Kursy angielskiego na Malcie seniorzy Kursy angielskiego dla seniorów Malta

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SENIORÓW NA MALCIE

INSTYTUT NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

     Kursy angielskiego na Malcie seniorzy

Szkoła IELS (LAL Malta) - organizator kursów j. angielskiego dla seniorów na Malcie, położona jest w sercu Morza Śródziemnego, pomiędzy Włochami i Afryką. Malta ma dwa języki urzędowe. Jednym z nich jest właśnie angielski, co wynika z czasów kolonializmu angielskiego. W 1964 roku Malta zdobyła niepodległość. Kultura Malty to wynik mieszanki Kursy angielskiego Malta seniorzynarodowości i bogatej historii.

Wyspa Malta to jeden z najbardziej popularnych i najatrakcyjniejszych letnich kurortów w basenie Morza Śródziemnego. Wyspa otoczona jest kryształowo czystymi wodami, w których, dzięki lokalizacji wyspy, można pływać praktycznie przez cały rok. Malta oferuje także bogaty wybór sportów lądowych i wodnych.
Unikalny charakter wyspa zawdzięcza interesującej mieszance kultur i wpływów, jakim podlegała w trakcie swojej wielowiekowej historii. Przyjazna i otwarta natura Maltańczyków z pewnością umożliwi czerpanie pełnej przyjemności z odbywanego kursu.
Instytut Nauki Języka Angielskiego (The Institute of English Language Studies - IELS ) został założony w 1985 roku i oferuje kursy zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
Budynek główny, w którym mieści się administracja szkoły oraz centrum nauczania, znajduje się w centrum Sliemy. Sale lekcyjne są gustownie umeblowane, a w budynku znajduje się też kawiarnia i księgarnia. Dla studentów dostępne jest także centrum do samodzielnej nauki oraz istnieje możliwość korzystania z poczty elektronicznej.
 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MALTA 40+

Nazwa kursu: Ogólny angielski z programem zajęć pozalekcyjnych

Liczba lekcji tygodniowo (godzin): 20 (15)

Poziom: min. A2

Liczba osób w grupie (max.): 6

Długość trwania kursu: 2 tygodnie

Cena kursu + zajęcia pozalekcyjne: 400€ + 45€ opłata wpisowa + 25€ opłata za podręczniki - cena

nie zawiera zakwaterowania. Ceny zakwaterowania znajdziesz tutaj

Terminy rozpoczęcia kursu: 1. kwietnia, 6. maja, 3. czerwca, 2. września, 30. września 2019

Dodatkowe opcje: Transfer z/na lotnisko w jedną stronę 27€/ osobę; w dwie strony 48€/ osobę

Wspaniały personel i udogodnienia
Każda szkoła IELS posiada najlepsze udogodnienia oraz wykwalifikowany i doświadczony personel. To wszystko, w połączeniu z najnowocześniejszymi materiałami dydaktycznymi i metodami nauczania, umożliwia studentom maksymalne wykorzystanie kursu językowego.

Dopracowane programy nauczania
Szkoła zapewnia szeroki wachlarz wysokiej jakości kursów językowych na wszystkich poziomach dla studentów z różnych środowisk i kultur. Każda indywidualna potrzeba studenta ma dla personelu  podstawowe znaczenie, co przy maksymalnej liczebności grup, wynoszącej od 5 do 12 osób, zapewnia osiągnięcie optymalnego postępu w czasie trwania kursu.

Indywidualna uwaga

Oprócz regularnych kontaktów z Dyrektorem ds. Nauczania oraz Dyrektorem ds. Zakwaterowania, studenci są zawsze zachęcani do dyskutowania z personelem na temat jakiegokolwiek aspektu dotyczącego programu szkoły. Dzieje się tak, ponieważ dla szkoły najważniejszy jest sukces studentów w opanowywaniu języka oraz ich zadowolenie z pobytu.

Interesujące zagospodarowanie wolnego czasu
Dewizą szkoły jest stworzenie takich możliwości spędzania czasu wolnego, aby był on dla studentów równie interesujący jak zajęcia w szkole. dlatego oferuje bardzo ekscytujący i zróżnicowany wachlarz zajęć sportowych, kulturalnych i towarzyskich, które są nieodłączną częścią programu nauczania. W trakcie przerw w zajęciach studenci mogą odpocząć i nawiązać nowe znajomości z innymi studentami z wielu różnych krajów. Każda szkolna recepcja dysponuje wszystkimi informacjami na temat zajęć i możliwości spędzania czasu wolnego.

Opieka i usługi dodatkowe
Studenci są objęci staranną opieką od momentu przybycia do dnia wyjazdu. Przejawia się to, między innymi; zorganizowaniem przez szkoły transportu z, i na lotnisko. W wielu przypadkach koszty te są wliczone w cenę kursu.

Zróżnicowana struktura wieku i narodowości.
Szkoła gości studentów wszystkich narodowości i grup wiekowych.  Malta specjalizuje się w organizowaniu zajęć zaprojektowanych tak, żeby były adekwatne do poziomu wiedzy studenta. W ciągu ostatnich dwóch lat 26% osób dorosłych stanowiła młodzież w wieku 18 - 24 lat, w 25% były to osoby w przedziale 25 - 30 lat, 22% studentów ukończyło 30 lat, 15% - 40 lat, a 12 % stanowiły osoby po 50 roku życia.

Kursy języka angielskiego dla seniorów Malta Organizacja czasu wolnego na Malcie

Wyspy stwarzają wiele możliwości korzystania z kąpieli morskich i słonecznych, a osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą  nurkować lub żeglować. Szkolny personel z działu organizowania czasu wolnego udzieli studentom informacji na temat wszystkich organizowanych zajęć wypoczynkowo - rozrywkowych. Istnieje także możliwość uczestniczenia w lekcjach tenisa, windsurfingu oraz kursie płetwonurkowym.
Osoby zainteresowane aspektami kulturowymi zafascynuje bogata historia Malty. Na wyspach Malta i Gozo znajduje się ogromna liczba zabytków - pomników, świątyń i kościołów, które pozwolą zwiedzającym poznać historię wysp. Szkoła organizuje także wiele wycieczek do dawnej stolicy Mdiny i obecnej stolicy Valetty, do Błękitnej Groty i na Gozo. Wiosną i latem są także organizowane różnego rodzaju imprezy.
Sliema i St. Julian's są także centrami życia nocnego, z ogromną liczba restauracji, kawiarenek, pubów i dyskotek, a ponadto z kręgielnią i kompleksem kinowym. Późnymi wieczorami można się przyłączyć do wielu Maltańczyków spacerujących uroczą promenadą w Sliemie. Ponadto każdy, kto lubi uprawiać sporty wodne tj. pływanie, nurkowanie, czy windsurfing - z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wszelkie niezbędne informacje odnośnie zakwaterowania znajdziesz tutaj lub pod numerem telefonu:(22) 625 72 98 lub (22) 625 53 86.

Inne kursy angielskiego dla seniorów za granicą