Kursy języka angielskiego dla dorosłych
na Malcie w szkole InLingua

Angielski ogólny 20/30

Angielski ogólny to doskonały wybór, jeśli chcesz połączyć naukę angielskiego z relaksującymi wakacjami. Na lekcjach będziesz uczył się gramatyki i słownictwa oraz umiejętności konwersowania, co pozwoli ci efektywnie porozumiewać się w j. angielskim w różnorodnych sytuacjach. Kurs ten przystosowany jest do osób na wszystkich poziomach.

20 lub 30 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 10 osób

Angielski ogólny/ w biznesie
łączony z lekcjami indywidualnymi

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać spędzony tu czas, kurs General English Combined został stworzony dla ciebie. Możesz połączyć poranne zajęcia z prywatnymi lekcjami po południu. Jest to doskonały wybór, jeśli zależy ci na poprawieniu ogólnej znajomości j. angielskiego oraz skupieniu się na konkretnym obszarze nauki podczas prywatnych zajęć. Kurs ten przystosowany jest do osób na wszystkich poziomach.

20 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 10 osób + 10 godzin tygodniowo indywidualnie

Angielski w mini - grupach 20/30 (Wyłącznie dorośli)

Styl kursu jest bardzo podobny do Angielskiego Ogólnego, z tą różnicą, że, dzięki małej liczbie osób w grupie (maksymalnie 6 osób), możliwe jest szybsze poprawienie umiejętności w ciągu takiego samego czasu.

20 lub 30 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 6 osób

Angielski dla dwojga - NIEDOSTĘPNE W 2019

Kurs jest stworzony dla dwóch osób i jest idealnym sposobem na naukę z partnerem, przyjacielem lub członkiem rodziny. Lekcje są całkowicie dostosowane do kursantów, a zatem zorganizowane tak, aby spełnić ich wymagania i skupić się na obszarach angielskiego, który chcą poprawić (z możliwością samodzielnego wybrania podręcznika).

Minimum 10 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 2 osoby

Angielski w biznesie 20

Komunikacja w języku angielskim w środowisku zawodowym stała się wymogiem w wielu miejscach pracy. Kursy języka angielskiego biznesowego organizowane przez InLingua zostały tak opracowane, aby uczestnicy zyskali odpowiednie umiejętności i pewność siebie niezbędne do skutecznego porozumiewania się po angielsku. Kurs ten przystosowany jest do osób na wszystkich poziomach.

20 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 6 osób

Przez lata swojej działalności, inlingua zdobyła renomę jako organizator kursów języka angielskiego biznesowego. Z usług szkoły korzystali między innymi przedstawiciele takich firm jak: Coca Cola, Siemens, Playmobil, EADS, Price Waterhouse Coopers, Lufthansa, Porsche AG, Mercedes.

Cennik kursów językowych Malta 2019

Pakiety dla dorosłych