MALTA Obozy letnie dla dzieci i młodzieży z językiem angielskim

Kursy angielskiego dla dorosłych
Nauka języka i wypoczynek 2018
Obozy językowe dla młodzieży na Malcie
Kursy angielskiego dla młodzieży MALTA - Sliema (13 - 17 lat i 8-12 lat)
OBOZY JĘZYKOWE MALTA

Obozy językowe dla dzieci na MalcieNauka:
Program kursu językowego na Malcie jest szczególnie dokładnie opracowany, tak by młodzież ucząca się na kursach letnich mogła połączyć przyjemnie z pożytecznym. Jest on zsynchronizowany z programem wypoczynkowo - rozrywkowym. Zajęcia odbywają się codziennie rano od 09.00 - 12.30 w grupach maksymalnie 15 osobowych. Są to kursy 2, 3 lub 4 tygodniowe na wszystkich poziomach zaawansowania (minimalnie po 1 roku nauki).

Opieka nad studentami:
Szkolna grupa doświadczonych animatorów organizuje i nadzoruje całodzienny program zajęć oraz jest zawsze gotowa wysłuchać indywidualnych próśb studentów. W każdy poniedziałek studenci są zapraszani na wieczorną imprezę integracyjną, podczas której nowo przybyli uczestnicy kursów zapoznawani są z personelem szkoły oraz z pozostałymi studentami.

Zakwaterowanie u rodziny bądź w hotelach:
Rodziny, z których większość już od lat gości studentów, są starannie wybierane, aby stworzyć studentom jak najlepszą atmosferę w miejscu zamieszkania. Przeważająca liczba rodzin mieszka w apartamentach bądź domach i - jeśli istnieje taka możliwość - gości 2 do 4 studentów różnych narodowości. Studenci mieszkają w pokojach dwuosobowych. Większość rodzin mieszka w Sliemie i sąsiadujących dzielnicach: St. Julian's, St. Andrew's, Gzira, Swieqi, San Gwann i Ta'xbiex. Studenci najczęściej chodzą do szkoły pieszo, lecz można również korzystać z niedrogiej sieci autobusów.
Studenci mają również do wyboru zakwaterowanie w hotelach. Uczestnicy obozu Club Residence są zakwaterowani w hotelu Topaz Hotel**** w Buggiba w odległości ok. 25 min autobusem od szkoły (dojazd w cenie obozu). Natomiast uczestnicy obozu Centre Residence są zakwaterowani w hotelu Bay View Hotel*** w odległości ok. 5 min piechotą od szkoły.

Zajęcia dodatkowe:
Wszyscy studenci zapraszani są na powitalne przyjęcie na cześć nowych studentów w każdy poniedziałek, gdzie otrzymują pełną informację na temat zajęć dodatkowych, w których mogą brać udział oraz poznają swoich kolegów i obsługę szkoły. Dwutygodniowe kursy angielskiego i obozy językowe dla młodzieży zawierają całodniową wycieczkę na Gozo (kurs wielkanocny) lub łodzią, wieczorem (z muzyką) na wyspę Comi?no (kurs letni), całodniową wycieczkę wokół wyspy Malta oraz wieczorną dyskotekę raz w tygodniu. Ponadto w każdym tygodniu oferowane są bezpłatne dwie inne możliwości spędzenia czasu wolnego, takie jak wycieczka do fabryki dmuchania szkła, karaoke, sporty, wycieczki do interesujących miejsc takich jak: Valletta, Mdina. Sport towarzyszy młodzieży każdego dnia – piłka nożna, siatkówka, odwiedzanie piaszczystych plaż stwarzają możliwość aktywnego spędzenia czasu. Studenci kursów 3 lub 4 tygodniowych, raz w tygodniu mają prawo do jednej pół dniowej wycieczki, dyskoteki i 2 zajęć dodatkowych. Wszystkie wyżej wymienione zajęcia odbywają się pod stałym nadzorem animatorów.

Inne rozrywki:
Poza regularnym programem zajęć dodatkowych, który zawarty jest w koszcie kursu, oferowane są również inne wycieczki (opłatyObozy językowe dla dzieci Malta dokonuje się na miejscu – ze zniżką) do takich miejsc, jak Błękitna Grota, Valetta, Mdina, Gozo. Ponadto organizowane są też grille, wyjścia do kręgielni, kina, jazda konna i nurkowanie. Ceny wahają się od 1,95 LM (kino, kręgle) do 8 LM (nurkowanie).

Transport miejski:
Szkoła mieści się w centrum miasta i większość studentów chodzi do niej piechotą, jednakże sieć autobusowa na Malcie jest dobrze rozwinięta i niedroga.

Kurs językowy na Malcie:
Kurs ten jest bardzo popularny wśród młodzieży od wielu lat i jest specjalnie przystosowany do potrzeb i wymagań nastolatków. Materiały dydaktyczne, przygotowane specjalnie na potrzeby wakacyjnych kursów językowych dla młodzieży, wyjątkowo skutecznie wspomagają naukę języka. Program zajęć zawiera konwersacje (z konkretnymi rolami), dyskusje, ćwiczenia gramatyczne oraz z rozumienia tekstów angielskich ze słuchu, a także prace pisemne. W grupach zaawansowanych studenci są także wprowadzani do tematów takich jak polityka, czy wydarzenia bieżące. Kurs ten obejmuje 20 lekcji tygodniowo, po 45 minut każda + 5 zajęć poza lekcyjnych tygodniowo, w grupach przedpołudniowych, w grupach maksymalnie 12 osobowych.
Instytut Nauki Języka Angielskiego (The Institute of English Language Studies - IELS) został założony w 1985 roku i oferuje kursy językowe zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Budynek główny, w którym mieści się administracja szkoły oraz centrum nauczania, znajduje się w centrum Sliemy; klasy są gustownie umeblowane, a w budynku znajduje się też kawiarnia i księgarnia. Dla studentów dostępne jest także centrum do samodzielnej nauki oraz istnieje możliwość korzystania z poczty elektronicznej. Pracownicy recepcji codziennie służą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań oraz udzielają informacji na temat zajęć, sportów czy wycieczek. W drugim budynku szkoły odbywają się kursy języka angielskiego dla młodzieży. Jest on położony tuż przy przystani w Sliemie, 10 minut spacerem od budynku głównego.

Daty rozpoczęcia kursów językowych na Malcie: różne-patrz poniżej
Minimalna długość trwania kursu: 1 tydzień
Terminy odbywania się zajęć: różne-patrz poniżej
Dni zamknięcia szkoły:
14 kwietnia, 7 czerwca, 29 czerwca, 15 sierpnia, 8 września
Pora zajęć: rano lub po południu
Długość trwania 1 lekcji: 45 minut
Ilość osób w grupie: 15
Minimalny wiek uczestników kursów językowych na Malcie: patrz poniżej
Opłaty za kursy zawierają:
naukę angielskiego ogólnego, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem (oprócz miejsc gdzie wskazane), opłatę rejestracyjną, transfery z osobą towarzyszącą wraz z usługą powitalną (oprócz miejsc gdzie wskazane), pełen program wycieczek i zajęć, podręcznik i materiały, certyfikat i raport, studencką kartę zniżkową, koszulkę IELS, wakacyjny status członka beach club
Opłaty za kursy nie zawierają: lotów, opłat za pozostawienie małoletnich dzieci bez opieki, opcjonalnych wycieczek i zajęć, kieszonkowego, zmian w kursach językowych, opłat za kuriera, egzaminów oraz dodatkowych podręczników.

Pozostałe daty rozpoczęcia kursu, grupy wiekowe oraz dopasowane programy zajęć są dostępne przez cały rok na życzenie.

Kursy dla młodzieży na Malcie 2018

Proponujemy kursy 2, 3 i 4 tygodniowe obejmujące 20 lekcji angielskiego tygodniowo, zajęcia dodatkowe i wycieczki (jedna całodniowe i 2 krótsze). Studenci powinni mieć od 13 do 17 lat. Maksymalna liczba studentów w grupie to 15 osób.

CENY KURSÓW ANGIELSKIEGO MALTA 2018
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju dzielonym (zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest możliwe za dopłatą), naukę, opłatę rejestracyjną, materiały do nauki, transfer z lotniska i na lotnisko po ukończeniu kursu, zajęcia pozalekcyjne.

Obozy językowe na Malcie dla młodzieży

Ceny kursów 2018 podane w euro

Program

Zakwaterowanie
i wyżywienie

Wiek

Ilość lekcji
w tygodniu

Max. osób
w grupie

Terminy

1 tydz.

dodatkowy
tydzień

uwagi

Wakacyjny kurs języka angielskiego Plus z zakwaterowaniem u rodziny - Obóz językowy na Malcie dla młodzieży

u rodziny, pokoje 2,3,4 os, dzielona łazienka

13-17 lat

20 (15)

15

Program wiosenno-jesienny

17.03-08.04
19.05-03.06
29.09-04.11

605

541

1

Program letni

16.06 - 09.09.2018

605

541

1

Wakacyjny kurs języka angielskiego Plus z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej

Rezydencja Club Residence (z basenem), pokoje dzielone z łazienkami

13-17 lat

20 (15)

15

17.06 - 10.09

749

684

2

Wakacyjny kurs języka angielskiego Plus z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej

Rezydencja Centre Residence - Sliema Area pokoje dzielone z łazienkami

13-17 lat

20 (15)

15

17.06 - 10.09

816

751

2

1. Posiłki bezglutenowe lub wegetariańskie: dopłata 50€ tygodniowo. WIFI: 20€
2. Ciepły lunch: 42€ za 6 dni, 49€ za 7 dni - tylko dla kursów grupowych
3. Transfer powrotny z i na lotnisko 70€

Dodatkowo:
Ceny zawierają transport z i na miejsce nurkowania. Podręcznik dla początkujących w cenie 40€.

Program

Długość

Data rozpoczęcia

Cena za kurs
(w euro)

Uwagi

Nurkowanie na otwartej wodzie

4-5 dni

dowolnie

455

-

Nurkowanie dla zaawansowanych

3 dni

dowolnie

360

-

Obozy językowe MALTA dla najmłodszych (8-12 lat):

  • Program obejmuje całodobowy nadzór

Program

Zakwaterowanie

Wiek

Lekcji na tydz.

Max. osób w grupie

Daty rozpoczęcia

Cena kursu
(w euro)

Uwagi

1 tydz.

kolejny tydzień

Wakacyjny obóz językowy na Malcie

Rezydencja Club Residence (basen, dzielone pokoje z łazienką)

8-12 lat

20 (15)

15

07.07-26.08

749

684

1

Wakacyjny obóz językowy Malta - zajęcia dzienne

bez zakwaterowania, suchy prowiant tylko od pon. do piątku

8-12 lat

20 (15)

15

07.07-26.08

389

324

1

1. Transfer z i na lotnisko 70€€

Kursy rozpoczynają się co poniedziałek.

Transfery
Ceny transferów dla Wakacyjnych kursów - programu dziennego i rodzinnego. Ceny podane w euro.

Szkoła

Lotnisko

Daty

Transfer w 1 stronę

Transfer w 2 strony

IELS Malta

Malta International Airport

każdy dzień i godzina

25

45

Dodatkowe opłaty (w euro)

Opłata za zmianę:

60 za zmiany w rezerwacji kursów i zakwaterowania na życzenie uczestnika po przyjeździe

Opłata za kuriera

70

Ubezpieczenie
Wszyscy studenci muszą posiadać odpowiednie ubezpieczenie medyczne oraz na czas podróży. Zostaną Państwo poproszeni o okazanie dowodu ubezpieczenia w dniu przyjazdu.

Jak zostać uczestnikiem kursu , obozu językowego w LAL?
Wszystkich formalności związanych z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. można dokonać osobiście lub korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy "LEXIS". Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:
ˇ potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów przy przekraczaniu granicy,
ˇ bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
ˇ potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
ˇ rachunek za zamówione świadczenia.

Obozy językowe dla młodzieży na Malcie
Obozy języka angielskiego na Malcie St. Julian's

Poleć nas znajomemu
napisz - prześlemy kalkulację kosztów
powrót do poprzedniej strony