Warsztaty taneczne BodiBalance™ Carol Fondy

Szlifuj swój angielski i ucz się tańca w słynnych szkołach tańca w USA, między innymi w Broadway Dance Center - szkole znanej z programu You can dance

Angielski oraz taniecCarol Fonda stworzyła BodiBalance dla tancerzy, którzy chcą doskonalić swe umiejętności i otworzyć swoje umysły, ciała i emocje na nowe możliwości. Warsztaty te to podróż, której celem jest odkrycie własnej osobowości i własnego ciała. Pozwolą ci one na uzyskanie większej świadomości własnego ciała, dzięki czemu sposób, w jaki tańczysz, zupełnie się zmieni.
Warsztaty BodiBalance obejmują dwugodzinne codzienne zajęcia  z profesjonalnymi i wykwalifikowanymi nauczycielami. W pierwszym tygodniu uczestnicy warsztatów skupiają się głównie na Zasadach Ruchu BodiBalance. Przez kolejne tygodnie uczą się, jak ulepszyć swój taniec i przekształcić go w Jazz, balet, Modern, czy też  w każdy inny wybrany styl.
Zajęcia są tak zaprojektowane, aby przenieść cię stopniowo z neutralnego stanu rozluźnienia aż do stanu energetycznej burzy, co doda do twojego tańca więcej artystycznego wyrazu.

 zdjęcie: Carol Fonda

Carol Fonda tańczyła w balecie w San Francisco, w Lyonie, w Moderno z Gwatemali oraz w wielu grupach tanecznych z Nowego Jorku. Występowała również wielokrotnie jako artystka solowa, pojawiając się nieraz w wywiadach i programach telewizyjnych. Prowadziła warsztaty BodiBalance w całych Stanach Zjednoczonych, jak również w Europie, w Afryce Środkowej i Południowej. Renoma zajęć z Carol nieprzerwanie rosła, a jej uczniami zaczęli być zarówno tancerze, jak i sportowcy, zwłaszcza po ukazaniu się jej płyty Rozgrzewka BodiBalance© Carol Fondy dla Tancerzy.

Szkoły tańca, które organizują warsztaty taneczne BodiBalance

  • Alvin Ailey American Dance Center

Szkoła ta ma na celu kształcenie wszechstronnych tancerzy, którzy równie dobrze poradzą sobie w tańcu nowoczesnym, balecie jak i w Jazzie. Powadzone są między innymi zajęcia z techniki tańca Katherine Dunham i Lestera Hortona, a także z baletu i American Jazz.

  • Ballet Arts

Oferuje zajęcia z baletu, Jazzu, Hip-Hopu, Capoeiry, stepowania oraz z wielu innych. Szkoła prowadzi zajęcia dla tancerzy niezależnie od stopnia zaawansowania ich umiejętności tanecznych. 

  • Broadway Dance Center

Oferuje niezwykle szeroki wybór zajęć. Balet, Hip-Hop, Jazz, stepowanie, taniec nowoczesny, joga, gimnastyka akrobatyczna - to tylko niektóre z organizowanych warsztatów. Mile widziani są zarówno początkujący, jak i zaawansowani tancerze.

  • Dance New Amsterdam

Organizuje zajęcia z Jazzu według techniki Lynn Simonson. Jej styl tańca opiera się na płynnym ruchu całego ciała. Zajęcia obejmują rozgrzewkę, a następnie rozbudowane układy taneczne wymagające od tancerza precyzji ruchowej i rytmicznej.

  • Mark Morris School

Odzwierciedla taneczny styl Grupy Tanecznej Marka Morrisa. Warsztaty organizowane są z zakresu tańca nowoczesnego, baletu, Jazzu, Hip-Hopu i pilatesu.

  • Martha Graham School

Technika tańca przyjęta w Martha Graham School opiera się na założeniu, że każdy ruch ma swoje źródło w okolicach brzucha i tułowia, oraz że sprawność ruchowa budowana jest poprzez wzmacnianie kręgosłupa.

  • Merce Cunningham Studio

Zajęcia prowadzone są w stylu, który pozwala na pełne wykorzystanie możliwości, jakie daje rytm. Rozpoczynają się rozgrzewką, a po niej następują układy taneczne.

  • Peridance

Oferuje szeroki wybór warsztatów tanecznych z zakresu tańca nowoczesnego i baletu przeznaczonych dla tancerzy na wszystkich poziomach. Szkoła wykorzystuje  najnowsze trendy w tańcu nowoczesnym (technika Limon i Marthy Graham). Zajęcia prowadzone są także z Hip-Hopu, Jazzu, Capoeiry, jogi i pilatesu.

  • Steps on Broadway

Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach. Szkoła ma do zaoferowania zróżnicowany program warsztatów obejmujący między innymi balet, Jazz, Modern Jazz, taniec nowoczesny, stepowanie, tango, flamenco, Hip-Hop oraz  taniec irlandzki.
 

Zobacz też inne kursy języka angielskiego w USA:
Kursy języka angielskiego w USA - LAL Floryda
Kursy języka angielskiego w USA - Rennert Bilingual Nowy Jork
Kursy języka angielskiego w USA - Rennert Bilingual Floryda
Kursy języka angielskiego w USA - St. Giles California

 

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów       Poleć nas znajomemu