ANGLIA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH
KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ANGLII KURSY ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH W ANGLII

Kurs angielskiego w Londynie

SZKOŁA ANGIELSKIEGO LSI
(Language Studies International)
Tanie kursy angielskiego w Anglii
Ceny specjalnie wynegocjowane
Londyn, Cambridge, Brighton


KURSY ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH ANGLIA 2019 Wielka Brytania

Kursy angielskiego dla dorosłych Londyn Centralny
Kursy angielskiego dla dorosłych w Londyn Hampstead
Kursy języka angielskiego w Brighton dla dorosłych
Kursy angielskiego dla dorosłych w Cambridge
Ceny kursów angielskiego ANGLIA: Londyn, Brighton, Cambridge

LONDYN CENTRALNY

"Kiedy człowiek zmęczony jest Londynem, jest zmęczony życiem" to słynne powiedzenie. Od wspaniałego Pałacu Buckingham i historycznej Tower of London po niesamowite London Eye oraz zachwycające woskowe figury
w Madame Tussauds, Londyn jest jednym z najbardziej odwiedzanych miejsc na świecie, a zarazem idealnymKurs angielskiego w Londynie dla dorosłych miejscem do nauki.

LSI London Central jest położony w samym sercu miasta, w tętniącej życiem dzielnicy znanej jako West End. W niewielkiej odległości znajduje się Muzeum Brytyjskie, sklepy na Oxford Street oraz popularna dzielnica rozrywkowa Soho. Szkoła jest doskonale wyposażona, m.in. w salę komputerową z bezpłatnym dostępem do Internetu, bibliotekę oraz pokój wspólny dla studentów. Oferujemy szeroką gamę kursów języka angielskiego, w tym przygotowujące do egzaminu TOEFL, czy Cambridge. LSI London Central oferuje bogaty program zajęć dodatkowych, w tym spacery z przewodnikiem, wyjścia do teatru, galerii i muzeum oraz całodniowe wycieczki do Oxfordu, Cambridge, Brighton czy też do Stonehenge.

LONDYN HAMPSTEAD
Zielony, malowniczy obszar Hampstead jest jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic Londynu. Pełen jest kawiarni,Nauka angielskiego w Anglii Londyn restauracji oraz butików. Znajduje się tu również największy park
w Londynie - Hampstead Heath. Będąc położonym około 20 minut od Centrum Londynu, Hampstead jest doskonałym miejscem do nauki języka angielskiego.
Nasza szkoła mieści się w przestronnym, wiktoriańskim budynku
z pięknym zacisznym ogrodem. Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do egzaminu TOEFL czy Cambridge czy też uczestniczysz w naszych zajęciach z angielskiego ogólnego będziesz mógł w pełni korzystać
z wszystkich naszych udogodnień, takich jak sala komputerowa
i laboratorium językowe, biblioteka oaz bezprzewodowy Internet. LSI Hampstead oferuje program różnorodnych zajęć zajęć dodatkowych, poprzez który będziesz mógł odkryć wszystkie bogactwa dziedzictwa kulturowego tego regionu oraz korzystać z bogatego zaplecza rekreacyjnego. Zajęcia obejmują spacery z przewodnikiem, wycieczki do kina, muzeum, wyjścia do pubów oraz weekendowe wycieczki do Oxfordu, Cambridge, a nawet do Paryża.


BRIGHTONAngielski w Brighton

Tętniące życiem, nadmorskie miasto Brighton znane jest nie tylko
z zabytkowego molo i jego słynnej Rock Candy, ale również z wielu możliwości rozrywki, które oferuje. Mnóstwo niesamowitych sklepów, restauracji i barów, a przede wszystkim niezwykły urok tej nadmorskiej miejscowości, to właśnie to co tu przyciąga tu rzesze studentów z całego świata pragnących uczyć się języka angielskiego.
Szkoła mieści się w eleganckim, wiktoriańskim budynku w cichej dzielnicy mieszkalnej w odległości zaledwie pięciu minut od słynnej plaży
w Brighton. Szkoła oferuje zatem komfortowe warunki do nauki języka angielskiego. Niezależnie od tego czy wybierzesz kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL/ TOEIC/ IELTS będziesz mógł korzystać z doskonałej centralnej lokalizacji szkoły oraz wszelkich udogodnień, takich jak siedem sal zajęciowych oraz centrum szkoleniowe z bezpłatnym dostępem do Internetu.


CAMBRIDGE
Malownicze miasto Cambridge jest oczywiście najbardziej znane ze swojego uniwersytetu, ale jest to równieżKurs angielskiego w Cambridge miejscowość zawsze tętniąca życiem, mająca wiele do zaoferowania nawet najbardziej wymagającym studentom. Zachwycająca architektura, galerie oraz muzea sprawiają, iż Cambridge jest rajem dla każdego, kto chce poznać dogłębniej kulturę brytyjską. Duża populacja studentów oznacza również dużą ilość sklepów, restauracji, nocnych klubów
z muzyką na żywo oraz teatrów - jest to zatem idealne miejsce dla osób chcących uczyć się języka angielskiego w Wielkiej Brytanii.
Nasza szkoła oferuje doskonałe warunki do nauki angielskiego
w Cambridge. Położona w spokojnej dzielnicy willowej, w pobliżu znajduje się dworzec kolejowy oraz tętniące życiem centrum miasta. Wyposażenie szkoły to m.in. 10 sal zajęciowych, pokój wspólny dla studentów i sala komputerowa z bezpłatnym dostępem do Internetu. Program zajęć integracyjnych obejmuje m.in. imprezy, grill, wyjścia do nocnych klubów oraz gry sportowe takie jak piłka nożna czy golf. Regularnie organizowane są także wycieczki za miasto: do Londynu, Stonehenge, do miejsca urodzenia Shakespear'a, Szkocji czy też Paryża.

System Nauczania Języka w szkole LSI
Nauczanie języka jest naszą pasją. Stale odświeżamy naszą wiedzę o najnowsze trendy i metodologię w tej branży.
Kadra nauczycielska szkół LSI uczestniczy w warsztatach doskonalenia zawodowego. Dajemy pewność, że najnowsze metody nauczania języka są stosowane w naszych centrach szkoleniowych.

Aktualne materiały
Stale analizujemy najnowsze materiały do nauki języka. Zapewniamy najnowszą technologię multimedialną podczas zajęć. Używamy najlepszej jakości materiałów audio, video oraz zasobów internetowych.
Zasoby internetowe/Nauczanie na odległość
Zdajemy sobie sprawę, że Internet wpływa w znacznym stopniu na nauczanie języka, dlatego też zdecydowaliśmy się utworzyć wirtualną grupę uczących się języka. Mimo, że te materiały nie mogą zastąpić korzyści płynących
z zanurzenia się w języku podczas zajęć, są nieodłącznym dodatkiem uzupełniającym zajęcia w szkole i mogą być użyte na odległość. Możesz śledzić nasz program online przed przyjazdem do szkoły oraz kontynuować naukę po ukończeniu kursu w szkole.
Nauczyciele
Posiadamy usystematyzowany program rozwoju nauczyciela i ocenę jego pracy ze studentami. Wszyscy nasi studenci są proszeni o udzielenie opinii, abyśmy mieli pewność, że nauczyciel spełnia ich oczekiwania.
Program zajęć pozalekcyjnych
Zależnie od twoich zainteresowań i stylu życia, znajdziemy odpowiednią i satysfakcjonującą aktywność dla ciebie. Wycieczki dzienne, zwiedzanie muzeum i galerii, wyjścia do kina i teatru, restauracje i puby, międzynarodowe wydarzenia i imprezy sportowe są cechą stałą naszego programu. Dużo zajęć jest bezpłatnych, a wiele innych oferowanych z atrakcyjną zniżką.

Kursy Angielskiego Anglia LSI

Kurs angielskiego Standard 20
- 20 lekcji w tygodniu
- czas lekcji: 20x50 minut
- max 15 studentów w grupie
- poziomy początkujące i zaawansowane
- długość kursu: 1-50 tygodni
- wiek 16+
Podczas lekcji szybko rozwiniesz swoje zdolności komunikacyjne w różnorodności codziennych sytuacji. Podczas
2 lekcji każdego dnia zostanie przerobiony następujący materiał: gramatyka, słownictwo, wymowa. W następnych
2 lekcjach skoncentrujemy cię na: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Będziesz korzystał z podręcznika i wielu różnorodnych materiałów i ćwiczeń zawierających odgrywanie ról, materiały autentyczne, gazety i magazyny.

Kurs angielskiego
Standard 18 - kurs dostępny w Londynie Hampstead i Brighton
- 18 lekcji w tygodniu
- czas lekcji: 18x50 minut
- max 15 studentów w grupie
- kurs wieczorowy
-poziomy średniozaawansowane do zaawansowanych
- wiek 16+
Kurs oparty o ten sam program nauczania co kurs Standard 20 (opis powyżej), ale z większym naciskiem na konwersacje. Kurs idealny dla osób chcących się uczyć po południu. Mimo że główny nacisk kładziony jest na rozwijanie zdolności komunikacyjnych, otrzymasz również materiały do ćwiczenia gramatyki, czytania i pisania po każdej odbytej lekcji.

Kurs angielskiego Intensywny 30
- 30 lekcji w tygodniu (6 lekcji dziennie)
- czas lekcji: 30x50 minut
- max 15 studentów w grupie
- poziomy początkujące do zaawansowanych
- długość kursu: 1-50 tygodni
- wiek 16+
Studenci realizują ten sam program jak na kursie Standard 20 - 4 lekcje dziennie. Nauczyciele skupiają się na konwersacjach, utrwaleniu gramatyki i słownictwa oraz wymowy podczas dyskusji na różnorodne tematy. Szczególny nacisk kładziony jest na ćwiczenie wypowiedzi związanych z sytuacjami dnia codziennego. Tematy rozmów mogą dotyczyć: filmu i teatru, miejscowej kultury. Pozostałe opcje tematów zależą od twojego poziomu.

Angielski akademicki
Ćwiczysz sprawności takie jak robienie notatek i pisanie esejów - podstawy na uniwersytecie.

Kurs angielskiego popołudniowy 10
- 10 lekcji w tygodniu (2 lekcji dziennie)
- czas lekcji: 10x50 minut
- max 15 studentów w grupie
- poziomy średnio-zaawansowany do zaawansowany
- długość kursu: 1-50 tygodni
- tematy zajęć : angielski potoczny/ angielski w biznesie/przygotowanie do egzaminu
- kurs dostępny w Centralnym Londynie, Londynie Hampstead, Brighton, Cambridge

Kurs Plus - lekcje indywidualne
Kombinacja zajęć grupowych i nauczania indywidualnego jest idealna jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy umiejętnościach ogólnych lub konwersacjach na tematy specjalistyczne. Kurs Plus składa się z 5 lub
10 indywidualnych lekcji.
Nauczyciele przygotują specjalnie przygotowany do ucznia plan nauczania. Ten kurs może być uzupełnieniem kursu Standard 20 lub kursu Intensywnego 30.

Kurs angielskiego biznesowego
Angielski jest międzynarodowym językiem biznesu. Z tego też powodu został stworzony 12 modułowy
kurs przeznaczony do szybkiego opanowania biznesowych kompetencji językowych.
- poziomy średnio-zaawansowany do zaawansowany.
- długość kursu: 1-12 tygodni
- 10 lekcji tygodniowo
- opcja popołudniowa na zajęciach LSI kursu intensywnego 30
- studenci mogą dołączyć w każdy poniedziałek
W każdym module, poprzez kombinacje ćwiczeń pisemnych, prezentacji, dialogów i odgrywania ról
w realistycznych sytuacjach biznesowych, wyćwiczysz i udoskonalisz swoje umiejętności w:
języku biznesu i slangu, pisaniu emaili, listów i pisaniu z pamięci, negocjowaniu, wywiadu
i rozmów telefonicznych w języku angielskim.

Moduł 1 Handel międzynarodowy
Moduł 2 Rozwijanie zdolności przywódczych i budowanie zespołu
Moduł 3 Efektywnej komunikacji w prezentacjach
Moduł 4 Podejmowanie decyzji, motywacja i delegowanie
Moduł 5 Sprzedawanie i reklamowanie
Moduł 6 Sprzedaż internetowa, Technologia i innowacja
Moduł 7 Bankowość/Rynki giełdowe
Moduł 8 Efektywna komunikacja na spotkaniach
Moduł 9 Wywiad rekrutacyjny
Moduł 10 Prawo biznesu, Etyka i kwestie środowiska pracy
Moduł 11 Efektywna komunikacja w sprzedaży i negocjacjach
Moduł 12 Style zarządzania w firmach międzynarodowych

Ceny kursów angielskiego ANGLIA: Londyn, Brighton, Cambridge 2019

SPECJALNE CENY I PROMOCJE DLA POLSKI W ROKU 2019! - tylko w LEXIS
- kupując w LSI lub w innym miejscu zapłacisz drożej

LSI ANGLIA: Londyn Central, Cambridge ceny w GBP za 1 tydzień
Liczba
tygodni
Kurs dla seniorów 40+ Standardowy 20 Akademicki EAP Intensywny
24
Intensywny 30, Biznesowy Zajęcia popołudniowe
10 lekcji
Lekcje indywidualne TOEFL, TOEIC, IELTS Egzaminy
Cambridge
1-3 465 270 195 - 312 215 355 235 140 1 lekcja - 55 355 1040/1300- 4 tyg.
3000/3660 - 12 tyg.
4-11 260 195 325 297 215 325 235 135 325
12-15 250 195 305 282 215 205 235 - 305
16-23 230 195 285 262 215 285 235 - 285
24+ 210 195 255 237 215 255 235 - -

LSI ANGLIA: Londyn Hampstead, Brighton ceny w GBP za 1 tydzień
Liczba
tygodni
Kurs dla seniorów 40+ Standardowy 20 Akademicki EAP Intensywny
24
Intensywny 30, Biznesowy Zajęcia popołudniowe
10 lekcji
Lekcje indywidualne TOEFL, TOEIC, IELTS Egzaminy Cambridge 20 lekcji Egzaminy Cambridge 30 lekcji - tylko Brighton
1-3 1-4 tyg.

465

270 195 - 312 215 355 235 140 1 lekcja - 55 355 1040- 4 tyg.
2080- 8 tyg.
3000 - 12 tyg.
1300- 4 tyg.
3660- 12 tyg.
4-11 260 195 325 297 215 325 235 135 325
12-15 250 195 305 282 215 205 235 - 305
16-23 230 195 285 262 215 285 235 - 285
24+ 210 195 255 237 215 255 235 - -


Zakwaterowanie w Wielkiej Brytanii

Pobyt u rodziny goszczącej

Zakwaterowanie w Londynie (Centrum i Hampstead)
Starannie wybieramy rodziny, u których mieszkają nasi uczniowie, aby mieli oni możliwość dowiedzieć się więcej
o brytyjskiej kulturze, jednocześnie ucząc się języka angielskiego w Londynie.
- przyjazna atmosfera
- starannie wybrane miejsca i regularne kontrole tych miejsc
- możliwość wyboru pokoju jednoosobowego (lub dwuosobowego, jeśli dwójka uczniów rezerwuje pobyt w tym samym czasie) oraz zakwaterowanie ze śniadaniem i obiadokolacją
- pościel i ręczniki
- większość rodzin oferuje możliwość wyprania rzeczy studenta raz w tygodniu bez dodatkowych opłat lub proponuje pralnię w okolicy
- dobre połączenia komunikacyjne
- przyjazd między 7.00 a 23.00 w sobotę lub niedzielę


Ceny za osobę za tydzień w Londynie - pobyt u rodziny


Strefy 2-3:
pokój jednoosobowy, śniadanie 175-195 £
pokój jednoosobowy, śniadanie i obiadokolacja 225-245 £

*pokój dwuosobowy, śniadanie 150-170 £
*pokój dwuosobowy, śniadanie i obiadokolacja 185-205 £

wyższy standard, pokój jednoosobowy, śniadanie, oddzielna łazienka 240-255 £
wyższy standard, pokój jednoosobowy, śniadanie i obiadokolacja, oddzielna łazienka 275-290 £

Strefy 4-6:
pokój jednoosobowy, śniadanie 150 £
pokój jednoosobowy, śniadanie i obiadokolacja 200 £

*pokój dwuosobowy, śniadanie 125 £
*pokój dwuosobowy, śniadanie i obiadokolacja 165 £

wyższy standard, pokój jednoosobowy, śniadanie, oddzielna łazienka 230 £
wyższy standard, pokój jednoosobowy, śniadanie i obiadokolacja, oddzielna łazienka 265 £

*pokoje dla uczniów rezerwujących taki sam czas pobytu

Dodatkowe opłaty za osobę/tydzień:
opłata sezonowa (16 czerwca - 25 sierpnia 2019) : 25 £
opłata w czasie Świąt Bożego Narodzenia: 40 £

Domy i mieszkania dzielone z innymi uczniami

Zakwaterowanie w Londynie

Niektóre z nich mają własne łazienki (w pokoju, bądź oddzielnie) oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak telewizor
w pokoju lub dostęp do internetu.

Schafer House Hall of Residence

Lokalizacja: Strefa 1, 5 minut spacerem od Oxford Street, 3 minuty spacerem od stacji metra Warren Street, 5 minut spacerem od LSI London Central
Pokoje: pięciopokojowe mieszkania; każdy pokój z prysznicem; dwoma toaletami i w pełni wyposażoną kuchnią; każda sypialnia posiada szafę, umywalkę i łóżko
Oddzielna łazienka: brak, dzielona łazienka w każdym mieszkaniu
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: salon z telewizorem, pralnia
Cena (za osobę/tydzień): ok. 250 £
Dostępność: tylko latem
Inne informacje: zapewniamy pościel, ręczniki we własnym zakresie, 24-godzinna ochronę. Brak możliwości odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.

Beaumont Court Residence*

Lokalizacja: Strefa 2, 10 minut spacerem od stacji metra Mornington Crescent (Northen Line) i bliskość sklepów itp., dojazd w ok. 10 minut do LSI London Central
Pokoje: mieszkania z pięcioma, sześcioma lub siedmioma jednoosobowymi pokojami
Oddzielna łazienka: tak
Posiłki: we własnym zakresie
Cena: od 295 £/tydzień
Dostępność: przez cały rok
Inne informacje: dostępność telefonu, internetu. Brak możliwości wylotu w listopadzie bądź grudniu. Brak możliwości odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.

Greenview Court
Lokalizacja: Strefa 2, bliskość stacji metra Archway i dojazd w ok. 40 minut do LSI London Central
Pokoje: 84 pokoje rozmieszczone na pięciu piętrach
Oddzielna łazienka: połączenie pokojów jednoosobowych lub jednoosobowych pokoi z dzieloną łazienką
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: studencki salon
Cena (na osobę/tydzień): kawalerka 295 £, pokój jednoosobowy od 240 £
Dostępność: cały rok
Inne informacje: zapewniamy pościel, pokoje są sprzątane co tydzień. Brak możliwości wylotu w listopadzie bądź grudniu. Brak możliwości odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.


London Solutions Flat share
Lokalizacja: Strefy 1 i 2, w odległości kilkuminutowego spaceru od stacji metra
Pokoje: jednoosobowe i dzielone pokoje dostępne w wygodnych i umeblowanych mieszkaniach 4-6-osobowych
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: każde mieszkanie posiada kuchnię, łazienkę i często salon, wspólna pralnia
Cena (na osobę/tydzień): pokój jednoosobowy 210 £, pokój dwuosobowy 160 £
Dostępność: cały rok
Minimalny okres pobytu: 4 tygodnie
Inne informacje: pościel i akcesoria kuchenne zapewniamy na miejscu, ręczniki we własnym zakresie, mieszkania dla osób niepalących, centralne ogrzewanie
Przyjazd: sobota 9.30-15.00 lub niedziela 14.00-20.00. Dodatkowa opłata za przyjazd w niedzielę. Brak możliwości innych przyjazdów.


Station Court
Lokalizacja: Strefa 3, 5-minut na pieszo do stacji Seven Sisters (Victoria Line) dojazd autobusem do LSI London Central
ok. 30 minut
Pokoje: mieszkanie z 5-6 pokojami jednoosobowymi
Oddzielna łazienka: tak
Posiłki: we własnym zakresie, w pełni wyposażona kuchnia
Udogodnienia: dostęp do internetu
Cena (na osobę/tydzień): od 220 £ . Brak możliwości odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.
Dostępność: od 31.01.2019
Wiek: min 18 lat
Min. pobyt: 4 tygodnie

Kirby Street Residence
Lokalizacja: Strefa 1, 20 minut metrem do szkoły London Central
Pokoje: studia
Prywatna łazienka: tak
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: dostęp do internetu
Cena (na osobę/tydzień): od 429 £ . Brak możliwości odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.
Wiek: min 18 lat
Min. pobyt: 4 tygodnie


Canary Wharf Flatshare
Lokalizacja: Strefa 2 wokół Canary Wharf, w pobliżu metro
Pokoje: jednoosobowe i dwuosobowe w mieszkaniach dla 4 osób
Łazienka: dzielona
Posiłki: wyżywienie we własnym zakresie
Udogodnienia: każde mieszkanie ma kuchnię, łazienkę, salon, dostęp do Internetu i TV
Cena (tygodniowo): pokój jednoosobowy 250 £, dwuosobowy 210 £
Dostępność: przez cały rok
Minimalny wiek: 18 lat
Inne informacje: pościel zapewniona, ręczniki niezapewnione
Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie
Przyjazd: weekendy
Anulowanie rezerwacji: możliwość odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy z 4 tyg. wyprzedzeniem.

Rathbone Place Apartments
Lokalizacja: Strefa 1 przy Oxford Street
Pokoje: jednoosobowe i dwuosobowe (w mieszkaniach znajduje się 3-6 pokoi)
Posiłki: we własnym zakresie (wspólna kuchnia)
Udogodnienia: wyposażenie kuchni i łazienki. Dostęp do internetu, 10-minutowy spacer do LSI London Central. Zapewniamy pościel i ręczniki
Cena (tygodniowo):
dwuosobowy pokój od ok. 220 £ na osobę
jednoosobowy od ok. 310-380 £ w zależności od dostępności
Dostępność: cały rok, minimalny czas pobytu 4 tygodnie, niedostępne w listopadzie i grudniu. Brak możliwości odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.


Woburn Place Residence
Lokalizacja: Strefa 1, 10 minut spacerem od LSI London Central
Pokoje: studia
Prywatna łazienka: tak
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: dostęp do Internetu
Cena (tygodniowo): od ok. 405 £
Wiek: 18 lat
Inne informacje: internet, minimalny czas pobytu 4 tygodnie
Anulowanie rezerwacji: Brak możliwości odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.


Tottenham Hale
Lokalizacja: Strefa 3, 5 minut spacerem od stacji metra Tottenham Hale (Victoria Line) i bliskość sklepów; około
30-minutowy dojazd do LSI London Central
Pokoje: jednoosobowe i dwuosobowe pokoje w wygodnych i umeblowanych mieszkaniach 4-8-osobowych
Posiłki: we własnym zakresie (wspólna kuchnia)
Udogodnienia: każde mieszkanie posiada kuchnię, łazienkę (lub łazienki) i wspólną pralnię. Wspólne pomieszczenia sprzątane są dwa razy w tygodniu.
Cena (tygodniowo):
dwuosobowy pokój: ok. 130 £/osoba
jednoosobowy pokój: ok. 180 £/osoba
Dostępność: cały rok, minimalny czas pobytu 4 tygodnie
Inne informacje: Internet
Anulowanie rezerwacji: Brak możliwości odwołania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.

The Generator in Central London (Zajazd Budget)
Lokalizacja: 5 minut spacerem od stacji metra Russell Square (Piccadilly Line) i 7-minutowy marsz do LSI; sąsiedztwo Oxford Street i Covent Garden
Pokoje: ponad 800 miejsc w akademiku z łóżkami piętrowymi i umywalkami; dostępne również oddzielne pokoje
Oddzielne łazienki: wspólne łazienki (czyszczone codziennie) na każdym piętrze
Posiłki: śniadanie w cenie, obiad dostępny za 4 funty
Udogodnienia: pokój telewizyjny, kawiarenka internetowa, pokój gier, samoobsługowa restauracja
Cena (za osobę/tydzień): od ok. 105-230 £
Inne informacje: imprezowa atmosfera, brak ciszy nocnej, 24-godzinne recepcja

Bedford Hotel**
Lokalizacja: sąsiedztwo British Museum i Covent Garden, 10 minut spacerem od LSI i Oxford Street
Pokoje: 184 jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe pokoje z kablówką i czajnikiem do parzenia kawy/herbaty
Oddzielna łazienka: tak
Posiłki: pełne śniadanie angielskie w cenie
Udogodnienia: restauracja/bar, salon, prywatny ogród
Cena
(za noc): od ok. 80-120 £


Tavistock Hotel**
Lokalizacja: obok stacji metra King's Cross i Euston, 15 minut spacerem od LSI i centrum miasta
Pokoje: 343 jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe pokoje z kablówką i czajnikiem do parzenia kawy/herbaty
Oddzielna łazienka: tak
Posiłki: pełne śniadanie angielskie w cenie
Udogodnienia: restauracja/bar, sala konferencyjna
Cena (za noc): od ok. 75-110 £
Inne informacje: Na życzenie dostęp do komputera


Imperial Hotel***

Lokalizacja: Russel Square, 5 minut spacerem od LSI
Pokoje: 448 jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych pokoi z kablówką, czajnikiem do parzenia kawy/herbaty, prasownica do spodni i minibar
Posiłki: śniadanie w cenie
Udogodnienia: restauracja/bar, salon, kawiarenka internetowa, sklepik
Cena (za noc): od ok. 80-120 £
Inne informacje: Na życzenie dostęp do komputera i suszarki


Radisson Edwardian Grafton****
Lokalizacja: obok stacji metra Warren Street, hotel o wysokim standardzie, tylko 7-minut marszem od LSI
Pokoje: 330 luksusowych pokoi z łazienkami: jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe pokoje z kablówką, minibarem, telefon, łazienka, dostęp do internetu w pokoju, siłownia
Posiłki: śniadanie w cenie
Udogodnienia: Szeroki wybór restauracji w okolicy
Cena (za noc) : od ok. 135-210 £


St Giles Hotel****
Lokalizacja: obok Tettenham Court Road, 5-10-minut spacerem od LSI, Soho i West End
Pokoje: 385 jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych pokoi z kablówką, suszarką do włosów, czajnikiem do parzenia kawy/herbaty
Udogodnienia: włoska restauracja i restauracja z daniami z rożna
Cena (za noc): od ok. 85-140 £
Inne informacje: 24-godzinny dozorca


Dillon’s Hotel (B&B - nocleg ze śniadaniem)
Lokalizacja: 15 minut spacerem od LSI przez park Belsize, odległość kilkuminutowego spaceru od wielu restauracji, sklepów, pubów i parku Hampstead Heath
Pokoje: 12 pokoi z kablówką i darmowym WiFi
Łazienka: kilka pokoi z łazienkami
Posiłki: śniadanie w cenie
Cena (za noc): jednoosobowy pokój od ok. 55 £, jednoosobowy pokój z łazienką od ok. 74 £, dwuosobowy pokój od ok. 83 £, dwuosobowy pokój z łazienką od ok. 100 £
Inne informacje: aby potwierdzić rezerwację należy wpłacić depozyt za jedną noc. Pobieramy opłatę za jedną noc
w przypadku późnego anulowania rezerwacji lub za nie pojawienie się.


Dawson House Hotel**
Lokalizacja: obok stacji metra Finchley Road, 20 minut spacerem od LSI Hampstead
Pokoje: 15 pokoi jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych lub rodzinnych
Łazienka: pokoje z łazienkami
Posiłki: śniadanie w cenie
Udogodnienia: telewizor, telefon, czajnik do parzenia kawy/herbaty, darmowe WiFi
Cena (za noc): jednoosobowy pokój od ok. 80 £, dwuosobowy od ok. 120 £


Quality Hotel**
Lokalizacja: obok Finchley Road, 20 minut spacerem od LSI Hampstead
Pokoje: wyposażone w telefon z bezpośrednim wyjściem, prasownicę do spodni, telewizor, radio, darmowe WiFi
Łazienka: pokoje z łazienkami
Posiłki: darmowe śniadanie kontynentalne i kawa
Udogodnienia: salon, bar, room service
Cena (za noc): jednoosobowy pokój od ok. 110 £
Inne informacje: Darmowa kawa i herbata, room service


Pobyt u rodziny
Zakwaterowanie w Brighton


Rodziny, u których mieszkają nasi uczniowie, są wybierane ze szczególną uwagą i oferują uczniom możliwość pogłębienia wiedzy na temat brytyjskiej kulturze, jednocześnie ucząc się angielskiego w Brighton.
- przyjazna atmosfera
- starannie i regularne kontrole tych miejsc
- możliwość wyboru jednoosobowego pokoju (lub dwuosobowego, jeśli dwójka uczniów rezerwuje pobyt w tym samym czasie) oraz zakwaterowanie ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją
- pościel i ręczniki
- większość rodzin oferuje możliwość wyprania rzeczy studenta raz w tygodniu bez dodatkowych opłat lub proponuje pralnię w okolicy
- dobre i niezawodne połączenia komunikacyjne
- przyjazd między 7.00 a 23.00 w sobotę lub niedzielę (w lipcu i sierpniu przyjazdy tylko w niedzielę)
- wysoki standard (niektóre z pokoi mają własne łazienki oraz dodatkowe udogodnienia takie jak telewizor w pokoju lub dostęp do Internetu)

Ceny zakwaterowania za osobę/tydzień w Brighton - pobyt u rodziny


pokój jednoosobowy, śniadanie 135 £
pokój jednoosobowy, śniadanie i obiadokolacja 175 £

pokój dwuosobowy, śniadanie 115 £
pokój dwuosobowy, śniadanie i obiadokolacja 155 £

wyższy standard, pokój jednoosobowy, śniadanie, oddzielna łazienka 180 £
wyższy standard, pokój jednoosobowy, śniadanie i obiadokolacja, oddzielna łazienka 215 £

Oddzielnie pokoje są także dostępne od 115 £/tydzień. Prosimy wziąć pod uwagę fakt, że ta opcja jest bardzo ograniczona pod względem miejsc.

Dodatkowe opłaty za osobę/tydzień:
opłata sezonowa (16 czerwca - 25 sierpnia 2019) : 25 £
opłata w czasie Świąt Bożego Narodzenia od 25 grudnia do 3 stycznia: 40 £Rezydencje szkolne
Zakwaterowanie w Brighton

Bedford Square
Lokalizacja: centrum miasta (Bedford Square), 20 minut spacerem od LSI
Pokoje: jednoosobowe i dwuosobowe, 1 pokój trzyosobowy
Oddzielna łazienka: brak, jedna łazienka na 4-5 osób
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: w każdym pokoju znajduje się łóżko, biurko i krzesło, dostęp do wspólnych pryszniców i toalet na każdym piętrze
Cena (za osobę/tydzień): jednoosobowy pokój ok 185 £, dwuosobowy pokój ok 165 £ (wymagana zaliczka 200 £)
Dostępność: lipiec i sierpień 2019
Inne informacje: Pokoje sprzątane są raz w tygodniu. Minimalny wiek: 18 lat


Langford’s Hotel

Lokalizacja: 5 minut spacerem od LSI obok centrum Hove
Pokoje: 60 jednoosobowych i dwuosobowych pokoi
Oddzielna łazienka: tak, pokoje z łazienkami
Posiłki: śniadanie w cenie
Udogodnienia: restauracja/bar
Cena (za osobę): jednoosobowy pokój ok 55 £, dwuosobowy pokój ok 100 £
Dostępność: cały rok
Ceny mogą ulec zmianie


Pobyt u rodziny
Zakwaterowanie w Cambridge


Rodziny, u których mieszkają nasi uczniowie, są wybierane ze szczególną uwagą i oferują uczniom możliwość dowiedzenia się więcej o brytyjskiej kulturze, jednocześnie ucząc się angielskiego w Cambridge.
- przyjazna atmosfera
- starannie wybrane miejsca i regularne kontrole tych miejsc
- możliwość wyboru jednoosobowego pokoju (lub dwuosobowego, jeśli dwójka uczniów rezerwuje pobyt w tym samym czasie) oraz zakwaterowanie ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją
- pościel i ręczniki
- większość rodzin oferuje możliwość wyprania rzeczy studenta raz w tygodniu bez dodatkowych opłat
- dobre połączenia komunikacyjne
- przyjazd między 7.00 a 23.00 w niedzielę
- opcja wyższego standardu

Niektóre z nich mają własne łazienki (w pokoju, bądź oddzielnie) oraz dodatkowe udogodnienia takie jak telewizor w pokoju lub dostęp do Internetu.

Ceny zakwaterowania za osobę/tydzień w Cambridge - pobyt u rodziny

pokój jednoosobowy, śniadanie 145 £
pokój jednoosobowy, śniadanie i obiadokolacja 185 £

pokój dwuosobowy, śniadanie 125 £
pokój dwuosobowy, śniadanie i obiadokolacja 165 £

Dodatkowe opłaty za osobę/tydzień:

opłata w czasie Świąt Bożego Narodzenia: 40 £
opłata sezonowa (16 czerwca - 25 sierpnia 2019) : 20 £Rezydencje szkolne
Zakwaterowanie w Cambridge

The Willows (nowo otwarta rezydencja LSI)
Lokalizacja: 5-10 minut od centrum miasta i 25 minut spacerem od LSI
Pokoje: jednoosobowe i dwuosobowe
Oddzielne łazienki: brak, wspólne łazienki, niektóre pokoje posiadają oddzielne prysznice
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: wspólna kuchnia (w pełni wyposażona), salon i jadalnia, darmowy WiFi, darmowa pralnia, na miejscu zarządca
Ceny (za osobę/tydzień):
pokój jednoosobowy z dzieloną łazienką 190 £
pokój jednoosobowy z prysznicem 210 £
pokój jednoosobowy z prywatną łazienką 225 £
studio 255 £
Dostępność: cały rok
Inne informacje: sypialnie są w pełni wyposażone, pościel (brak ręczników). Obiekty wspólne są raz w tygodniu. Przyjazd pomiędzy 12.00-20.00 TYLKO W NIEDZIELE.


Centrepoint
Lokalizacja: centrum Cambridge, krótki spacer do LSI i centrum miasta
Pokoje: jednoosobowe
Oddzielna łazienka: tak, pokoje z łazienkami
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: w pełni wyposażona przestronna kuchnia dzielona przez 7 osób, wspólna pralnia (dodatkowo płatna)
Cena (za osobę/tydzień): 200 £
Dostępność: cały rok
Inne informacje: zapewniamy pościel (brak ręczników) zmienianą co tydzień, kamery bezpieczeństwa.
Przyjazd pomiędzy 12.00-18.00 TYLKO W NIEDZIELE.


Sedley Court

Lokalizacja: w sercu studenckiego obszaru Mill Road, ponad 3 km do centrum miasta
Pokoje: jednoosobowe pokoje z łazienkami z w pełni wyposażoną kuchnią i salonem
Oddzielna łazienka: tak, pokoje z łazienkami
Posiłki: we własnym zakresie
Udogodnienia: wspólna pralnia (dodatkowo płatna)
Cena (za osobę/tydzień): 205 £
Dostępność: 26 czerwca - 28 sierpnia 2019
Inne informacje: zapewniamy pościel (brak ręczników) zmienianą co tydzień, pokoje sprzątane codziennie, kamery bezpieczeństwa, udogodnienia dla niepełnosprawnych.
Przyjazd TYLKO W NIEDZIELE.

Centennial Hotel
Lokalizacja: obok centrum miasta i LSI
Pokoje: wyposażone w telewizor, telefon, radio, suszarkę do włosów i czajnik do parzenia herbaty/kawy
Oddzielna łazienka: tak, pokoje z łazienkami
Udogodnienia: restauracja z daniami tradycyjnymi i kontynentalnymi, bar
Ceny (za noc): od ok. 75-100 £


Parkview Guesthouse
Lokalizacja: 25-minutowy marsz z centrum miasta i handlowych obszarów Cambridge
Pokoje: wyposażone w darmową kablówkę, WiFi, czajnik do parzenia herbaty/kawy
Oddzielna łazienka: tak, pokoje z łazienkami
Udogodnienia: śniadanie w cenie, darmowy parking
Ceny (za noc): od ok. 35-85 £


A&B Guesthouse
Lokalizacja: blisko centrum miasta, 3 minuty spacerem od stacji kolejowej, 15 minut spacerem od samego centrum Cambridge
Pokoje: wyposażone w darmową cyfrową kablówkę, WiFi, czajnik do parzenia herbaty/kawy
Oddzielna łazienka: tak, pokoje z łazienkami
Udogodnienia: wspólna pralnia (dodatkowo płatna)
Ceny (za noc): od ok. 50-105 £

Na życzenie możliwe jest zorganizowanie kursu angielskiego w niemalże każdym większym mieście na terenie Wielkiej Brytanii - także dla grup (zielona szkoła) Jeśli masz takie życzenie napisz do nas. Podaj wiek, termin wyjazdu, rodzaj zakwaterowania i kursu - przyślemy kalkulację kosztów.

Jeśli jesteś zainteresowany obozem szkoły językowej LSI dla młodzieży zobacz tutaj.

Zobacz też:
Kursy angielskiego w USA i Kanadzie
Nauka i praca w Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii
Szkoły angielskiego Anglia

Więcej kursów angielskiego i innych w menu obok.

Poleć nas znajomemu