Szkoła Języka Japońskiego i Kultury GENKI (Fukuoka)     Japonia kursy jezyka japonskiego w Japonii                

Zakwaterowanie 

Szkoła Języka Japońskiego i Kultury oferuje kilka rodzajów zakwaterowania, w zależności od potrzeb i oczekiwań uczestników kursów:

  • Zakwaterowanie u japońskiej rodziny przyjmującej
  • Akademik
  • Pokój w mieszkaniu
  • Prywatne mieszkanie
  Pobyt u rodziny Akademik Pokój w mieszkaniu Prywatne mieszkanie
Koszt tygodniowy 14,000 jenów  13,000 jenów 10,000 jenów 24,000 jenów
Dodatkowa noc 2,000 jenów 1,900 jenów 1,500 jenów 3,500 jenów
Prywatność Rodzina może wymagać przestrzegania zasad dotyczących przyjmowania gości, godzin powrotów do domu, itd. Wspólna łazienka, zazwyczaj brak zasad dotyczących powrotów, itd. Wspólna łazienka, brak zasad dotyczących powrotów, itd. Zupełna prywatność
Wspólnota Jesteś członkiem rodziny przyjmującej Studenci Uniwersytetu i Szkoły Genki zawsze 
w pobliżu
Pozostali mieszkańcy mogą zostać twoimi przyjaciółmi  Można przyprowadzać znajomych do swojego mieszkania.
Lokalizacja Około 40 minut drogi do szkoły Między 15 - 30 minut drogi do szkoły 10 - 30 minut do szkoły metrem lub autobusem Zwykle 5-10 minut do szkoły na piechotę
Posiłki Śniadanie wliczone w cenę, kolacja możliwa za dodatkową opłatą 500 jenów za dzień  W akademiku zazwyczaj znajduje się kuchnia. Samodzielne przygotowanie posiłków Samodzielne przygotowanie posiłków

Uczestnicy kursu poniżej 18 roku życia mogą wyłącznie zatrzymać się u rodziny przyjmującej lub 
w akademiku!

ZAKWATEROWANIE U RODZINY

Kursy języka japońskiego w Japonii zakwaterowaniePobyt u rodziny przyjmującej to doskonały sposób, aby wykorzystać w praktyce zdobyte na zajęciach umiejętności. Wybierając miejsce pobytu dla każdego uczestnika, szkoła Genki stara się uwzględnić wszystkie indywidualne potrzeby i oczekiwania. Gospodarze mogą stać się wspaniałymi przewodnikami, przyjaciółmi i towarzyszami twojej japońskiej przygody. Oczywiście, wszyscy ci, którzy zdecydują się na zakwaterowanie u rodziny muszą szanować zasady narzucone przez gospodarzy.
Każdy uczeń Szkoły Genki ma zagwarantowany osobny pokój; kuchnia, łazienka i toaleta są dzielone z członkami rodziny. W większości domów znajduje się komputer z dostępem do Internetu, z którego uczniowie mogą swobodnie korzystać.
Śniadania są wliczone w cenę zakwaterowania, kolacje wymagają dodatkowej opłaty. Jeśli uczeń życzy sobie zamówić kolację, powinien to zrobić poprzedniego dnia. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż rodziny przyjmujące nie zawsze są w stanie spełnić żywieniowe oczekiwania swoich gości, takich jak potrawy wegetariańskie, czy specjalne dania wymagane w przypadku alergii, jako że występują one w Japonii znacznie rzadziej.

Jednorazowa opłata za rezerwację zakwaterowania

9,500.00 jenów

Zakwaterowanie na tydzień (ze śniadaniami)

14,000.00 jenów

AKADEMIK

Zakwaterowanie w akademiku razem z innymi uczniami Szkoły Genki i japońskimi studentami to możliwość pełnego odkrycia uroków miasta, a także szansa na poznanie nowych przyjaciół.

Jednorazowa opłata za zakwaterowanie w akademiku

9,500.00 jenów

Zakwaterowanie na tydzień

13,000.00 jenów

POKÓJ W MIESZKANIU

Ten rodzaj zakwaterowania łączy w sobie prywatność i możliwość spędzania czasu z innymi ludźmi z prywatnością. W mieszkaniu uczeń ma swój własny pokój, natomiast łazienkę, kuchnię, pralkę i pokój wypoczynkowy dzieli ze współmieszkańcami. Większość mieszkań znajduje się blisko centrum miasta.

Jednorazowa opłata za zakwaterowanie w pokoju

9,500.00 jenów

Zakwaterowanie na tydzień (nie są wliczane posiłki)

10,000.00 jenów

PRYWATNE MIESZKANIE

Prywatne mieszkania zwykle jakością przypominają pokoje hotelowe. W każdym mieszkaniu jest łóżko, lodówka, odkurzacz, pralka, klimatyzacja. W niektórych mieszkaniach jest również bezpłatny dostęp do Internetu. W pozostałych wymagana jest dodatkowa opłata.
Mieszkania są zwykle zlokalizowane w centrum miasta, w pobliżu szkoły. Jako że mieszkania te należą do odrębnej firmy, Szkoła musi przed rezerwacją potwierdzić ich dostępność. Ostateczny koszt wynajmu może być nieco niższy lub wyższy od podanego poniżej, w zależności od oferty firmy, sezonu, itd.

Apartament Opłata aplikacyjna Koszt tygodniowy (7 nocy, 1 osoba) Droga do szkoły (piechotą) Uwagi
Standard 9,500 jenów 23,000 jenów 9-15 minut Apartament dla dwóch osób dostępny za dodatkową opłatą
Superior 9,500 jenów 33,000 jenów 20 minut  Optymalny dla 2 osób. Zniżka przy pobycie min. miesiąc
W stylu pokoju hotelowego 9,500 jenów 31,000 jenów 15 minut Sprzątanie wliczone w cenę
Apartament na dłuższy czas pobytu 24,000 jenów 15,000 jenów 20 minut rowerem Dostępny przy pobycie na 3 miesiące lub dłużej

Kursy japońskiego w Japonii, ogólne informacje o szkole Genki oraz kursach

Cennik - kursy języka japońskiego w Japonii, Fukuoka

Napisz - wyślemy kalkulację kosztów       Poleć nas znajomemu