Irlandia Dublin Kursy języka angielskiego dla seniorów w Irlandii  Kursy angielskiego w Irlandii
Nauka angielskiego w Dublinie Angielski w Dublinie
Szkoła angielskiego w Dublinie

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SENIORÓW W IRLANDII

DUBLIN SCHOOL OF ENGLISH

 

Kursy angielskiego w Irlandii dla seniorówSzkoła angielskiego w Dublinie została założona w 1968 roku i jest jedną z najlepszych szkół nauczających języka angielskiego, jako języka obcego. The Dublin School of English posiada akredytację Irlandzkiego Wydziału Edukacji i Nauki. Szkoła mieści się w centrum Dublina, przy ulicy Westmoreland Street, tuż obok Trinity College. Jest to idealna lokalizacja do poznawania życia kulturalnego i towarzyskiego w Dublinie. Latem zajęcia odbywają się także w innych placówkach szkoły, położonych na przedmieściach Dublina.

NAUCZYCIELE W SZKOLE DSE

Angielskiego uczą doświadczeni nauczyciele, posiadający kwalifikacje TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Większość z nich posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego za granicą. Materiały audio i video są standardowymi pomocami naukowymi.


ZAKWATEROWANIE w Dublinie

Irlandia kursy angielskiego dla seniorów

Uczestnicy kursów są zakwaterowywani u starannie wybranych rodzin, na przedmieściach Dublina. Członek personelu DSE wizytuje każdą rodzinę, aby sprawdzić warunki zakwaterowania. Zakwaterowanie w pokojach pojedynczych lub podwójnych, (dzielonych z innym uczestnikiem kursu), zależy od rodzaju zamówionego kursu. Tam, gdzie wymienione jest zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, można zarezerwować zakwaterowanie w pokoju pojedynczym za dodatkową opłatą. Możliwe jest także zakwaterowanie w rezydencjach studenckich, schroniskach młodzieżowych, apartamentach lub hotelach.

Więcej informacji na temat zakwaterowania oraz ceny uzyskasz tutaj

 

 


 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO 'SENIOR TRAVEL'

Kurs przeznaczony dla bardziej dojrzałych podróżników.  Program opiera się na standardowym kursie grupowym, który kładzie duży nacisk na praktyczną naukę języka angielskiego wraz z poznawaniem bogactwa kulturowego Irlandii. Większość zajęć ma charakter konwersacyjny. Program jest przystosowany do indywidualnych zainteresowań takich jak irlandzka muzyka, architektura, historia oraz natura.

DATY 2017

Pierwszy poniedziałek każdego miesiąca.

Długość trwania kursu Cena €
dowolnie w zależności od wybranego kursu
ceny kursów znajdziesz
tutaj

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Zajęcia pozalekcyjne są przewidziane w przypadku wszystkich kursów. Mają miejsce popołudniami i wieczorami, a także w weekendy. W ich skład wchodzą wycieczki autokarem, zwiedzanie zabytków, wykłady i pogadanki, filmy, sporty i inne. Nie jest toDublin kursy angielskiego dla seniorów w Irlandii program w pełni turystyczny, ale raczej próba przybliżenia uczestnikom kultury Irlandii i zmotywowania ich do używania języka w praktyce. Zajęcia te pozwalają uczestnikom na spotykanie się z kolegami uczącymi się angielskiego na innych poziomach, co ma wpływ na rozwój ich umiejętności komunikacyjnych. 

Zajęcia pozalekcyjne są wliczone w cenę kursu, ale należy pamiętać, że jeśli zajęcia językowe kolidują z pozalekcyjnymi, pierwszeństwo mają zajęcia językowe. 

Inne kursy angielskiego dla seniorów za granicą

Napisz do nas, prześlemy kalkulację kosztów        Sprawdź kursy angielskiego w Galway         góra strony

Poleć nas znajomemu  Inne kursy angielskiego dla seniorów za granicą