Kursy angielskiego w Kanadzie

Canadian College of English Language (CCEL) - Vancouver  2017

OBOZY LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - NIEDOSTĘPNE W 2017 ROKU

Kanada - wiadomości ogólne
Kanada jest pięknym krajem zajmującym jedną trzecią powierzchni Ameryki Północnej. Liczba ludności w Kanadzie przekracza 40 milionów.
Kanada jest państwem wielokulturowym o bardzo ciekawej tradycji. Studenci zagraniczni mają okazję nie tylko nauczyć się tam języka angielskiego, ale również przeżyć niezapomnianą przygodę.
Kanada składa się z 10 prowincji i 3 okręgów. Największymi miastami są: Toronto, Vancouver, Ottawa i Montreal.
Szkoła mieści się w Vancouver.

KANADA kursy angielskiego w Kanadzie VancouverVancouver
To piękne miasto portowe otoczone górami, lasami i pięknymi piaszczystymi plażami. CCEL w Vancouver jest usytuowana w centrum miasta. Z okien szkoły roztacza się imponujący widok na góry i na ocean. Vancouver jest miejscem, w którym spotyka się wiele kultur z różnych stron świata, co sprawia, że miasto to jest pod każdym względem interesujące. Mimo tego, że miasto tętni życiem zarówno w dzień, jak i w nocy, jest tam bardzo bezpiecznie.
 
Programy oferowane przez CCEL

Intensywny i bardzo intensywny kurs angielskiego w Kanadzie


Te kursy są prowadzone dla osób na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Osoby biorące udział w programie intensywnym mają 24 lekcje tygodniowo. Osoby biorące udział w programie bardzo intensywnym mają 30 lekcji tygodniowo. Dodatkowo można wykupić 1 lub 2 lekcje po południu i poświęcić je na opanowanie materiału, który sprawia najwięcej problemów. Zakres tematyczny materiału, który można realizować w trakcie lekcji popołudniowych, jest bardzo szeroki. Mogą to być np. zajęcia doskonalące możliwość komunikacji, wymowę, pisanie, czytanie, przygotowanie do egzaminów TOEIC, TOEFL, IELTS, FC, CAE, CPE; poszerzanie słownictwa biznesowego, idiomy, slang, przemawianie publiczne, angielski w mediach, kulturoznawstwo kanadyjskie.
Kursy ogólne mogą trwać od 1 do 52 tygodni, zaczynają się w każdy poniedziałek.

Kurs angielskiego w KanadziePrzygotowanie do egzaminów Cambridge, TOEFL, TOEIC w Kanadzie

Przygotowanie do egzaminów Cambridge trwa 10 - 12 tygodni, 24 lekcje tygodniowo. Przygotowanie do egzaminów TOEFL i TOEIC rozpoczyna się w każdy poniedziałek i może trwać dowolną liczbę tygodni.  Do południa uczestnicy doskonalą ogólną znajomość języka i techniki egzaminacyjne. Na zajęciach popołudniowych uczniowie pracują nad zagadnieniami, które sprawiają im najwięcej kłopotów.
Egzaminy Cambridge można zdawać w sesji zimowej (grudzień), wiosennej (marzec) i letniej (czerwiec). Egzamin TOEFL można zdać w dowolnym momencie w centrum egzaminacyjnym online CCEL. Daty egzaminu TOEIC są ruchome. Nauczyciele prowadzący te kursy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego jako 2 języka, są na bieżąco z najnowszymi trendami w metodyce oraz z modyfikacjami wprowadzanymi do egzaminów.

Kursy semestralne
Wszystkie warunki dotyczące tych kursów są takie same jak w przypadku kursów standardowych, intensywnych i bardzo intensywnych. Kursy semestralne trwają 12, 24, 36 lub 48 tygodni i są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących osiągnąć poziom Proficiency lub przygotować się do studiowania w języku angielskim. Rok dzieli się na 4 semestry.

Business English w Kanadzie

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 25 lat, i starszych. Uczestnicy uczą się 18 godzin w tygodniu, w grupach do 9 osób. Zajęcia odbywają się na specjalnym biznesowym piętrze, w wygodnych pracowniach konferencyjnych. Nauczyciele prowadzący ten kurs zostali wybrani ze względu na duże doświadczenie w pracy z ludźmi biznesu. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek. 
Uczestnicy kursu mogą po zakończeniu zajęć w grupie wykorzystać resztę dnia na zwiedzanie lub załatwianie własnych interesów albo mogą uczyć się dodatkowo przez 1, 2 lub 3 godziny dziennie. Takie dodatkowe indywidualne zajęcia pozwalają na przerobienie materiału, który sprawia uczestnikowi trudności, lub poszerzenie wiadomości na określony temat. W trakcie zajęć indywidualnych można poszerzać słownictwo z zakresu prawnego angielskiego, medycznego angielskiego, można doskonalić wymowę, publiczne wystąpienia, prezentacje itp. 
Uczestnicy kursu mogą również brać udział w popołudniowych zajęciach, przewidzianych dla grup studentów ogólnego angielskiego. Dołączają wtedy do grupy studentów ogólnych i mają okazję sprawdzić się w zróżnicowanej grupie młodzieży, np. na zajęciach konwersacyjnych albo gramatycznych.

Praktyki zawodowe w Kanadzie - NIEDOSTĘPNE W 2017 ROKU

CCEL może zaaranżować praktyki zawodowe jako dodatkowe rozszerzenie kursu biznesowego. Uczestnicy mogą pracować w kanadyjskich firmach, jeżeli mają wcześniejsze doświadczenie w branży, w której chcieliby odbywać praktyki. Praktyki mają wymiar pełnego etatu, od poniedziałku do piątku, mogą trwać od 1 do 4 tygodni. Długość trwania kursu Business English musi być co najmniej taka sama jak długość trwania praktyk. 

Uczestnicy kursu biznesowego mają również dostęp do szeregu udogodnień, przeznaczonych specjalnie dla ludzi biznesu: mają dostęp do faksu, internetu, sal konferencyjnych i znajdującego się w nich sprzętu (gdyby chcieli zorganizować spotkanie lub prezentację), mogą wynająć komórkę, laptop, samochód, wykupić kartę do telefonicznych rozmów międzynarodowych. Pozwala to na utrzymanie kontaktu ze współpracownikami w kraju ojczystym oraz na nawiązywanie kontaktów biznesowych w Kanadzie.

Kursy językowe (angielskiego) dla dzieci i młodzieży w Kanadzie - NIEDOSTĘPNE W 2017 ROKU

W trakcie kursów letnich uczestnicy mają do południa lekcje angielskiego, a po południu zorganizowany program sportowo-rozrywkowy. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek w lipcu i sierpniu, mogą trwać 2, 3 lub 4 tygodnie. W cenę kursu wliczona jest opłata rejestracyjna, odbiór z lotniska, opłata za zajęcia, zakwaterowanie u rodziny w pokoju dzielonym z innym uczestnikiem tego kursu (3 posiłki dziennie). W weekendy odbywają się opcjonalne wycieczki, w których uczestnicy kursu mogą wziąć udział.
(więcej w linku na dole strony)

Zajęcia indywidualne
Materiały do tego programu są indywidualnie dobierane do potrzeb uczestnika. Nauczyciel ocenia poziom wiedzy uczestnika, jego mocne i słabe strony, i odpowiednio planuje dalszą naukę. Zajęcia indywidualne mogą zostać zamówione na dowolną ilość tygodni i dowolną liczbę godzin dziennie.


ZAKWATEROWANIE w KANADZIE

Nauka angielskiego w KanadzieU rodziny
Uczestnik ma 3 możliwości, jeśli chodzi o zakwaterowanie u rodziny:
A) pokój jednoosobowy, łazienka dzielona z rodziną goszczącą, 3 posiłki dziennie.
B) pokój dwuosobowy, dzielony z innym studentem CCEL, 2 posiłki dziennie (3 posiłki w weekendy).
C) pokój jednoosobowy z prywatną łazienką, 3 posiłki dziennie.
Jeżeli 2 studentów mieszka w jednym pokoju, będą to studenci z różnych krajów, aby nie rozmawiali w języku ojczystym, tylko po angielsku. Wszelkie życzenia dotyczące specjalnej diety, alergii, ograniczeń religijnych itp. należy zgłosić w momencie zamawiania kursu.

U nauczyciela
Uczestnik kursu mieszka u rodziny, której jeden z członków jest nauczycielem języka angielskiego. Nauczyciel ma codziennie 2 indywidualne lekcje ze swoim podopiecznym.

Akademik studenckiangielski w Kanadzie
Uczestnicy mogą zostać zakwaterowani w akademiku CCEL w centrum miasta. Pokoje są jednoosobowe, łazienki dzielone z innymi studentami mieszkającymi na piętrze. Można gotować we wspólnej kuchni. Zakwaterowanie w akademiku można zamówić zarówno dla kursów krótkoterminowych jak i długoterminowych.

Odbiór z lotniska
Ktoś z personelu CCEL może odebrać uczestnika z lotniska i odwieźć go do budynku szkoły, gdzie zostanie on przekazany pod opiekę rodzinie goszczącej.

Cennik kursów angielskiego w Kanadzie 2017

Ceny podane są w dolarach kanadyjskich

Rodzaj kursu Start kursu Liczba tygodni/Inne Cena/tydzień
Angielski intensywny

Przygotowanie do egzaminów

Przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia

Angielski biznesowy
ESL w niepełnym wymiarze godzin (18 lekcji/ tydzień) każdy poniedziałek w roku -     250
ESL w pełnym wymiarze godzin (28 lekcji/ tydzień) 1 - 11     265
12 - 23     260
24+     255
Intensywny angielski (38 lekcji/tydzień) 1 - 11     310
12 - 23     305
24+     300
Super Intensywny (28 lekcji w grupie + 5 lekcji indywidualnych/ tydzień)   1 - 11 590
12 - 23 565
24+ 560
Business Management & Co-op Diploma 04.01, 04.04, 04.07, 03.10 program 18-miesięczny + podręczniki  11150
Business Management Certificate & Co-op program 12-miesięczny + podręczniki   8100
Business Fundamentals Diploma program 9-miesięczny + podręczniki  12250
International Business Certificate program 6-miesięczny + podręczniki  8650
Business Administration Certificate program 3-miesięczny + podręczniki 5200
Lekcja indywidualna - dowolna 65 za 1 lekcję

Cennik zakwaterowania Kanada 2017

Ceny podane są w dolarach kanadyjskich

Pobyt u rodziny Cena za 1 dzień Cena za tydzień Cena za 4 tygodnie
Pokój dwuosobowy (2 posiłki dziennie, 3 posiłki w weekendy, wspólna łazienka) 40 210 840
Pokój jednoosobowy (2 posiłki dziennie, 3 posiłki w weekendy, prywatna łazienka) 55 290 1160

 

Mieszkania studenckie Cena za miesiąc*
Wspólny pokój, wspólna kuchnia 750
Jednoosobowy pokój, wspólna kuchnia 1000
Studio (dwa łóżka) 1600
Opłata za spowodowane szkody 200

*Podane ceny są za zakwaterowanie bez posiłków.
Ceny zależą od sezonu i dostępności.

Inne opłaty 2017

Ceny podane są w dolarach kanadyjskich

Opłata wpisowa (bezzwrotna) 150
Opłata za rezerwację zakwaterowania (bezzwrotna) 215
Opłata za materiały dydaktyczne 10/tydzień
Ubezpieczenie zdrowotne 75/miesiąc
Spotkanie na lotnisku z przedstawicielem CCEL i transfer na miejsce zakwaterowania 150
Opłata za opiekuna 250
Depozyt za spowodowane szkody 200
Spotkanie na lotnisku z  przedstawicielami CCEL 100
Voucher na posiłki w restauracji w kampusie - eh! Restaurant mieści się na 2. piętrze
100$ (wartość 125$)
200$ (wartość 250$)

Szkoła będzie zamknięta w następujących dniach: 1 stycznia, 8 lutego, 25 i 28 marca, 23 maja, 1 lipca, 1 sierpnia, 5 września, 10 października, 11 listopada, 26 grudnia.


Jak zostać studentem w Canadian College of English?

Wszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy LEXIS. Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:

- potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów z przekroczeniem granicy,
- bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
- rachunek za zamówione świadczenia.

OBOZY LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Napisz do nas, prześlemy ci kalkulację                     Poleć nas znajomemu