Kursy ukraińskiego w Warszawie

Kursy ukraińskiego Warszawa

Kursy ukraińskiego Warszawa
Kurs ukraińskiego w Warszawie cennik
Kursy ukraińskiego online w czasie rzeczywistym
Indywidualne kursy ukraińskiego w Warszawie
Grupowe kursy ukraińskiego w Warszawie dla młodzieży, studentów i dla dorosłych
Kurs ukraińskiego Warszawa dla początkujących
Konwersacje ukraiński Warszawa
Cena kursów j. ukraińskiego Warszawa
Intensywne kursy ukraińskiego Warszawa

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Kursy ukraińskiego Warszawa

Kursy ukraińskiego odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po2 godziny lekcyjne (4 godziny lekcyjne tygodniowo). Zapraszamy na zajęcia w mini grupach oraz zajęcia indywidualne. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Nauka trwa przez 2 semestry, w każdym semestrze organizujemy 60 lekcji. Kursy rozpoczynają się na przełomie września i października oraz na przełomie stycznia i lutego. Lekcje języka ukraińskiego są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów.Lekcje języka ukraińskiego prowadzone są przez native speakerów z wykształceniem pedagogicznym. Nauka ukraińskiego odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kurs ukraińskiego w Warszawie cennik

Dla poziomów od A1 do B1

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 30 60 1800
4-8 14 60 1080
9-12 7,50 60 840

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Dla poziomów od B2 do C2

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 1800
4-8 15 60 1080
9-12 8,50 60 840

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Kursy ukraińskiego online w czasie rzeczywistym

W kursach ukraińskiego online w czasie rzeczywistym mogą brać udział wszystkie osoby, które nie mogą uczestniczyć w lekcjach ukraińskiego w Warszawie. Jeśli zapisałeś się na kurs języka ukraińskiego w Warszawie, to możesz uczestniczyć w lekcjach w realnej klasie lub być w wirtualnej klasie, która "sprzężona" jest z klasą realną. Będąc online widzisz, słyszysz i jesteś widziany i słyszany przez innych uczestników grupy (w klasie i w Internecie). Ponadto wszelkie zapisy na tablicy interaktywnej są przez Ciebie widziane. Wyświetlane na tablicy obrazy i filmy odbierasz na części swojego ekrany w doskonałej jakości (bez pośrednictwa kamery i mikrofonu - film transmitowany jest bezpośrednio w sieć). To rozwiązanie pozwala Ci na uczestnictwo w lekcjach kiedy wyjechałeś do innego miasta, kraju lub gdy jesteś chory. Korzystanie z lekcji języka ukraińskiego online nie skutkuje żadnymi dodatkowymi kosztami. Możliwość nauki języka ukraińskiego online adresowana jest do osób, które mieszkają z dala od naszej szkoły i nie chcą tracić czasu na dojazdy oraz dla tych, którzy z przyczyn innych nie mogą uczestniczyć w lekcjach w realnej klasie.

Indywidualne kursy ukraińskiego w Warszawie


Indywidualne kursy ukraińskiego w Warszawie dla dorosłych młodzieży i dzieci mogą odbywać się także online. Jeśli zamawiający chce obniżyć swoje wydatki na naukę, to może zgłosić na kurs 2 lub więcej osób. Cena kursu ukraińskiego na indywidualne zamówienie jest niższa w przeliczeniu na jedną osobę jeśli w kursie jest większa liczba osób. W kursach indywidualnych program nauczania i odpowiednie materiały są odpowiednio dobierane do potrzeb zamawiającego kurs j. ukraińskiego. Podczas jednego spotkania należy wykupić min. 2 lekcje.

1 lekcja - 45 min

Liczba osób Koszt 1 lekcji dla grupy Koszt 1 lekcji / 1 osobę
1 85,00 zł 85,00 zł
2 90,00 zł 45,00 zł
3 95,00 zł 31,67 zł
4 100,00 zł 25,00 zł
5 105,00 zł 21,00 zł

Grupowe kursy ukraińskiego w Warszawie dla młodzieży, studentów i dla dorosłychGrupowe kursy języka ukraińskiego Warszawa (małe grupy)

Semestralny kurs grupowy ukraińskiego w Warszawie odbywa się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje. Grupy ukraińskiego liczą od 5 do 8 osób. W kursie można uczestniczyć także za pośrednictwem Internetu.

Kurs ukraińskiego Warszawa dla początkujących

Kurs ukraińskiego Warszawa dla początkujących odbywa się w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne, co urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Konwersacje ukraiński Warszawa

Konwersacje w języku ukraińskim prowadzone są przez b. doświadczonych lektorów lub native speakerów. Kurs konwersacyjny ukraińskiego zawiera 60 lekcji. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje (90 min.)

Cena kursów j. ukraińskiego Warszawa

Semestr składa się z 60 lekcji dla wszystkich poziomów. Ceny są podane w tabeli wyżej. Pod koniec semestru wnosisz opłatę za kolejny semestr. Istnieje możliwość opłaty w 4 ratach. Rabat za kontynuację nauki - 5%.

Intensywne kursy ukraińskiego Warszawa

Intensywne kursy ukraińskiego w Warszawie (indywidualne, online, grupowe) skierowane są do osób pragnących przyswoić sobie materiał w dwukrotnie krótszym czasie w stosunku do kursów grupowych opisanych wyżej. Intensywne kursy odbywają się trzy razy w tygodniu w czasie roku szkolnego lub cztery razy w tygodniu podczas wakacji. Cena jest identyczna jak w przypadku innych kursów j ukraińskiego. Płacisz za semestr (60 lekcji).

Wakacyjne kursy językowe

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 622 25 23

Kursy innych języków w Warszawie