Anglia Londyn Kursy języka angielskiego dla seniorów w Anglii Nauka angielskiego w Londynie dla osób w wieku 40+ Szkoła angielskiego w Anglii dla osób starszych

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SENIORÓW W ANGLII

LSI LONDON HAMPSTEAD

Kursy dla seniorów Anglia Londyn

Kursy angielskiego dla seniorów w Anglii, w scenerii Londynu Hampstead, to niezapomniane doświadczenie dla osób w wieku 40+. Zielony, malowniczy obszar Hampstead jest jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic Londynu. Pełen jest kawiarni, restauracji oraz butików. Znajduje się tu również największy park w Londynie - Hampstead Heath. Będąc położonym około 20 minut od Centrum Londynu, Hampstead jest doskonałym miejscem do nauki języka angielskiego.
Nasza szkoła mieści się w przestronnym, wiktoriańskim budynku z pięknym zacisznym ogrodem. Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do egzaminu TOEFL czy Cambridge czy też uczestniczysz w naszych zajęciach z angielskiego ogólnego  będziesz mógł w pełni korzystać z wszystkich naszych udogodnień, takich jak sala komputerowa i laboratorium językowe, biblioteka oraz bezprzewodowy Internet.
LSI Hampstead oferuje program różnorodnych zajęć dodatkowych, poprzez który będziesz mógł odkryć wszystkie bogactwa dziedzictwa kulturowego tego regionu oraz korzystać z bogatego zaplecza rekreacyjnego. Zajęcia obejmują spacery z przewodnikiem, wycieczki do kina, muzeum, wyjścia do pubów oraz weekendowe wycieczki do Oxfordu, Cambridge, a nawet do Paryża.

Nauka angielskiego senior Anglia
 

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego i naukę dla seniorów w szkole LSI?

 • unikalny program zajęć pozalekcyjnych dopasowany do Twoich zainteresowań i potrzeb

 • wykwalifikowana kadra

 • możliwość praktycznego ćwiczenia języka angielskiego

 • małe grupy, co przekłada się na dużą ilość indywidualnej uwagi

 • wymagany poziom języka : średnio zaawansowany lub zaawansowany

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SENIORÓW 40+

Czas trwania : 1- 4 tygodni

Dostępne daty rozpoczęcia w 2018 roku - pierwszy poniedziałek każdego miesiąca


415 GBP/ 1 tydzień


Cena zawiera

 • 20 porannych lekcji w międzynarodowej grupie (początek zajęć o 9.00)

 • zajęcia pozalekcyjne: 3 atrakcje tygodniowo w towarzystwie nauczyciela

 • zakwaterowanie: pobyt u rodziny lub zakwaterowanie w hotelu (płatne oddzielnie)

 • porady dotyczące zwiedzania, podróżowania i posiłków

 • weekendowe wycieczki

 • program towarzyski

Uwaga
Cena nie zawiera opłaty wpisowej (70 GBP), opłat za dodatkowe atrakcje, zakwaterowania czy kosztów posiłków.

Ceny zakwaterowania znajdziesz tutaj

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Piesza wycieczka Westminster

Wycieczka po najbardziej znanych londyńskich obiektach wzdłuż rzeki Tamizy. Odwiedź Opactwo Westminsterskie, gdzie wielu monarchów zostało koronowanych i zobacz Zakątek poetów, gdzie uhonorowani są najwięksi angielscy poeci.

Most Tower (Tower Bridge) i rynek Borough (Borough Market)Anglia Kurs języka angielskiego dla seniorów

Idealna wycieczka dla miłośników jedzenia! Odwiedź największy londyński rynek z żywnością i spróbuj pysznych lokalnych i europejskich produktów. Następnie przespaceruj się wzdłuż rzeki Tamizy, aby zobaczyć piękne widoki z Tower Bridge. Okoliczne atrakcje to między innymi Galeria Tate Modern i Katedra Southwark.

Park św. Jakuba, pałac Buckingham i plac Trafalgar Square oraz Galeria Narodowa

Przespaceruj się jednym z najbardziej malowniczych londyńskich parków po drodze do oficjalnej londyńskiej rezydencji królowej. Potem zobacz piękną kolekcję sztuki w Galerii Narodowej na placu Trafalgar Square.

Smakowanie piwa w tradycyjnym angielskim pubie

Poznaj różnicę między typami piwa bitter, ale i lager podczas pogawędki z Twoim nauczycielem i poczuj prawdziwą angielską atmosferę pubu. Możesz zostać nawet na obiad! W ciągu ostatnich kilku lat w Londynie pojawiło się kilka gastronomicznych pubów, które oferują naprawdę dobre menu, w którym znaleźć można tradycyjne pyszności takie jak ryba i frytki (Fish & chips) oraz mięso i cynaderki zapiekane w cieście (steak and kidney pie).

Muzeum Wiktorii i Alberta, centrum handlowe Harrods i ekskluzywna dzielnica Knightsbridge

Odwiedź największe na świecie muzeum międzynarodowej sztuki i mody, zawierające fascynujący teatr i balkon do występów. Harrods, jedno z najbardziej słynnych i imponujących centrów handlowych na świecie jest tuż obok.

Park Hampstead Heath i herbata w Kenwood House

Ciesz się pyszną tradycyjną angielską herbatą z babeczkami z dżemem w pięknym otoczeniu Kenwood House. Ta dawniej dostojna 17-wieczna posiadłość wystawia także kilka pięknych obrazów znanych artystów. Po herbacie możesz pospacerować po olśniewających ogrodach.

Inne kursy angielskiego dla seniorów za granicą

Napisz do nas, prześlemy kalkulację kosztów        Sprawdź kursy angielskiego w Galway         góra strony

Poleć nas znajomemu  Inne kursy angielskiego dla seniorów za granicą