KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ANGLII

Kurs angielskiego w Anglii

Szkoła KINGS w Bournemouth - Anglia

BOURNEMOUTH

Bournemouth jest znanym kurortem wypoczynkowym na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii (1 godzinę 30 min. jazdy samochodem z londyńskiego lotniska lub 1 godzinę i 40 minut pociągiem z centrum Londynu). Jest to idealne miejsce na naukę i wypoczynek.
W Bournemouth można spędzać czas na pięknej, piaszczystej plaży. Znajduje się tam wiele obiektów rozrywkowych, centrów handlowych oraz wypoczynkowych. Istnieje dobre połączenie z Londynem. Szkoła organizuje wycieczki po okolicy i do Londynu oraz zapewnia program rekreacyjno - sportowy. Regularne rejsy z tutejszej przystani pozwalają podziwiać piękno południowego wybrzeża Wielkiej Brytanii, aż do New Forest, Bath, Oksfordu, Salisbury, Stonehenge, Winchester czy Brighton.

SZKOŁA KINGS BOURNEMOUTH

Szkoła Kings w Bournemouth otwarta jest przez cały rok. Usytuowana w dzielnicy mieszkalnej, jedyne 5 minut od centrum miasta. Szkoła oferuje całoroczne kursy języka angielskiego dla dorosłych oraz kursy języka angielskiego dla młodzieży (14 lat+). Dodatkowo, poza standardowymi kursami języka angielskiego ogólnego, oferujemy także kursy języka angielskiego przygotowujące do egzaminów, Business English, Kursy angielskiego Akademickie oraz programy łączące pracę z nauką.

Kings School Bournemouth oferuje zakwaterowanie w rodzinie goszczącej (standardowe albo lux) przez cały rok. Podczas wakacji letnich dostępne jest także zakwaterowanie w akademiku.

Kings Bournemouth - Informacje dotyczące szkoły

• Akredytowana przez British Council
  • Przyjazna atmosfera
  • Doskonała lokalizacja - 5 minut pieszo od centrum miasta i 10 minut od plaży w Bournemouth
  • Ogród i taras pozwalają zrelaksować się na świeżym powietrzu
  • Dodatkowe wyposażenie szkoły, m.in. boisko do koszykówki / siatkówki , stoły do tenisa stołowego, mini kino, sala wykładowa przeznaczona na imprezy, debaty, wykłady, itp.
  • 2 restauracje z kuchnią: angielską, orientalną, środkowo-wschodnią oraz europejską
  • Bezpłatny dostęp do Internetu (sala multimedialna oraz hot spot)
  • Czytelnia wyposażona w materiały do samodzielnej nauki
  • Interaktywna tablica
  • Cotygodniowe zajęcia sportowe, towarzyskie i kulturalne

CENY KURSÓW JĘZYA ANGIELSKIEGO / OBOZÓW i KOLONII
z JĘZYKIEM ANGIELSKIM DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DLA DOROSŁYCH w szkole KINGS

Zobacz propozycje kursów języka angielskiego szkoły KINGS w LONDYNIE i w Oksfordzie

Zobacz wszystkie propozycje kursów angielskiego w szkole KINGS

Szkoły języka angielskiego w Anglii organizujące
kursy angielskiego przez cały rok
zobacz na mapie lokalizację szkół

King's - Londyn, Bournemouth, Oksford kursy języka angielskiego w Londynie Kursy języka angielskiego w Oxford Kursy języka angielskiego w Bournemouth
St.Giles - Londyn, Eastbourne, Brighton Kursy języka angielskiego w Londynie Kursy języka angielskiego w Eastbourne. Kursy języka angielskiego w Eastbourne
Concord* - Acton Burnel (obok Sherswbury) Kursy języka angielskiego w Action Burnel
Torbay - Torbay (obok Torquay) Kursy język angielskiego w Torbay
inlingua - Cheltenham Kursy język angielskiego w Cheltenham
Hastings College - Szkoła średnia w Anglii dla gimnazjalistów za darmo - Hastings także kursy języka angielskiego podczas wakacji
Obozy kolonie sportowe z nauką j. angielskiego - Anglia

Na życzenie możliwe jest zorganizowanie kursu angielskiego w niemalże każdym większym mieście na terenie Wielkiej Brytanii - także dla grup (zielona szkoła) Jeśli masz takie życzenie napisz do nas. Podaj wiek, termin wyjazdu, rodzaj zakwaterowania i kursu - przyślemy kalkulację kosztów.

* - także szkoła średnia

Nauka angielskiego i płatna praca w Anglii

Więcej kursów angielskiego i innych w menu obok.

PROMOCJA: płacisz za 2 tygodnie kursu języka angielskiego dostajesz 3 tygodnie!
(oferta ważna poza sezonem letnim)

Poleć nas znajomemu