Kursy języka angielskiego dla dorosłych
na Malcie w szkole InLingua

Angielski ogólny 20/30

Angielski ogólny to doskonały wybór, jeśli chcesz połączyć naukę angielskiego z relaksującymi wakacjami. Na lekcjach będziesz uczył się gramatyki i słownictwa oraz umiejętności konwersacji, co pozwoli ci efektywnie komunikować się w j. angielskim w najróżniejszych sytuacjach.
20 lub 30 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 10 osób

Angielski ogólny łączony z lekcjami indywidualnymi

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać spędzony tu czas, kurs General English Combined został stworzony dla ciebie. Możesz połączyć poranne zajęcia z prywatnymi lekcjami po południu. Jest to doskonały wybór, jeśli zależy ci na poprawieniu ogólnej znajomości j. angielskiego oraz skupieniu się na konkretnym obszarze nauki podczas prywatnych zajęć.

20+10 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 10 osób + 1 osoba

Angielski w mini - grupach 20/30 (Wyłącznie dorośli)

Styl kursu jest bardzo podobny do Angielskiego Ogólnego, z tą różnicą, że, dzięki małej liczbie osób w grupie (maksymalnie 6 osób), możliwe jest szybsze poprawienie umiejętności w ciągu takiego samego czasu.

20 lub 30 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 6 osób

Angielski dla dwojga - NIEDOSTĘPNE W 2017

Kurs jest stworzony dla dwóch osób i jest idealnym sposobem na naukę z partnerem, przyjacielem lub członkiem rodziny. Lekcje są całkowicie dostosowane do kursantów, a zatem zorganizowane tak, aby spełnić ich wymagania i skupić się na obszarach angielskiego, który chcą poprawić (z możliwością samodzielnego wybrania podręcznika).

Minimum 10 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 2 osoby

Angielski w biznesie 20/30

Komunikacja w języku angielskim w środowisku zawodowym stała się wymogiem w wielu miejscach pracy. Kursy języka angielskiego biznesowego organizowane przez InLingua zostałytak opracowane, aby uczestnicy zyskali odpowiednie umiejętności i pewność siebie niezbędne do skutecznego porozumiewania się po angielsku. Kurs ten przystosowany jest do osób na wszystkich poziomach.

20/30 godzin tygodniowo, w grupach liczących maksymalnie 6 osób

Przez lata swojej działalności, inlingua zdobyła renomę jako organizator kursów języka angielskiego biznesowego. Z usług szkoły korzystali między innymi przedstawiciele takich firm jak: Coca Cola, Siemens, Playmobil, EADS, Price Waterhouse Coopers, Lufthansa, Porsche AG, Mercedes.

Cennik zakwaterowania 2017

Pakiety dla dorosłych