystkie otwarte dla studentów, aby rozwinąć ich nowo nabyte umiejętności językowe.

Kursy języka angielskiego w Irlandii

Kursy języka angielskiego w USA

Kursy języka angielskiego na Malcie

Kursy języka angielskiego na Cyprze

Kursy języka angielskiego w Kanadzie

Kursy języka angielskiego w RPA

Kursy języka angielskiego w Australii

Kursy języka angielskiego w Nowej Zelandii

Kursy języka japońskiego w Japonii

Kursy języka angielskiego w Anglii

Kursy języka francuskiego we Francji

Kursy języka niemieckiego w Austrii

Kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii

Kursy języka hiszpańskiego - Ameryka Łacińska: Argentyna Boliwia, Kosta Rika, Dominikana, Ekwador, Gwatemala, Chile, Kuba, Meksyku

Kursy języka włoskiego we Włoszech

Kursy języka rosyjskiego w Rosji

Kursy języka rosyjskiego na Ukrainie

Zobacz też: Nauka niemieckiego za granicą - Austria

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów Poleć nas znajomemu