Kursy wakacyjne angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego w Warszawie,  Marszałkowska 2 lok. 6
Już trwają zapisy.

Rozpoczynamy w pierwszym tygodniu lipca i sierpnia.

Szkoła Języków Obcych LEXIS podczas wakacji  prowadzi naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, arabskiego, greckiego, ukraińskiego. Słuchacze spotykają się z lektorem 4 razy w tygodniu od poniedziałku do czwartku. Zajęcia w mini grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Test kwalifikacyjny jest bezpłatny (w godz. 8.00 - 21.00). Każdego dnia zajęcia trwają przez 4 godz. lekcyjne (4 x 45 min.) + 10 min. przerwa w trakcie zajęć. Lekcje można rozpoczynać o godz. 8:10 bądź 17:35. W lipcu jak i w sierpniu odbędzie się 60 lekcji. Można uczyć się przez jeden lub przez dwa miesiące wakacji, a we wrześniu na każdym poziomie zaawansowania. Start kursu w każdy poniedziałek miesiąca.  Po wakacjach kontynuacja kursu odbywać się będzie 2 razy w tygodniu po 2 lekcje (4 lekcje tygodniowo) lub w trybie intensywnym. Materiały do wszystkich kursów można kupić w LEXIS - ceny identyczne jak w księgarniach. Istnieje możliwość kontynuacji nauki w trybie intensywnym jeśli grupa ma takie życzenie.

Dodatkowo w ramach intensywnych kursów wakacyjnych języka angielskiego oferujemy darmowe konsultacje, nie przegap takiej okazji!

Wejdź na stronę o wakacyjnych kursach języka angielskiego w Warszawie.

Udzielamy rabatów:

5% - dla osób, które uczyły się przynajmniej jeden semestr w LEXIS, studentów bądź osób uczących się i posiadających ważną legitymację.

5% - za wpłacenie całej kwoty za kurs

Wymienione wyżej rabaty sumują się.
5% do 10% - kontynuacja nauki za granicą.

Zatrudniamy wyłącznie lektorów o najwyższych kwalifikacjach - wszyscy muszą mieć skończone studia lingwistyczne, szkolenia  metodyczne, długoletnią praktykę w nauczaniu. Wśród naszych lektorów są native speakers - dotyczy każdego języka.

Zapisy on-line