WYJAZDY JĘZYKOWE DO ANGLII. KURSY ANGIELSKIEGO i OBOZY JĘZYKOWE / KOLONIE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY Cambridge, Cantembury, Londyn, Nottingham, Southampton
KURSY ANGIELSKIEGO W ANGLII DLA DZIECI - ST GILES 2018

Szkoła St Giles organizuje kursy języka angielskiego w Anglii dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat. Letnie obozy językowe szkoły St Giles są okazją do poprawienia znajomości języka angielskiego jak również do wypoczynku. Czas wolny jest zorganizowany przez personel szkoły.

Kursy angielskiego dla dzieci są organizowane w:
Cambridge - 14-17 lat - The University of Cambridge
Canterbury - 13 - 17 lat
Canterbury - 8 - 12 lat
Londyn - 10-17 lat
Nottingham (centralna Anglia) - 10 - 17 lat
Southampton (południowe wybrzeże) - 12 - 17 lat
Londyn - pobyt rodzinny (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci)
Brighton - pobyt rodzinny (dla rodziców i dzieci)


Zobacz także obóz językowy z angielskim Nowy Jork - St Giles

Cambridge

Kampus
Uniwersytet w Cambridge jest jednym z najważniejszych Uniwersytetów na świecie, a kampus szkolny daje możliwość nauki w tym międzynarodowym centrum doskonalenia. Historyczna jadalnia Sidney Sussex, uważana jest za jedną z najpiękniejszych na Uniwersytecie, oraz rzeźby ogrodowe sprawiają, że miejsce to jest idealnym miejscem na lato. Szkoła oferuje kursy intensywne, obejmujące 25 lekcji tygodniowo (20,8h). Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób. Kampus mieści 50 studentów.
Zakwaterowanie
Studenci zakwaterowani są w pobliskiej rezydencji studenckiej, w pokojach jednoosobowych. Łazienka jest dzielona, pełne wyżywienie.

Zajęcia pozalekcyjne
• 2 całodniowe wycieczki i dwie półdniowe wycieczki w tygodniu
• celem wycieczki całodniowej może być: zwiedzanie Londynu, pływanie łódką po rzece, oraz zwiedzanie Uniwersytetów w Cambridge lub Oxfordu.
• wycieczki półdniowe organizowane są w następujące miejsca: pływanie łódką po rzece, oraz zwiedzanie Uniwersytetów w Cambridge.
• pełen program zajęć dodatkowych popołudniowych oraz wieczornych; przewidziane są zajęcia sportowe (pływanie, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna), jak również inne zajęcia dodatkowe, takie jak wieczór filmowy, warsztaty z gry na bębnie, wieczór karaoke, dyskoteki studenckie, kręgle i wiele innych.

Canterbury Juniors - The King’s School

Kluczowe informacje
Termin: 8 lipca (niedziela)- 12 sierpnia (niedziela) 2018
● Przedział wiekowy: od 8 do 12 lat
● Zajęcia: 20 lekcji tygodniowo (16,7h)
● Ilość miejsc: 150
● Grupy: po 12 uczniów
● 1 opiekun na 10 uczniów podczas zajęć oraz wycieczek
● Zakwaterowanie: w rezydencji szkolnej na terenie kampusu
Pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe
1 wspólna łazienka przydzielona do 4 pokojów
● Czas dojazdu: Londyn- 90minut
● 2 całodniowe wycieczki ora 1 półdniowy wyjazd tygodniowo
Wycieczki obejmują
Brighton, Hastings, Londyn

Kampus
Usytuowanie w uroczym plenerze katedry w Canterbury oraz opactwa św. Augustyna, a także średniowieczny duch szkoły The King’s School są gwarancją niezwykłych wrażeń dla uczestników kursu.
Zaletą pobytu jest zakwaterowanie w tradycyjnym stylu oraz nowoczesne nauczanie, a także obiekty rekreacyjne tj. kryty basen, siłownia, boiska do gier na świeżym powietrzu, korty tenisowe i hala szermiercza.
Zajęcia pozalekcyjne
Uczniowie mają możliwość skorzystać z zajęć tenisa lub szermierki do wyboru. Dodatkowe opcje odbywają się popołudniami przez około 5 godzin tygodniowo.
Program kursu jest idealny dla młodszych uczniów, zwłaszcza dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się za granicę. Ośrodek oferuje dodatkowe opcje opieki i nadzoru pod okiem kadry, tzn. na grupę 10 uczniów przydzielony jest 1 opiekun. Dodatkowo do dyspozycji uczniów jest personel szkoły St Giles, dostępny o każdej porze.

● Bezpieczny kampus z opieką i nadzorem na wysokim poziomie
● Znakomite udogodnienia sportowo-rekreacyjne
● Przepiękna lokalizacja idealna dla młodszych uczniów
● Tenis oraz szermierka

Canterbury Seniors - The King’s School

Kluczowe informacje:
Termin: 8 lipca (niedziela)- 12 sierpnia (niedziela) 2018
● Przedział wiekowy: od 13 do 17 lat
● Zajęcia: 20 lekcji tygodniowo (16,7h)
● Ilość miejsc: 150
● Grupy: po 12 uczniów
● 1 opiekun na 20 uczniów podczas zajęć
● 1 opiekun na 15 uczniów podczas wycieczek
● Zakwaterowanie: na miejscu
Pokoje jednoosobowe lub
Pokoje
jedno-, dwu- oraz wieloosobowe
1 wspólna łazienka przydzielona do 4 pokojów
● Czas dojazdu: Londyn- 90 minut
● 2 całodniowe wycieczki oraz 2 półdniowe wyjazdy tygodniowo

Wycieczki obejmują:
Brighton, Hastings, Londyn

Kampus
The King’s School to szkoła powstała w 1957 roku, co czyni ją najstarszą brytyjską szkołą z internatem. Szkoła położona jest centrum miasta Canterbury, w pięknym otoczeniu katedry oraz opactwa św. Augustyna- oba obiekty z listy światowego dziedzictwa.
Nowoczesne zakwaterowanie oraz nauczanie, a także obiekty rekreacyjne wraz ze średniowieczną architekturą budynków szkolnych dają możliwość spędzenia magicznego pobytu.
Zajęcia pozalekcyjne
Sportowe udogodnienia dostępne są w pobliskim obiekcie The King’s School sport centre oferującym kryty basen, siłownię, boiska do gier na świeżym powietrzu, korty tenisowe i halę szermierczą.
● Nauka w otoczeniu katedry w Canterbury
● Bezpieczny kampus
● Znakomite udogodnienia sportowo-rekreacyjne
● Tenis, szermierka, warsztaty językowe, przedstawienia artystyczne
● Nacisk na mówienie i pisanie.

Londyn pobyt rodzinny (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci)

Kursy angielskiego w Londynie Centralnym

Wakacyjne kursy angielskiego dla rodziców i ich dzieci w wieku od 7 do 15 lat w okresie od 17 czerwca do 19 sierpnia 2018. Wyjazd na dowolną liczbę tygodni. Lekcje dla rodziców odbywają się w Szkole St Giles w Centrum. W tym czasie dzieci uczą się w nowoczesnych klasach tuż obok (kilka minut pieszo) w budynku "De Morgan House", w którym mieści się Londyńskie Stowarzyszenie Matematyczne. Lokalizacja kursów w sercu Londynu (Bloomsboory) pozwala w krótkim czasie dojść pieszo do British Museum, Covent Garden, Oxford Street czy West End-u. Po lekcjach będziesz miał okazję cieszyć się z 2 imprez organizowanych po południu i jednej (familijnej) w ciągu każdego tygodnia pobytu. Imprezami mogą być wycieczki z przewodnikiem do muzeów, Zoo lub teatru. Będziesz miał także okazję skorzystać z całodniowej wycieczki (np. Thorpe Park, Harry Poter Studio Tour).

Rodzaj pakietu Cena za 1 osobę za 1 tydzień
pełny pakiet - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 524 GBP
pakiet dzienny plus - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 399 GBP
pakiet dzienny - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 367 GBP
Rodzaj pakietu - tylko dla dorosłych (bez lekcji języka ang.) Cena za 1 osobę za 1 tydzień
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 231 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 99 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 67 GBP

Kampus i szkoła
Grupy liczą max 12 osób na kursach dla dorosłych, max 15 osób na kursach dla dzieci. Kurs języka angielskiego składa się z 20 lekcji tygodniowo. Liczba dzieci objęta programem - max 70. Personel - 1 osoba na 10 dzieci. St Giles London Central jest położony w Bloomsbury, w samym sercu Londynu, w niewielkiej odległości od Muzeum Brytyjskiego, dzielnicy Convent Garden, Oxford Street oraz the West End.
Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u rodzin goszczących (45 - 60 minut dojazd) w pokojach 2-os ze śniadaniem lub pomoc w rezerwacji hotelu czy apartamentu. Zakwaterowanie jest rezerwowane od niedzieli do niedzieli. Można dokupić drugi posiłek u rodziny za 40 GBP/ 70 USD za 1 tydzień od osoby. Depozyt płatny na miejscu w wysokości 100 GBP.


Zajęcia pozalekcyjne
Po lekcjach możesz uczestniczyć w popołudniowych zajęciach rekreacyjnych - od wtorku do czwartku. Zajęcia obejmują wyjścia do muzeum z przewodnikiem, laserowy paintball, zoo oraz teatr. W każdym tygodniu jest także możliwość skorzystania z całodniowej wycieczki do takich miejsc jak np. Thorpe Park czy Harry Potter Studio Tour, Canterbury, Cambridge, Portsmouth. W soboty organizowana jest wycieczka całodniowa.

Dodatkowe usługi
Transfer z/na lotnisko - ceny za max. 4 osoby w jedną stronę
- Londyn Heathrow - 130 GBP
- London City Airport - 130 GBP
- London Gatwick, Stansted, Luton - 140 GBP
Jeśli zakwaterowanie jest zarezerwowane we wschodnim lub w południowo-wschodnim Londynie - dopłata 7 GBP.
Ceny zawierają opłatę za 1 godzinę oczekiwania kierowcy - jeśli czas jest dłuższy konieczna będzie dopłata 25 GBP/ 30 USD za każdą następną godzinę.

Brighton pobyt rodzinny (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci)

Kursy angielskiego w Brighton

Wakacyjne kursy angielskiego dla rodziców i ich dzieci w wieku od 7 do 15 lat w okresie od 24 czerwca do 19 sierpnia 2018. Wyjazd na dowolną liczbę tygodni.

Rodzaj pakietu Cena za 1 osobę za 1 tydzień
pełny pakiet - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 483 GBP
pakiet dzienny plus - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 390 GBP
pakiet dzienny - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 358 GBP
Rodzaj pakietu - tylko dla dorosłych (bez lekcji języka ang.) Cena za 1 osobę za 1 tydzień
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 199 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 99 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 67 GBP

Kampus i szkoła
Grupy liczą max 12 osób na kursach dla dorosłych, max 15 osób na kursach dla dzieci. Kurs języka angielskiego składa się z 20 lekcji tygodniowo. Liczba dzieci objęta programem - max 70. Personel - 1 osoba na 10 dzieci. St Giles Brighton jest położony w centrum miasta w pobliżu the Royal Pavilion- byłej rezydencji królewskiej oraz w pobliżu sławnego molo the Palace Pier.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u rodzin goszczących (45 - 60 minut dojazd) w pokojach 2-os ze śniadaniem lub pomoc w rezerwacji hotelu czy apartamentu. Zakwaterowanie jest rezerwowane od niedzieli do niedzieli. Można dokupić drugi posiłek u rodziny za 40 GBP / 70 USD za 1 tydzień od osoby.
Depozyt płatny na miejscu w wysokości 100 GBP.

Zajęcia pozalekcyjne
Po lekcjach możesz uczestniczyć w popołudniowych zajęciach rekreacyjnych - od wtorku do czwartku. Zajęcia obejmują wyjścia do muzeum z przewodnikiem, laserowy paintball, zoo oraz teatr. W każdym tygodniu jest także możliwość skorzystania z całodniowej wycieczki do takich miejsc jak np. Londyn, Canterbury, Cambridge, Portsmouth.

Dodatkowe usługi
Transfer z/na lotnisko - ceny za max. 4 osoby w jedną stronę
- Londyn Heathrow - 155 GBP
- London Gatwick - 90 GBP
- London Stansted - 200 GBP.

Ceny zawierają opłatę za 1 godzinę oczekiwania kierowcy - jeśli czas jest dłuższy konieczna będzie dopłata 25 GBP/ 30 USD za każdą następną godzinę.

Londyn

Kampus szkolny

/Szkoła St Giles uruchomiła nowe centrum mieszczące się w modnej dzielnicy Bloomsbury, słynącej jako miejsce spotkań bohemy artystycznej historycznego Londynu. Centrum mieści się na jednym z najbardziej znanych londyńskich uniwersytetów - University College London - położnym w samym sercu stolicy Anglii.

Na kampusie uczniowie mają możliwość korzystania z bogatego programu rekreacyjnego.

Zakwaterowanie

W Londynie uczniowie są zakwaterowani w pokojach jednoosobowych, w nowoczesnej rezydencji studenckiej.

Kurs języka angielskiego
Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 minut. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Nottingham

Market SquareNottingham jest znane przede wszystkim jako miasto rodzinne Robin Hooda. To tętniące życiem miasto, pełne atrakcji turystycznych, leżące niedaleko York, Birmingham i Cambridge. O dwie godziny jazdy od miasta znajduje się zabytkowy zamek Warwick oraz nadmorski kurort wypoczynkowy Skegness.
W Nottingham znajduje się duże centrum handlowe, do zabytkowego centrum miasta można dojechać z lotniska Nottingham East Midlands w ciągu 30 minut, lub w ciągu 2 godzin z lotniska w Londynie.

Kampus szkolnyCampus
Nauka, zakwaterowanie, posiłki, zajęcia sportowe i kulturalne odbywają się na terenie zamkniętego kampusu, idealnego dla młodych uczestników kursu. Kampus jest otoczony parkiem i znajduje się w na przedmieściach miasta.
Na kampusie znajduje się nowoczesna stołówka, przestronne klasy, duża świetlica, w której można urządzać pokazy filmowe, automaty z przekąskami i napojami, pralnia. Dla uczestników kursu organizowane są zamknięte dyskoteki oraz gry i zabawy. Obok rezydencji jest basen, korty tenisowe, hala gimnastyczna i boisko do piłki nożnej.

Summer accommodation for English coursesZakwaterowanie
W Nottingham uczniowie są kwaterowani w pokojach jedno- lub dwuosobowych, w nowoczesnej rezydencji studenckiej. Posiłki i lekcje odbywają się w tym samym budynku. Personel szkoły St Giles nadzoruje uczniów przez 24 godziny na dobę, rezydencja zatrudnia również własnych pracowników ochrony. Szkoła stara się kwaterować uczniów zgodnie z ich życzeniem, ale pokoje jednoosobowe nie zawsze są dostępne.

Kurs języka angielskiego
Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 minut. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Students activities during summer English courseZajęcia pozalekcyjne
W ramach kursu co tydzień odbywają się dwie wycieczki całodniowe i jedna wycieczka półdniowa. Wycieczka całodniowa może być do: Londynu, Cambridge, zamku Warwick, fabryki czekolady York i Cadburys. Wycieczka półdniowa może być do: zamku Belvoir, Chatsworth House, lasu Sherwood lub The Heights of Abraham w Matlock. Po południu odbywają się zajęcia pozalekcyjne - zajęcia sportowe na terenie kampusu: piłka nożna, siatkówka, tenis, koszykówka, oraz inne zajęcia - pokazy filmów, dyskoteki, pływanie, kręgle, łyżwy. Uczestnicy odwiedzą zamek Nottingham i dowiedzą się więcej o Robin Hoodzie.

Southampton

St Giles English School, SouthamptonSouthampton słynie ze swojego morskiego dziedzictwa. To właśnie tutaj zbudowano Titanic'a i po dziś dzień statki liniowe i luksusowe jachty cumują w dokach Southampton.
W czasie wolnym od nauki można zrobić zakupy w centrum handlowym West Quay, największym takim centrum na południowym wybrzeżu Anglii, różnorodne centra rozrywki oferują możliwość gry w kręgle, pójścia do kina. teatru czy na basen.
Southampton jest usytuowane niedaleko Londynu, tak więc dojazd z lotnisk w Londynie jest łatwy. W pobliżu znajdują się większe miasta, takie jak Winchester, Bournemouth, Brighton i The New Forest

Kampus szkolny
Nauka, zakwaterowanie, posiłki, zajęcia sportowe i kulturalne odbywają się na terenie uniwersytetu Southampton Solent University. Jego położenie w centrum miasta oznacza, że uczniowie mogą do wielu atrakcji turystycznych dotrzeć na piechotę.
Budynki uniwersyteckie są wyposażone w: kafeterię, przestronne sale lekcyjne, duże sale gimnastyczne, salę kinową. Dla uczestników kursu organizowane są zamknięte dyskoteki oraz gry i zabawy w pobliskim klubie.

Zakwaterowanie
Wszyscy uczniowie są zakwaterowani w pokojach jednoosobowych z prywatną łazienką. Rezydencja studencka znajduje się po drugiej stronie parku, klika minut spacerem od głównego budynku szkoły. Rezydencja posiada świetlicę z telewizorem, stołem do bilardu, kawą, herbatą. Pralnia jest dostępna. Personel szkoły St Giles nadzoruje uczniów przez 24 godziny na dobę, rezydencja zatrudnia również własnych pracowników ochrony.

Kurs języka angielskiego
Kurs języka angielskiego obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych w grupach do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 min. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Students playing football during summer English courseZajęcia pozalekcyjne
Program obejmuje jedną całodniową i jedną półdniową wycieczkę tygodniowo. Wycieczka całodniowa może być do Londynu, Brighton, Bath, Isle of Wright. Wycieczki półdniowe mogą być do: Winchester, The New Forest, Bournemouth, Portsmouth i Stonehenge.

Popołudniami i wieczorami uczniowie mają zorganizowany czas. Przewidziane są zajęcia sportowe (np. piłka nożna, siatkówka, koszykówka) oraz gry i zabawy (pokazy filmów, dyskoteki, kręgle). Po południu uczniowie będą również zwiedzać zabytkowe miejsca w Southampton.

CENY KURSÓW ANGIELSKIEGO 2018

Bournemouth: wiek 10-17 lat

Terminy: 08.07-05.08.2018

Cena: 870 GBP/1 tydzień kursu w pokojach 1-os. 520 GBP/1 tydzień kursu z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania.

Minimalna długość kursu:2 tygodnie.

Cambridge: wiek 14-17 lat
Terminy: 01.07-12.08.2018
Cena: 1385 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem
w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej
825 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
Minimalna długość kursu: 2 tygodnie

Canterbury (miejsca na obóz wyprzedane)
Seniors wiek 13-17 lat
Terminy: 08.07-12.08.2018
Cena: 1035 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os, 2-os. lub dzielonych w rezydencji studenckiej
620 GBP/ 1 tydzień - kurs bez zakwaterowania
Minimalna długość kursu: 2 tygodnie
Juniors wiek 8-12 lat
Terminy: 08.07-12.08.2018
Cena: 1035 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach dzielonych w rezydencji studenckiej
650 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
Minimalna długość kursu: 2 tygodnie

Dodatkowe opcje:
szermierka 155 GBP za 5 godz./tydz.
tenis 120 GBP za 5 godz./tydz.

Londyn: wiek 10-17 lat
Terminy: 24.06-05.08.2018
Cena: 985 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej

585 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
Minimalna długość kursu: 2 tygodnie

Nottingham: wiek 10-17 lat
Terminy: 24.06-29.07.2018
Cena: 855 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem
w pokojach 1- lub 2-os. w rezydencji studenckiej

510- GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
Minimalna długość kursu: 2 tygodnie

Southampton: wiek 10-17 lat (niedostępny w 2018)
Terminy: 03.07-21.08.2018
Cena: 780 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem
w pokojach 1-os. z prywatną łazienką w rezydencji studenckiej
495 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
Minimalna długość kursu: 2 tygodnie

Oxford: wiek 12-17 lat

Terminy: 01.07-05.08.2018

Cena: 915 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. 520 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć bez zakwaterowania.

Minimalna długość kursu: 2 tygodnie.W cenę wliczono

20 lub 25 lekcji angielskiego/ tydzień
zakwaterowanie w rezydencji studenckiej
pełne wyżywienie
1 całodniową wycieczkę tygodniowo
1 półdniową wycieczkę tygodniowo
zajęcia pozalekcyjne po południu i wieczorem*
opiekę nad uczestnikami kursu 24 godziny na dobę
torbę na książki
podręcznik
test kompetencyjny pierwszego dnia kursu
certyfikat ukończenia kursu
*niektóre zajęcia opcjonalne są dodatkowo płatne na miejscu, np. wypożyczenie rowerów górskich lub opcjonalne dodatkowe wycieczki.

Transfer z lotniska (w dwie strony w niedziele)

Miejsce obozu Lotnisko/ Stacja kolejowa Cena w GBP dla 1 osoby Cena w GBP dla 2 osób
(za 1 osobę)
Cena w GBP dla 3 osób
(za 1 osobę)
Bournemouth Londyn Gatwick 120 90 60
Heathrow 100 75 50
Cambridge Londyn Gatwick 140 105 70
Heathrow 120 90 60
Canterbury Londyn Gatwick 100 75 50
Heathrow 120 90 60
Londyn Londyn Gatwick 100 75 50
Heathrow 80 60 40
St Pancras Eurostar 40 30 20
Nottingham Londyn Gatwick 180 135 90
Heathrow 140 105 70
Birmingham 80 60 40
East Midlands 40 30 20
Oxford Londyn Gatwick 120 90 60
Heathrow 80 60 40

Dzieci posiadające status osoby małoletniej podróżującej pod opieką stewardesy tzw. "Unaccompanied Minor UM" muszą dopłacić 40 GBP/60 USD/CAD za transfer w jedną stronę.

Jak zostać uczestnikiem kursu w St Giles Colleges?
Wszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy LEXIS. Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).
Przed wyjazdem otrzymujesz od nas
- potwierdzenie przyjęcia na kurs
- bilet na przejazd - jeśli bilet jest wykupiony przez LEXIS
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
- fakturę za zamówione świadczenia.


kursy angielskiego w Anglii dla dorosłych - St Giles

Zobacz też inne kursy językowe w Anglii:

kursy angielskiego Anglia Londyn
kursy angielskiego w Anglii Brighton
kursy angielskiego w Anglii Londyn Centrum
kursy angielskiego w Anglii Londyn Highgate
kursy angielskiego w Anglii Oxford
kursy angielskiego w Anglii w Torbay
kursy angielskiego w Anglii Bournemouth
kursy angielskiego w Anglii Cheltenham
kursy angielskiego w Anglii Hastings
kursy angielskiego w Anglii dla pielęgniarek
kursy angielskiego w Anglii i obozy sportowe
kursy angielskiego i kolonie dla dzieci i młodzieży
kursy angielskiego w Anglii i praca w Anglii
kursy angielskiego w Anglii za darmo
kursy angielskiego w Anglii
mapa Anglii

napisz - prześlemy kalkulację kosztów Poleć nas znajomemu sprawdź oferty innych szkół