ANGLIA OBOZY, KOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2019

Angielski w Anglii dla dzieci i młodzieży

Obóz językowy Anglia LATO 2019

Miejsce kursu Krótki opis


Londyn (Farringtons)

Obóz Letni Londyn Farringtons to połączenie wysokiej jakości kursu z doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, która sprawi, że uczniowie będą mieli pełne ręce roboty! Kurs w w Szkole w Farrington (15 km od Centralnego Londynu) dla dzieci w wieku 10-16 lat, od 1 do 5 tygodni.

Miejsce kursu Krótki opis

Obóz językowy w Londynie - South Bank University
London Central

Obóz językowy w centrum Londynu, na kampusie South Bank University, to możliwość nauki języka angielskiego i zwiedzania Londynu oraz w kilku miast w Anglii. Uczniowie mieszkają w rezydencji, w samym centrum Londynu. Codziennie organizowane są wycieczki do atrakcyjnych miejsc. Czas pobytu 1 - 8 tyg. Początek kursu w każdą środę od 26 czerwca do 21 sierpnia. Wiek: 14 - 17 (12 lat+ w przypadku grup dla szkół).

Miejsce kursu Krótki opis

Brighton
Brighton Prep. College

Kursy języka angielskiego w Brighton - obozy językowe w popularnym kurorcie nadmorskim w Wielkiej Brytanii. Uczniowie mają możliwość zwiedzenia Londynu, a także wyjazdu na mecze piłki nożnej drużyny Brighton. Kursy w Brighton dla każdego w zależności od oczekiwań. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych klasach wyposażonych w interaktywne tablice i komputery. Wiek 12 - 17 lat. Zakwaterowanie w rezydencji lub u rodzin goszczących.

Miejsce kursu Krótki opis


Moreton Hall

Obóz językowy dla dzieci i młodzieży z rodzicami w lato. Szkoła położona w pięknym historycznym parku. Poza kursem języka angielskiego liczne atrakcje połączone ze sportem. Możliwość gry w golfa i tenisa. Wiek od 3 do 7 lub od 8 do 13 lat.

Miejsce kursu Krótki opis

Cheltenham

Obóz językowy znajduje się na terenie Cheltenham College, najbardziej prestiżowej, koedukacyjnej, szkoły z internatem w Wielkiej Brytanii. Szkoła zajmuje zabytkowe budynki miasta o tej samej nazwie, w pobliżu jego centrum. Samo miasto zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od miast Bath, Bristol i Oksford. Wiek uczestników 12-17 lat.

Miejsce kursu Krótki opis

Oxford (Christ Church)
University of Oxford
nie dostępny w 2019

Obozy językowe organizowane są przez Christ Church College, jeden z najbardziej prestiżowych wydziałów Uniwersytetu, zlokalizowanego w samym centrum Oxfordu. College został założony w 1524r., a w poczet jego absolwentów zalicza się 13 brytyjskich premierów. Na każdym kroku, czy to podczas posiłków w Wielkiej Sali (znanej z serii filmów o Harrym Potterze), czy spacerów po dziedzińcu, studenci doświadczają unikalnej atmosfery.

Miejsce kursu Krótki opis
Oxford St. Josephs 

Obóz letni w Oxford St. Josephs odbywa się na kampusie akademickim św. Józefa. To właśnie tutaj uczniowie mają dostęp do wszelkich udogodnień oferowanych przez szkołę, w tym obszerną stołówkę, zewnętrzny taras, świetnie wyposażone klasy i materiały naukowe, bibliotekę, basen, siłownię i sklepy. Kampus akademicki św. Józefa mieści się w tętniącej życiem dzielnicy miasta, zaledwie 20 minut od centrum Oxfordu.
Wiek: od 14 do 17 lat: od 24 czerwca do 19 sierpnia. Szkoła oferuje intensywny kurs języka angielskiego akademickiego dla dzieci od 15 do 17 lat w terminie od 8 lipca do 5 sierpnia.

Miejsce kursu Krótki opis

Londyn (Beckenham)

Obóz językowy w Londynie Beckenham jest świetną opcją na spędzenie wakacji w Anglii. Kampus mieści się w bezpiecznych przedmieściach Londynu (zaledwie 20 minut do ścisłego centrum). Oferta skierowana jest dla młodzieży w przedziale wiekowym 14-17 lat.

Miejsce kursu Krótki opis

Bournemouth

Obóz językowy w Bournemouth jest idealną opcją wyjazdu dla starszej młodzieży. Piękne piaszczyste plaże, urokliwe parki oraz mnóstwo ciekawych propozycji wycieczek sprawiają, że Bournemouth staje się nie tylko miejscem nauki ale również miejscem wypoczynku i relaksu. Obóz dedykowany jest młodzieży w przedziale wiekowym 13-17 lat.

Miejsce kursu Krótki opis

Bath (Downside)

Obóz językowy w Bath to możliwość nauki w prestiżowej szkole niczym z Harrego Pottera. Miasteczko studenckie zajmuje powierzchnię 500 akrów, z czego około 100 akrów przeznaczonych jest na boiska do piłki nożnej, rugby czy krykieta. Cały kampus położony jest zaledwie 2 godziny od Londynu. Obóz dla dzieci w wieku od 8 do 12 i od 13 do 17 lat.

Zobacz skorowidz obozów językowych w Anglii

Obóz letni Farringtons (koło Londynu) 10 - 16 lat
 7 lipca – 11 sierpnia 2019

Letnie kolonie i obozy dla dzieci w Anglii

Obóz letni Farringtons organizowany jest w Farringtons School, która zlokalizowana jest na bezpiecznym i dobrze prosperującym przedmieściu Bromley w południowo - wschodnim Londynie (około 15 km od centralnego Londynu). W niewielkiej odległości od szkoły znajduje się malownicza wieś Chislehurstl. Farringtons daje możliwość zakwaterowania w rezydencji znajdującej się na terenie kampusu. Większość pokoi jest dwuosobowych jednak jest możliwość zakwaterowania w pokojach trzy- oraz czteroosobowych. Łazienka dzielona pomiędzy 6 osób.
Farringtons jest reprezentacyjną i przestronną szkołą z pięknymi ogrodami i wspaniałym wyposażeniem. Znajduje się tam basen, hala sportowa, sale do tańca, korty tenisowe, boisko i pomieszczenie, gdzie prowadzone są zajęcia artystyczne. Farringtons oferuje smaczne jedzenie i miejsca zakwaterowania o wysokim standardzie.
Nauka angielskiego i obóz językowy Kings to połączenie wysokiej jakości kursu języka angielskiego z doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, który sprawi, że uczniowie będą mieli pełne ręce roboty i będą zachwyceni! Bogaty program naszych obozów letnich sprawia, że studenci potrzebują jedynie niewielkiego kieszonkowego by móc zakupić pamiątki...

Program wycieczek
Cały dzień: dwa razy w tygodniu, w tym Londyn, Brighton, Oxford,
Canterbury, Windsor, Cambridge, Hever Castle.
Pół dnia: jeden raz w tygodniu, na przykład: Londyn, Greenwich,
Chislehurst Caves, centrum handlowe Bluewater.
Przedłużony program - (pół dnia) - raz w tygodniu podróż do Londynu.

Cena zawiera:Anglia kolonie i obozy w Anglii z angielskim

Letni obóz dla dzieci w Londynie

 • 20 lekcji w tygodniu (15 godzin)
 • regularne testy sprawdzające postępy w nauce oraz test na początku kursu
 • certyfikat ukończenia kursu oraz ceremonia wręczenia świadectw
 • materiały do nauki, materiały szkoleniowe
 • całodniowe wycieczki i pół dniowe wycieczki
 • cotygodniowe wycieczki na zakupy
 • bogaty program sportowy i artystyczny
 • zakwaterowanie w internacie
 • pełne wyżywienie
 • pralnia
 • dostęp do Internetu
 • 24-godzinny numer alarmowy
 • na 10 uczniów przypada 1 osoba z personelu
 • Impreza powitalna
Udogodnienia
 • Boiska sportowe dla piłka nożna, rugby, krykiet i inne gry
 • Piłka siatkowa, koszykówka i korty tenisowe
 • Ogrzewany, wewnątrz budynku, basen pływacki
 • Duża, nowoczesna hala sportowa
 • Pomieszczenie komputerowe
 • Sala z sceną teatralną
 • Przestronna jadalnia
 • Dostęp do Internetu Wi-Fi

CENA 2019 - za obóz £895 + opłata rejestracyjna £85. Przyjazd / wyjazd w niedzielę.

Obóz językowy w Londynie - South Bank University

Obóz językowy w Londynie, na terenie uniwersytetu, z nauka języka angielskiego w wakacje ze zwiedzaniem Anglii.
Wakacyjne kursy językowe w centrum Londynu. Tego rodzaju kursy są idealne dla dzieci i młodzieży, które chciałyby nauczyć się języka angielskiego i zwiedzić Londyn. Studenci mogą się cieszyć codziennymi wycieczkami do głównych atrakcji miasta, mieszkając w dobrej lokalizacji przy najsławniejszym zegarze świata Big Ben i London Eye.

Młodzieżowy obóz językowy w LondynieObóz językowy w London South Bank University

Central London Residential Center znajduje się w samym centrum miasta, oferuje nowoczesne udogodnienia, zakwaterowanie w pojedynczym pokoju z prywatną łazienką. Z okien pokojów są widoki na najsławniejsze zabytki Londynu takie jak Shard czy London Eye.

Kluczowe informacje
Czas pobytu: 1-8 tyg.
Dzień przyjazdu/ wyjazdu to środa od 26 czerwca do 21 sierpnia 2019
Koniec kursu: 21 sierpnia
Ilość lekcji: 15 godzin lekcji na tydzień
Minimalny i maksymalny wiek kursanta : 14 (12+ w przypadku grup) – 17
Największa ilość zajęć: 15
Minimalny poziom znajomości języka: Początkujący

Ceny obozów w Londynie 2019 - South Bank University

Cena "Kursu Wakacyjnego (KW)" (14 -17 lat) za tydzień to £975 , opłata rejestracyjna £85

Cena programu "Odkryj Londyn (OL)" (16 - 25 lat) za tydzień to £790 , opłata rejestracyjna £85

Program wycieczkowy
Wszyscy uczestnicy obozu otrzymują cotygodniową kartę podróżną dla stref 1 i 2 (do użytku w Londynie na metro lub autobusy).
 KW - Wycieczki całodniowe: dwa razy w tygodniu, w tym Greenwich, Brighton, Canterbury, Oxford, Cambridge, Portsmouth i Windsor.
Wycieczki trwające pół dnia: codzienne wycieczki do atrakcji Londynu, z co najmniej jedną opłatą za wstęp na wycieczkę tygodniowo. - Covent Garden, Muzeum Historii Naturalnej, Piccadilly Circus, Harrods and Knightsbridge, Madame Tussauds, Oxford Street zakupy, Muzeum Nauki, Tower Bridge Experience.
 OL -  Jedna całodzienna wycieczka w tygodniu. Możliwość wykupienia innych wycieczek i zajęć na miejscu.
Uwaga: uczniowie w wieku 16 i 17 lat mają ustanowioną godzinę powrotu do rezydencji (22.30) i muszą zgłaszać wyjścia/ powrót poza centrum każdego dnia po lekcjach - jeśli nie uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych.

Obóz językowy w Brighton

Obóz językowy w Brighton w 2019 r. organizuje także szkoła LSI

Obóz językowy w Brighton Anglia

Brighton to nowoczesny oddział szkoły języka angielskiego, oferującej wakacyjne kursy angielskiego i obozy językowe w jednym z najbardziej wyjątkowych i różnorodnych miast w Wielkiej Brytanii. Brighton jest nie tylko popularnym kurortem nadmorskim, lecz także tętniącym życiem, modnym miastem uniwersyteckim. Kurs łączy w sobie 15 godzin lekcji angielskiego w tygodniu, codzienne atrakcje, wycieczki oraz zajęcia wieczorne. Do dyspozycji będą przestronne sale z interaktywnymi tablicami suchościeralnymi, jadalnie na świeżym powietrzu oraz dostęp do wifi. Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 14 do 17 lat (najdłuższy kurs dla osób poniżej 16 roku trwa 3 tygodnie).
Niedawno odnowiony Level Park ze skateparkiem, kawiarnią i fontannami, mieszczący się dokładnie naprzeciwko Kings Brighton. Brighton program wycieczek obozu językowego
Czas trwania: 1-11 tygodni

Modne uliczki Brighton są labiryntem tętniących życiem sklepików, galerii oraz knajp. Standardowe atrakcje obejmują wyjścia do kina, gry plażowe, sporty plenerowe, dyskoteki i konkursy. Program wycieczek zawiera podróże do Londynu, Oxford, Portsmouth, Windsor, Herstmonceux, Arundel oraz Eastbourne.

Zakwaterowanie
Do wyboru pojedyncze lub podwójne stancje.
Dla uczniów powyżej 16 roku życia pojedyncze pokoje w akademikach na terenie kampusów. Uczniowie poniżej 16 roku życia są zobligowani do powrotu do przydzielonej stancji maksymalnie do godziny 21.30. Uczniowie powyżej 16 roku życia mają obowiązek wrócić do rezydencji do godziny 22.30. Na miejscu pralnia do dyspozycji (każdemu przysługuje tydzień darmowej pralni).

Kursy języka angielskiego w Brighton można dobrać w zależności od oczekiwań.
Dostępne kursy:
- Kurs angielskiego wzmacniający zapewniający biegłość językową, zdobycie doświadczenia, sukces zawodowy, sukces egzaminacyjny oraz sukces na studiach
- Dyplom z angielskiego zapewniający biegłość językową, zdobycie doświadczenia, sukces zawodowy, sukces egzaminacyjny oraz sukces na studiach
- Kurs kompaktowy zapewniający biegłość językową
- Kurs Angielskiego w Biznesie oraz Mediach Cyfrowych zapewniający biegłość językową oraz sukces zawodowy
- Kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS zapewniający biegłość językową oraz sukces egzaminacyjny
- Angielski Cambridge: Poziomy Początkujący/Zaawansowany zapewniający biegłość językową oraz sukces na studiach
- Kurs podstaw poziomu zaawansowanego, zapewniający biegłość językowa, sukces egzaminacyjny oraz sukces na studiach
- Dyplom z Biznesu Międzynarodowego /Podstawy Biznesu Międzynarodowego zapewniający biegłość językowa, zdobywanie doświadczenia, sukces zawodowy, sukces egzaminacyjny oraz sukces na studiach

Kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS zapewniający biegłość językową oraz sukces egzaminacyjny
- Angielski Camgridge: Poziomy Początkujący/Zaawansowany zapewniający biegłość językową oraz sukces na studiach
- Kurs podstaw poziomu zaawansowanego, zapewniający biegłość językową, sukces egzaminacyjny oraz sukces na studiach
- Dyplom z Biznesu Międzynarodowego /Podstawy Biznesu Międzynarodowego zapewniający biegłość językowa, zdobywanie doświadczenia, sukces zawodowy, sukces egzaminacyjny oraz sukces na studiach
Kurs językowy dla młodzieży Anglia
Zajęcia odbywają się w klasach wyposażonych w interaktywne tablice i komputery. Studenci mogą zapisać się do klubu sportów elektronicznych, klubu książkowego lub klubu nowych mediów. Organizowane są także zajęcia tańca, fotografii, wycieczki łodziami a także zajęcia sportów wodnych i siatkówki. Od września studenci będą mogli również korzystać z pracowni artystycznej i laboratorium naukowego. Placówka Kings dysponuje przestronną stołówką z różnorodnym wyborem posiłków, oraz bufetem i jadalnią na świeżym powietrzu. Do dyspozycji uczniów jest również biblioteka, uniwersyteckie centrum doradcze oraz powierzchnie wspólne. Na terenie ośrodka znajduje się strzeżony akademik. Naprzeciwko placówki usytuowany jest odnowiony Level Park ze skateparkiem, kawiarnią i fontannami, a tętniące życiem miasteczko obfituje w rozmaite sklepiki, galerie i restauracje. Jedną z najsłynniejszych atrakcji w Brighton jest Pałac na molo, a nowo powstała wieża obserwacyjna "The British Airways i360" umożliwia podziwianie spektakularnych widoków nad miastem oraz Południowym Wybrzeżem.

W akademiku dostępne są pojedyncze pokoje z łazienką, wyżywienie oraz pralnia. Na terenie ośrodka i akademiku można bezpłatnie korzystać z WiFi. Zakwaterowanie dostępne jest dla młodzieży i dorosłych - powyżej 16 roku życia.

Studenci mogą korzystać z wycieczek do Londynu, zwiedzić Park Narodowy South Downs, Park Krajobrazowy Seven Sisters, Wyspę Wight oraz Zamek Arundel. Organizowane będą także wyjazdy na mecze piłki nożnej drużyny Brighton oraz Hove Albion.

Nauka angielskiego dla dzieci i rodziców w Moreton Hall

Kursy rodzinne angielskiego i letni obóz dla dzieci, młodzieży i rodziców zlokalizowane są w Moreton Hall, prestiżowej szkole o wspaniałych budynkach, położonych na pięknym, 100-akrowym parku. Szkoła stwarza doskonałe warunki do nauki i uprawiania sportu, znajduje się blisko miasta Oswestry, mieszczącego się na granicy Anglii i Walii, i będącego tylko godzinę drogi od lotnisk w Manchesterze, Liverpoolu i Birmingham.

Zakwaterowanie obozy językowe Anglia Rodzinne kursy angielskiego w Anglii. Tu dzieci mogą być zakwaterowane z rodzicami lub z koleżankami i kolegami z różnych krajów świata.

Oferujemy:
- Małe pole golfowe (9 dołków)
- kryty, 25 metrowy, ogrzewany basen
- hala sportowa
- boiska sportowe
- korty tenisowe
- teatr
- dostęp do Internetu
- program zajęć pozalekcyjnych i wycieczki
- lekcje pływania w cenie

Zakwaterowanie: kampus - pokoje 2 i 3-os. pokoje z łazienką, pełne wyżywienie
Czas trwania: od 1 do 7 tygodni
Czas trwania kursu: 7/07 - 24.08.2019
Kursy:
- Rodzinny dla dzieci z rodzicami - Parent and Child (wiek dzieci od 3 do 7 i od 8 do 13 lat)
- grupy do 15 osób
- 15 godzin zajęć j. ang. / tydz. (2 godziny dziennie)

Obóz językowy Anglia Cheltenham English Summer Camp

Obóz językowy w Anglii w CheltenhamMiejsce: kampus
Czas trwania: 1-6 tygodni
Kurs trwa od 7 lipca do 24 sierpnia 2019
Minimalny poziom znajomości języka angielskiego: początkujący
Wiek: od 12 do 17 lat
Kursy językowe:
- standardowy - 15h zajęć w tygodniu
- intensywny - 21h zajęć w tygodniu, przygotowanie do egzaminu językowego GESE
- kurs + Filmcraft
- kurs + Harry Potter
Zakwaterowanie:
- kampus, pokoje 1, 2-os. oraz 4-8-os.
- pełne wyżywienie - na prośbę również wegetariańskie
Oferujemy:
- Wyposażenie do wszystkich sportów wodnych
- Hale do tenisa, squash'a, badmintonu oraz wielu innych
- podgrzewany basen z dachem
- sale do fitnesu i siłownie
- Teatr
- dostęp do Internetu, kafeterie
-bezpłatny dostęp do pralni raz w tygodniu
Przykładowe wycieczki:Obóz letni dla młodzieży Anglia
Całodniowe
- Londyn
- Oxford
- Bath
- Cardiff
- Windsor
Półdniowe
-Bath
- Bristol
-Gloucester
- Worcester
- Stratford-upon-Avon-
- Cirencester
Przykładowe zajęcia pozalekcyjne:
badminton, basen, gotowanie, imprezy towarzyskie, koszykówka, krykiet, nocny maraton filmowy, piłka nożna, pokaz talentów, quizy, rugby, siatkówka, squash, taniec, tenis ziemny i stołowy)
Dodatkowe zajęcia:
- sztuka filmowa - uczestnicy uczą się wszystkich aspektów pracy przy produkcji filmów.
- sztuka teatralna - uczestnicy uczą się wszystkich aspektów pracy przy produkcjach teatralnych i wystawiają sztukę przed resztą kursantów.

Obóz językowy Anglia Oxford, Christ Church University of Oxford - program nie jest dostępny w 2019

Szczegółowe informacje:Obóz językowy Oxford
Miejsce: kampus
Wiek: 16-19 lat
Czas trwania: 2 tygodnie
Termin rozpoczęcia:
Termin zakończenia:
Liczebność grup: 15 osób

Wymogi: minimalne wymagania wstępne – ukończone 10 lat obowiązkowej nauki, uprawniające do rozpoczęcia studiów (wymagane dokumenty potwierdzające odpowiednio wys. średnią ocen)
poziom angielskiego – IELTS 5.0/ średnio zaawansowany.

Kurs językowy:
Intensywny kurs angielskiego na poziomie akademickim, został przygotowany z myślą o osobach chcących podjąć studia w Wielkiej Brytanii. Każdy tydzień kursu składa się z 22.5 godzin zajęć angielskiego w małych grupach oraz 4.5 godzin wykładów na tematy takie jak: ekonomia, muzyka, sztuka, literatura i bieżąca sytuacja społeczno-polityczna. Zajęcia uwzględniają: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i komunikację ustną na poziomie akademickim, a także rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia.

Zakwaterowanie:
- na terenie kampusu w Christ Church College
- pokoje 1-os. z prywatną łazienką
- 2 posiłki dziennie.
Zajęcia pozalekcyjne:
- 3 aktywności dziennie np. spacery, sport wodny - punting.

Oferujemy:
- piękne, historyczne otoczenie
- urokliwe i sprzyjające odpoczynkowi ogrody
- położenie w centrum Oxfordu
- blisko do wszystkich znajdujących się w Oxfordzie atrakcji
Na wyposażeniu:
- Sale wykładowe
- Sale lekcyjne
- Zabytkowa jadalnia
- Świetlica z telewizorem
- Wspólny salon do zajęć grupowych
- Kwatery przy dziedzińcu głównym
- Dostęp do Internetu
- Tereny zielone

Obóz językowy Oxford St. Josephs

Obozy językowe w Oxford "Vacation Extra" i intensywne akademickie kursy w Oksfordzie odbywają się w Kampusie im. Świętego Józefa czynnym cały rok. Tutaj studenci mają dostęp do wielu udogodnień. Kampus zlokalizowany jest w cichej, mieszkalnej dzielnicy miasta. Będziesz korzystać z biblioteki, basenu, siłowni i wielu sklepów a to wszystko w niewielkiej odległości do pokonania pieszo. Do Oksfordzkiego centrum jedzie się dwadzieścia minut autobusem.
Akredytacja
Kings Oxford jest akredytowane przez British Council.
Najbliższe lotniska: London Heathrow, London Gatwick, Luton Airport
Udogodnienia:
Wielkie, dobrze wyposażone klasy z interaktywnymi tablicami.
Dwa centra komputerowe
Rozległa kawiarenka i słoneczne patio do spożywania posiłku na zewnątrz
Aula
Sala sztuki
Laboratorium naukowe oraz darmowy dostęp do Internetu.

Obóz letni w Anglii w Londynie
Fakty kluczowe:
Kurs trwa od 23 czerwca do 18 sierpnia 2019
(tylko Vacation Extra); 8 lipca - 5 sierpnia (Intensive Academic)
Czas trwania: 1-8 tygodni (Vacation Extra) lub 2-4 tygodnie (kurs akademicki intensywny)
Polecany przedział wiekowy: 14-17 (15-17 dla kursu intensywnego akademickiego)

Możliwe wycieczki:
Całodniowe wycieczki: jedna całodniowa wycieczka co tydzień. Cele wycieczek mogą zawierać Bath, Londyn i Windsor.
Wycieczki trwające pół dnia: jedna taka wycieczka tygodniowo- może zwierać wizyty w Cotswold Wildlife Park i pałacu Blenheim.
Zajęcia:
Całkowicie zajmujące dzienne programy. 3-4 wieczorne zajęcia takie jak imprezy, sporty i quizy.
Nocleg:
Letnia rezydencja w Crescent Hall jest w odległości mniej niż pięciominutowego spaceru do szkoły i zawiera pojedyncze pokoje z łazienkami dzielonymi na 3 lub 4.
Czas powrotu do domu lub rezydencji:
poniżej 16-ego roku życia: do 21:30
16-17 lat: do 22:30
Internet - szkoła posiada dostęp do Internetu i emaili.
Pralnia:
Pościel jest zmieniana co tydzień. Płatna pralnia dla studentów jest dostępna w rezydencji. U rodziny bezpłatna możliwość zrobienia prania raz w tygodniu.
Obóz młodzieżowy w Anglii Londyn

Kurs Intensywny Akademicki:
Ten specjalistyczny program proponuje 27 godzin tygodniowo akademickiego angielskiego, różne akademickie przedmioty oraz przygotowania do egzaminu IELTS. Studenci mają także w programie wycieczki oraz sesje uniwersyteckiego poradnictwa.
Czas trwania: 2-4 tygodnie
Minimalny poziom z jakim przyjmujemy kandydatów: średnio zaawansowany (B1) (wymagamy napisania testu przed przyjęciem)
Zakres wieku kandydatów: 15-17 lat.
czas trwania: 7 lipca - 4 sierpnia 2019 - dowolna liczba tygodni - od niedzieli do niedzieli
Zakwaterowanie w rezydencji - pokój jednoosobowy - cena 326 BGP/ tydz.
opłata wpisowa 85 GBP

Vacation Extra:
Te wakacje są nastawione na młodzież i składają się z 15 godzin języka angielskiego w tygodniu plus programu sportów, innych zajęć i wycieczek.
Czas trwania: 1-8 tygodni
Minimalny poziom z jakim przyjmujemy kandydatów: Początkujący
Zakres wieku kandydatów: 14-17 lat.
Czas trwania: 23 czerwca - 11 sierpnia 2019 - dowolna liczba tygodni
Przyjazd i wyjazd: w niedzielę
Zakwaterowanie w rezydencji - pokój jednoosobowy - cena 326 BGP/ tydz.
opłata wpisowa 85 GBP

Obóz językowy Anglia Londyn Beckenham

Obozy językowe w Anglii, LondynSzczegółowe informacje:
Czas trwania: 2-11 tygodni
Kurs trwa: od 16 czerwca do 11 sierpnia 2019
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 13 do 17 lat
Ilość osób w grupie: 15
Ilość godzin angielskiego: 15h/tydz.(20 lekcji)
Oferujemy:
- jasne i przestronne klasy
- dużo terenów zielonych umożliwiających aktywne spędzanie czasu wolnego
- dostęp do bezprzewodowego Internetu, kafeteria
- jedna całodniowa wycieczka i jedna wycieczka trwająca pół dnia.
-wieczorne zajęcia takie jak sport, imprezy, quizy- 3-4 razy tygodniu
Zakwaterowanie:
- pełne wyżywienie
- u rodziny w pokojach 1 i 2-os
- łazienki dzielone
Uwagi:
-maksymalny czas pobytu dla osób poniżej 16-ego roku życia to 3 tygodnie.
Czas powrotu do domu:

poniżej 16-ego roku życia: do 21:30
16-17 lat: do 22:30

Obóz języka angielskiego w Londynie AngliaPrzykładowe wycieczki:
Całodniowe

Brighton
Oxford
Windsor
Półdndniowe
Greenwich
Bluewater Shopping Centre
Quasar
Natural History Museum
Science Museum
Harrods and Knightsbridge
London's West End
Oxford Street shopping
Covent Garden
Piccadilly Circus
London Eye

Obóz językowy w Anglii BournemouthObóz angielskiego w Anglii Bournemouth

Szczegółowe informacje:
Czas trwania: 1-11 tygodnie
Kurs trwa od 17 czerwca do 26 sierpnia
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 13 do 17 lat
Liczebność grup: 15 osób
Oferujemy:
- przestronne, dobrze wyposażone sale wykładowe
- przestrzenie przeznaczony do gry w koszykówkę, siatkówkę, badmintona czy tenis stołowy
- dostęp do bezprzewodowego Internetu
- jedna całodniowa wycieczka i jedna wycieczka trwająca pół dnia i wiele innych atrakcji
-mnóstwo zajęć w ciągu dnia i wieczorami (co najmniej 3 razy w tygodniu) takich jak: gry, kino, wyjścia na plaże, filmy, quizy, imprezy
Kurs językowy:
- 15 godzin tygodniowo (20 lekcji)
Zakwaterowanie:
-13-17lat- zakwaterowanie u rodziny, pokoje jedno- lub dwuosobowe
-wiek:16+ (13+ jeżeli grupowo)- letnia rezydencja, pokoje jednoosobowe z łazienką; dostępne w terminie 2.07-20.08
Czas powrotu do domu:

poniżej 16-ego roku życia: do 21:30
16-17 lat: do 22:30

Kolonie języka angielskiego w Anglii BournemouthPrzykładowe wycieczki:
Całodniowe
Brighton
Bath
Portsmouth
Oxford
Windsor
Londyn
Półdniowe
New Forest
Poole Quay i stare miasto
Corfe Castle i Swanage
Weymouth
Winchester
Christchurch

Obóz językowy w Anglii Bath

Obozy języka angielskiego w Anglii BathSzczegółowe informacje
Kurs Wakacyjny : 20 lekcji/ tydz.

Miejsce: kampus - nocleg w resydencji
Czas trwania: 1 - 7 tygodnie
Kurs trwa od 3 lipca do 21 sierpnia 2019
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 8 do 12 i od 13 do 17 lat
Dodatkowo: - tenis (6 lekcji tygodniowo)
- jazda konna (6 lekcji tygodniowo)

Intensywny Kurs Akademicki: 20 lekcji/ tydz. + 12 przedmioty akademickie
Miejsce: kampus
Czas trwania: 1 - 7 tygodnie
Kurs trwa od 3 lipca do 21 sierpnia 2019
Minimalny poziom znajomości angielskiego: to średnio zaawansowany (test)
Wiek: od 13 do 17 lat

Kolonie języka angielskiego w AngliiOferujemy:
- 100 akrów boisk do piłki nożnej, rugby czy krykieta
- korty tenisowe, przystosowane do różnych warunków pogodowych boiska do netballu czy hokeja
- squash, koszykówka, siatkówka, badminton
- basen o długości 25 metrów
- teatr z 600-osobową publicznością
- dostęp do Internetu
- wycieczki: jednodniowa, półdniowa

Opcje dodatkowe:
- fotografia cyfrowa
- lekcje gotowania - tradycyjna kuchnia brytyjska


CENNIK LETNICH OBOZÓW JĘZYKOWYCH W ANGLII

CENNIK OBOZY JĘZYKOWE - FARRINGTONS, MORETON HALL - opłata rejestracyjna 85 GBP

Nazwa kursu Cena kursu za 1 tydzień Czas trwania kursu Cena zawiera Dodatkowe informacje Terminy

Obóz letni w szkole Farringtons k./Londynu

975 GBP

 

1-5 tygodnie wiek uczestników 10-16 lat, 20 lekcji tyg. (15h), zajęcia poranne) zakwaterowanie w rezydencji szkolnej + wyżywienie + opcjonalnie zajęcia pozalekcyjne, sport, wycieczki szkoła oddalona o 15 km od centrum Londynu, dodatkowo lekcje mody 7.07 - 11.08.2019
Obóz Bath (Downside)

+ tenis (6 godz/tydz.)

+ jazda konna (6 godz./tydz.)

+ intensywny kurs akademicki (12 godz./tydz.)

895 GPB

1040 GBP

1140 GBP

1070 GBP

1-6 tygodni wiek uczestników od 8 do 17 lat dla kursu 20 lekcji tygodniowo (15h) lub 13-17 lat dla kursu 27h tygodniowo, dostęp do Internetu, basen, korty tenisowe, teatr, zakwaterowanie 2 godziny do Londynu, idealny dla miłośników sportu i kultury (teatr, musicale) 3.07 - 21.08.2019
Obóz letni w Cheltenham

+ zajęcia z aktorstwa/ ze sztuki filmowej (9 godz./tydz.)

+ Harry Potter (6 godz./tydz.)

+ intensywny kurs (6 godz./tydz.)

995 GBP

935 GBP

995 GBP

935 GBP

1- 6 tygodni wiek od 12 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h) lub 21h tygodniowo, dostęp do Internetu, hala sportowa, boisko do hokeja, korty tenisowe, teatr, basen Niedaleko miasta Bath i Bristol 3.07 - 14.08.2019

3 - 17 lipca
17 - 31 lipca 2019

3 lipca - 14 sierpnia 2019

 

Discover Brighton

 

Global Studies
Brighton

925 GBP (rezydencja)
795 GBP
(u rodziny)

1070 GBP
(rezydencja)
960 GBP
(u rodziny)

1-8 tyg.
2-4 tyg.
wiek 12-17 lat rezydencja,
14-17 lat
u rodziny

 

wiek 14-17 lat

Do wyboru dwa programy w nadmorskim kurorcie 3.07 - 14.08 2019
 


3-17 lipca 17-31 lipca
31lipca -
14 sierpnia 2019 r.

Kurs angielskiego dla rodziców i dzieci
Parent and Child
w Moreton Hall
950 GBP 1-8 tygodni wiek dzieci w przedziałach od 3-7, 8-13 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h) dla rodziców, 10h dla dzieci, dostęp do Internetu, hala sportowa, boisko golfowe, korty tenisowe, teatr, wycieczki, zakwaterowanie w rezydencji Niedaleko miasta Oswestry, na granicy Anglii i Walii.

Przyjazd / wyjazd w
niedzielę.

7.07 - 24.08 2019
Kurs Bournemouth

Cena 420 GBP

zakwaterowanie:

u rodziny goszczącej, pokój 2-os.,
16.06 - 11.08;
 11.08-25.08

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 16.06-11.08,
11.08 - 25.08

w Summer Residence pokój 1-os.
  Charminister Residence pokój 2-os.
Charminister Residence pokój 1-os.

 

420 GBP

 


 


+ 155 GBP
+ 137 GBP


+ 185 GBP
+ 155 GBP
 

+ 326 GBP


+196 GBP
+221 GBP


+304 GBP

 

1 - 11 tygodni

 

 

 

 

 


 

 

30.06-4.08
wiek 16-17

16-30.06
4-25.08

30.06-4.08.

16-30.06
4-25.08

Wiek od 14 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), piaszczyste plaże, urokliwe parki, szeroki wachlarz aktywności sportowych, nie jest wliczona opłata za zakwaterowanie Summer Centre położone w niewielkiej odległości od centrum miasta i plaży 16.06 - 25.08.2019
Kurs Londyn (Beckenham)

1) Vacation Extra
2) Vacation&Art 3)Vacation&Game&App Design

1) +u rodziny goszczącej, pokój 2-os.

1)+u rodziny goszczącej, pokój 1-os.

2)+u rodziny goszczącej, pokój 2-os.

2)+u rodziny goszczącej, pokój 1-os.

Ceny kursów


432 GBP
532 GBP
637 GBP

Ceny zakwaterowania

+ 200 GBP
+154 GBP

+ 225 GBP
+200 GBP

+ 200 GBP
+ 154 GBP

+225 GBP
+200 GBP

 

2 - 11 tygodni

 

 
16.06-11.08
11.08-25.08

16.06-11.08
11.08-25.08

28.06-11.08
11.08-25.08

28.07-11.08
11.08-25.08

Wiek od 14 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), dostęp do Internetu, szeroki wachlarz aktywności

 

20 minut od centrum Londynu 16.06 - 25.08.2019

Trzy rodzaje kursów do wyboru.


 Cena zakwaterowania uzależniona jest od dat podanych obok.

Oxford

Vacation Extra
 

Intensive Academic

 

Summer Medical

 

Super Intensive IELTS

Ceny kursów

440 GBP
 

730 GBP
 


 

1400 GBP

 

912GBP
 


1368 GBP -

 

 

23.06 -
11.08.2019

7.07 - 4.08.2019

7.07 - 21.07.2019 

2 tyg. od 24 czerwca

3 tyg. od 8 lipca
lub 29 lipca 2019
 

 

14 - 17 lat


14 - 17 lat


14 - 17 lat


14 -17 lat

 

16+

pokoje jednoosobowe Ceny za 1 tydz.
Zakwaterowanie w rezydencji 326 GBP

Zakwaterowanie w rezydencji 326 GBP

W cenie zakwaterowanie w rezydencjiZakwaterowanie w rezydencji 320 GBP
bez wyżywienia

Pozostałe opłaty
- opłata rejestracyjna w szkole Kings wynosi 85,00 GBP
- transfer z/na lotnisko.

Powrót do poprzedniej strony