Kursy angielskiego Anglia

KURSY ANGIELSKIEGO ANGLIA 2018

Kursy angielskiego Anglia
Kursy językowe w Londynie
Kursy językowe w Anglii
Szkoły angielskiego w Anglii
Kursy językowe Anglia
Szkoły angielskiego Anglia

KURSY ANGIELSKIEGO ANGLIA

Kursy angielskiego, kolonie, obozy językowe w Anglii dla dzieci i ich rodziców.

Kursy angielskiego Anglia dla dzieci

Szkoły angielskiego Anglia dla dzieci  

KURSY JĘZYKOWE ANGLIA, W LONDYNIE

Tani kurs językowy Anglia dla dzieci

TANI KURS JĘZYKOWY ANGLIA DLA DZIECI Londyn
Concorde International

Kursy angielskiego w Royal Naval College, pierwszorzędnej szkole z pierwszorzędną lokalizacją, doskonałej do zwiedzania miasta, umiejscowionej na Dworze Królowej Mary w samym centrum terenu studenckiego. 12 dużych, nowoczesnych sal lekcyjnych wyposażonych w odtwarzacz CD i DVD oraz w telewizor, przestronna sala wspólna na przedstawienia i aktywności, nowoczesna pracownia komputerowa z dostępem do internetu, duża stołówka i mała kawiarnia na przekąski, bezpieczny chroniony kampus z dużym obszarem na spędzanie wolnego czasu, a nawet kaplica, muzeum i korytarz pokryty freskami - to wszystko znajduje się w ofercie szkoły. 

Tani kurs językowy w Anglii dla dzieci

TANI KURS JĘZYKOWY W ANGLII DLA DZIECI Londyn
St Giles

Kursy angielskiego dla rodziców i ich dzieci (8 - 15 lat). Wyjazd na dowolną liczbę tygodni. Lekcje dla rodziców odbywają się w Szkole St Giles w Centrum. W tym czasie dzieci uczą się w nowoczesnych klasach tuż obok (kilka minut pieszo) w budynku "De Morgan House", w którym mieści się Londyńskie Stowarzyszenie Matematyczne. Lokalizacja kursów w sercu Londynu (Bloomsboory) pozwala w krótkim czasie dojść pieszo do British Museum, Covent Garden, Oxford Street czy West End-u. Po lekcjach będziesz miał okazję cieszyć się z 2 imprez organizowanych po południu i jednej (familijnej) w ciągu każdego tygodnia pobytu. Imprezami mogą być wycieczki z przewodnikiem do muzeów, zoo lub teatru. Będziesz miał także okazję skorzystać z całodniowej wycieczki (np. Thorpe Park, Harry Poter Studio Tour).

KURSY JĘZYKOWE W ANGLII BOURNEMOUTH

Tanie kursy językowe w Anglii dla dzieci

TANIE KURSY JĘZYKOWE W ANGLII DLA DZIECI Bournemouth Kings

Kursy angielskiego w Bournemouth w szkole Kings spełnia oczekiwania wszystkich uczestników. Uczestnikami kursu angielskiego jest młodzież z całego świata. Kurs angielskiego połączony jest ze wspaniałą zabawą, możliwością uprawiania sportu i zwiedzania Anglii. Cena kursu obejmuje naukę, sport, wycieczki i pełne wyżywienie.

Tanie kursy angielskiego Anglia dla dzieci

TANIE KURSY ANGIELSKIEGO ANGLIA DLA DZIECI
Bournemouth Regent

Kursy angielskiego w szkołach Regent, które oferują kursy języka angielskiego najwyższej jakości. Przyjaźni, profesjonalni nauczyciele oraz dynamiczne i skuteczne metody nauki - wszystko to pozwoli ci szybko opanować język angielski lub udoskonalić swoje umiejętności.

SZKOŁY ANGIELSKIEGO W ANGLII CAMBRIDGE

Tanie kursy angielskiego dla dzieci

TANIE KURSY ANGIELSKIEGO W ANGLII DLA DZIECI
Cambridge Select

Kursy angielskiego dla dzieci w Cambridge to bardzo popularny element oferty Select English. Wielu uczniów kilkakrotnie decyduje się na ten kurs, a gdy są już starsi, wybierają jeden z kursów dla dorosłych oferowanych przez Select English. Na kursach dla dzieci w Cambridge zawsze coś się dzieje: organizowane są dyskoteki, przedstawienia teatralne, a także spływy kajakowe. 

Tani kurs angielskiego Anglia dla dzieci

TANI KURS ANGIELSKIEGO ANGLIA DLA DZIECI Cambridge St Giles

Kursy angielskiego w Uniwersytecie w Cambridge, jednym z najważniejszych uniwersytetów na świecie. Kampus szkolny daje możliwość nauki w tym międzynarodowym centrum doskonalenia. Historyczna jadalnia Sidney Sussex uważana jest za jedną z najpiękniejszych na uniwersytecie, a rzeźby ogrodowe sprawiają, że miejsce to jest idealnym miejscem na lato. Szkoła oferuje kursy intensywne, obejmujące 25 lekcji tygodniowo.
Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób.

KURSY JĘZYKOWE ANGLIA CANTERBURY

Kursy językowe Anglia Canterbury

KURSY JĘZYKOWE ANGLIA Canterbury Concorde International

Kursy angielskiego w Kent College oferuje takie udogodnienia jak 20 sal lekcyjnych, każda z tablicą, odtwarzaczem CD i DVD oraz telewizorem; duża sala do występów i innych aktywności; duże boisko, nowoczesna hala sportowa, cztery korty tenisowe; przestronne sale wspólne; stoły bilardowe; tenis stołowy; duża jadalnia ze specjalnym letnim menu; mix ludzi różnych narodowości i w różnym wieku, a także świetny dojazd do Londynu i innych miejscowości. 

Szkoły angielskiego Anglia

SZKOŁY ANGIELSKIEGO ANGLIA
Canterbury St Giles

Kursy angielskiego w jednej z najstarszych na świecie szkół publicznych. Kampus jest usytuowany na terenach, należących do światowej sławy Katedry Canterbury, w centrum zabytkowego miasta. Szkoła dysponuje basenem, siłownią, przestrzenią rekreacyjną, które są w odległości krótkiego spaceru od rezydencji studenckiej, a także od budynków, gdzie odbywają się zajęcia. Bezpieczny, niewielki, strzeżony kampus to idealne miejsce dla młodych uczestników, szczególnie tych, którzy wyjeżdżają za granicę po raz pierwszy. Grupy, składające się z maksymalnie 12-stu uczestników znajdują się pod całodobową opieką.

SZKOŁY ANGIELSKIEGO ANGLIA

Wakacyjne kursy językowe

WAKACYJNE KURSY JĘZYKOWE
Acton Burnell Concord

Kursy angielskiego w Anglii. Maksymalna liczba studentów w grupie - 12. Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania od zupełnie początkujących do zaawansowanych. Każdy uczeń w pierwszy dzień w Concord College przechodzi test kwalifikacyjny, na podstawie którego zostaje zakwalifikowany do grupy o odpowiednim dla siebie poziomie zaawansowania.

Kursy językowe

KURSY JĘZYKOWE
Ashford Concorde International

Kursy angielskiego w szkole Ashford założonej 1898 roku, która jest jedną z pięciu najlepszych szkół z internatem w Wielkiej Brytanii. Tradycyjna angielska szkoła z internatem blisko Canterbury, bezpieczne miejsce mieszkalne, pociągi Eurostar z połączeniami do europejskich miast. 20 sal lekcyjnych, każda wyposażona w białą tablicę, odtwarzacz CD i DVD oraz telewizor, duża sala do przedstawień i innych aktywności, rozlegle boiska do gry i sztuczna murawa, korty tenisowe, hale sportowe i kryty basen, duża jadalnia z ustalonym menu posiłków na czas letniej szkoły, doskonale wyposażona pracownia komputerowa z najnowszym oprogramowaniem i wygodne wspólne pokoje dla rezydujących uczniów. 

Kursy językowe w Anglii

KURSY JĘZYKOWE W ANGLII
Broadstairs Concorde International

Kursy angielskiego w Broadstairs, tradycyjnym nadmorskim kurorcie cieszącym się popularnością wśród angielskich rodzin, uwielbianym przez angielskiego pisarza Charlesa Dickensa. Do wyboru dwie szkoły: East Kent College w centrum miasta lub Christ Church College w pobliżu centrum handlowego Westwood Cross. Oba kampusy położone na bezpiecznym terenie. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne ze wszystkimi najważniejszymi miastami i lotniskami w Wielkiej Brytanii. 

Szkoła języka angielskiego

SZKOŁA J. ANGIELSKIEGO
Buckingham Regent

Kursy angielskiego w szkołach Regent, akredytowanych przez British Council, usytuowanych w Anglii i Szkocji. Każda z nich oferuje doskonałe warunki do nauki przystosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Szkoły języka angielskiego

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Cheltenham Inlingua

Kursy angielskiego w Inlingua, która jest placówką wybieraną przez tysiące studentów na całym świecie. Centrum Usług Pedagogicznych w Bernie, w Szwajcarii, wciąż pracuje nad doskonaleniem metod i materiałów edukacyjnych stosowanych w Inlingua, aby zapewnić uczestnikom kursów nauczanie na najwyższym poziomie we wszystkich placówkach Inlingua.

Kursy angielskiego dla dzieci

KURSY ANGIELSKIEGO DLA DZIECI
Derby Regent

Kursy angielskiego w Anglii dla dzieci. Każdego roku w szkołach Regent uczą się osoby o najróżniejszych narodowościach. Dzięki temu uczniowie szkół Regent mają okazję doskonalić swój angielski oraz poznać ludzi z całego świata, a także ich kulturę.

Wakacyjne kursy angielskiego dla dzieci

WAKACYJNE KURSY ANGIELSKIEGO DLA DZIECI
Folkestone Concorde International


Kursy angielskiego w K College, nowoczesnej uczelni wyposażonej w liczne udogodnienia. Posiada bezpieczny, strzeżony kampus z miejscem na spędzanie wolnego czasu. Jest szkołą o długiej tradycji, zlokalizowaną na bezpiecznym terenie. Posiada 12 sal lekcyjnych, każda wyposażona w białą tablicę, odtwarzacz CD i DVD oraz w telewizor, nowoczesny kampus ze sprzętem komputerowym. To położone nad morzem tradycyjne miasteczko targowe z nowoczesnym centrum handlowym, nowoczesnym basenem i ośrodkiem sportowym w pobliżu. 

Letnie kursy językowe Anglia

LETNIE KURSY JĘZYKOWE ANGLIA
Moreton Hall Kings

Kursy angielskiego w Anglii. Ten wyjątkowy kurs zaprojektowany został by pozwolić rodzicom i ich pociechom na wspólny wakacyjny wypoczynek, i jednocześnie pobyt w Brytyjskiej szkole z internatem. Kurs oferuje oddzielne programy edukacyjne dla dzieci i rodziców, jak również zajęcia na które uczęszczać będą razem.

Wakacyjne kursy angielskiego Anglia

WAKACYJNE KURSY ANGIELSKIEGO ANGLIA Norfolk Select

Kursy angielskiego w Riddlesworth Hall. Jest to piękny dom położony na terenie 12-hektarowego parku. Zapewnia to bezpieczeństwo uczestnikom kursu, którzy mogą dobrze się bawić i korzystać z pięknego otoczenia. Położony jest w niewielkiej odległości od historycznych miast Cambridge i Norwich. W Riddlesworth Hall mieści się Międzynarodowe Centrum Nauki Diany, Księżnej Walii (Księżna Diana była uczennicą Riddlesworth Hall).

Letni kurs angielskiego w Anglii

LETNI KURS ANGIELSKIEGO W ANGLII Nottingham St Giles

Kursy angielskiego obejmują 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 minut. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Wakacyjny kurs angielskiego Anglia dla dzieci

WAKACYJNY KURS ANGIELSKIEGO ANGLIA DLA DZIECI
Rochester Concorde International

Kursy angielskiego The King's School w Rochester (z zakwaterowaniem u rodziny: 12-17 lat lub na terenie kampusu - 10-17 i 12-17 lat). 

Letni kurs językowy Anglia

LETNI KURS JĘZYKOWY ANGLIA
Royal Tunbridge Wells Regent

Kursy angielskiego dla dzieci w Anglii. Nauka angielskiego nie kończy się wraz z końcem zajęć lekcyjnych. Uczestnicy kursów mają również okazję ćwiczyć umiejętności językowe w życiu codziennym: w szkolnej kawiarni, w kafejce internetowej, w miejscu zamieszkania. Dlatego właśnie uczniowie szkół Regent mogą tak łatwo nawiązać przyjaźnie i rozwijać pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym. 

Język angielski dla dzieci

JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI
Saffron Walden Select

Kurs angielskiego odbywają się na terenie szkoły Saffron Hall w Saffron Walden - mała miejscowość oddalona od Cambridge 30 minut drogi. Szkoła znajduje się w budynku z epoki wiktoriańskiej, który powstał w 1879 roku. 

Kurs angielskiego w Anglii

KURS ANGIELSKIEGO W ANGLII
Southampton St Giles

Kursy angielskiego obejmują 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych w grupach do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 min. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Nauka języka angielskiego w Anglii

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ANGLII Suffolk Select

Kursy angielskiego odbywają się w grupach liczących maksymalnie 12 osób, 15 godzin zajęć tygodniowo, poziom od początkującego do zaawansowanego. Nacisk na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim, prace nad projektami oraz autentyczny angielski. 

Kursy językowe w Anglii Worcester

KURSY JĘZYKOWE W ANGLII
Worcester Concorde International

Kursy angielskiego w szkole zlokalizowanej w sercu Anglii w pobliżu Cotswolds. Miasto z bogatą kulturą i historią. Bezpieczny, nowoczesny kampus uniwersytecki. Centrum miasta Worcester w odległości 20 minut spacerem. Świetna komunikacja z Londynem, Birmingham, Manchesterem i lotniskiem w Bristolu. 

Letnie kursy angielskiego dla dzieci

LETNIE KURSY ANGIELSKIEGO DLA DZIECI York Regent

Kursy angielskiego, do których zaliczają się między innymi bezpłatne warsztaty Active English. To dodatkowe zajęcia z nauczycielem, które pozwalają na jeszcze intensywniejszą naukę języka angielskiego a także na poznanie innych uczestników kursu. W zależności od poziomu uczestnika, oferowanych jest kilka opcji warsztatów Active English.

Zobacz też: Kursy językowe Anglia Szkoły angielskiego Anglia Szkoły językowe w Anglii Obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży w Anglii Obozy językowe Anglia Zimowe obozy językowe w FERIE 2018)

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu