METODY NAUCZANIA W UNIVERSPAIN

str główna Universpain        zakwaterowanie        warunki

Nowa Metoda  

Przed rozpoczęciem kursu, musisz poddać się testowi sprawdzającemu twój poziom języka, test ten można otrzymać od LEXIS.

Analizując wynik testu, dyrektor szkolenia poinformuje cię w jakiej grupie będziesz odbywał zajęcia. Jeżeli myślisz, że zajęcia są za proste/za trudne możesz zmienić grupę w ciągu pierwszych dni kursu. Dyrektor szkolenia z chęcią omówi twoje problemy, postępy w nauce itp. Oprócz tego, jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy w nauce, możemy zaproponować ci zajęcia dodatkowe, całkowicie bezpłatnie.

Universpain posiada wiele różnych kursów różniących się intensywnością. Oferuje zajęcia od trzech do sześciu godzin dziennie, i od pięciu do dziesięciu studentów w grupie.

Kursy hiszpańskiego są tak zorganizowane, aby nauka była łatwa i przyjemna. To jest możliwe, gdyż ma młodych wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są bardzo przywiązani do swojej pracy. Metoda  Universpain jest oparta na komunikowaniu się , wiec nuda na zajęciach nie istnieje.

Tu nie ma zajęć podczas których nauczyciel tylko pisze na tablicy. Tutaj studenci aktywnie uczestniczą w zajęciach poprzez różnorakie ćwiczenia, debaty itp.

Program obejmuje 8 poziomów. Każdy poziom trwa 4 tygodnie, więc jest możliwe ukończyć kurs w ciągu 9 miesięcy i przystąpić do DELE (Certyfikat z języka hiszpańskiego). 

Godzina lekcyjna trwa 55 minut.

Pamiętaj, ze cokolwiek wybierzesz, gwarantujemy, ze będziesz dumny z tego czego się nauczyłeś. Wszystkie kursy są zaprojektowane niezależnie od czasu trwania, wiec nauka hiszpańskiego będzie dla ciebie prosta i przyjemna.

W celu sprawdzenia postępów w nauce co cztery tygodnie, będziesz poproszony o napisanie egzaminu. Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat uczestnictwa jak i dyplom Universpain.

Pamiętaj, ze Universpain dostarcza materiały dydaktyczne, kadrę nauczycielską i entuzjazm. Ty dodajesz trochę wysiłku

To zależy od ciebie jak spędzisz czas z nami, bawiąc się i ucząc. Jesteśmy tutaj aby pomóc ci osiągnąć swój cel. Tworzymy grupę.

Poniżej znajduje się krótki opis kursów, pomoże ci to w wyborze kursu odpowiadającemu twoim potrzebom


KURSY W UNIVERSPAIN

KURS HISZPAŃSKIEGO MINI

Kurs składa się z 2 zajęć dziennie z gramatyki lub 2 zajęć z konwersacji. Przeznaczony jest dla osób chcących pogłębić znajomość języka hiszpańskiego, ale jednocześnie mieć dużo czasu wolnego. Może dwie godziny dziennie nie jest wiele, ale jest to wystarczająco aby zacząć się uczyć, a zawsze istnieje możliwość zamiany jego na kurs bardziej intensywny. Niewątpliwie będzie to dobry start.

KURS HISZPAŃSKIEGO PODSTAWOWY

Kurs składa się z 2 zajęć dziennie z gramatyki oraz 2 zajęć z konwersacji. Przeznaczony jest dla osób mających więcej czasu przeznaczonego na naukę. Zapewniamy, ze biorąc 4 godziny dziennie zajęć, w przeciągu miesiąca będziesz w stanie porozumieć się w codziennych sytuacjach jak robienie zakupów, chodzenie do kina itp. Ten kurs jest najbardziej popularny wśród studentów zarówno ze względu na jego specyfikę jak i cenę.

 

KURS HISZPAŃSKIEGO INTENSYWNY

Kurs składa się z 5-ciu zajęć dziennie. Przeznaczony jest dla tych, którzy maja trochę więcej czasu na naukę oraz dla tych którzy z powodu pracy lub studiów potrzebują uczyć się bardziej intensywnie. Kurs składa się z 2 zajęć dziennie z gramatyki oraz 3 zajęć z konwersacji. Ta dodatkowa godzina pozwoli na zwiększenie zasobu słownictwa i spowoduje znaczna poprawę w komunikowaniu się w życiu codziennym.

Ten kurs jest dostatecznie intensywny, iż sam się zadziwisz jak dużo się nauczyłeś w czasie dwóch miesięcy. Jeżeli porównamy cenę kursu do jego zawartości, to jest to warte zachodu.

 

KURS HISZPAŃSKIEGO PODSTAWOWY PLUS

Taki sam jak kurs podstawowy z ta różnicą, ze maksymalna liczba studentów w grupie nie przekracza 5 osób. W ten sposób zwiększone jest uczestnictwo każdego studenta w zajęciach a co za tym idzie lepsze są postępy w nauce.

Ten kurs jest jednym z najbardziej popularnych wśród naszych studentów, a rezultaty osiągane przez nich są bardzo dobre.

Z tej przyczyny polecamy go tym którzy nie maja zbyt dużo czasu i chcą dobrze wykorzystać pobyt w Salamance.

 

KURS HISZPAŃSKIEGO INTENSYWNY PLUS

Taki sam jak kurs intensywny z ta różnicą, ze maksymalna liczba studentów w grupie nie przekracza 5 osób. W ten sposób zwiększone jest uczestnictwo każdego studenta w zajęciach a co za tym idzie szybsze są postępy w nauce.

Z tej przyczyny polecamy go tym, którzy nie maja zbyt dużo czasu i chcą maksymalnie wykorzystać pobyt w Salamance.

 

KURS HISZPAŃSKIEGO BARDZO INTENSYWNY

Kurs składa się z 6 zajęć dziennie : 2 z gramatyki, 3 z konwersacji i jednej doskonalącej pisanie.

Gwarantujemy, ze uczestnicy tego kursu osiągną zamierzony poziom w krótkim czasie. Ten kurs jest najbardziej intensywny w naszej ofercie i chociaż 6 godzin zajęć dziennie może się wydać zbyt dużo czy tez nudno, zapewniamy iż nasze metody nauczania sprawia, ze czas będzie szybko leciał.

Na zakończenie kursu będziesz mógł nie tylko mówić i pisać, ale będzie to na wysokim profesjonalnym poziomie, który teraz trudno możesz sobie wyobrazić.

Jeżeli nie masz zbyt dużo czasu i chcesz go maksymalnie wykorzystać, to jest to kurs dla ciebie.

 

KURS SŁOWNICTWA BIZNESOWEGO

Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy pracują w biznesie lub są studentami kierunków biznesowych.

Rynki Ameryki Łacińskiej staja się coraz bardziej istotne w gospodarce światowej a nawet w USA hiszpański staje się coraz bardziej zauważalny.

Zajęcia obejmują takie zagadnienia jak: sporządzanie kontraktów, firmy międzynarodowe, giełda papierów wartościowych, prawo itp. Kurs ten przygotowuje do egzaminu przy Madryckiej Izbie Gospodarczej.

Zajęcia odbywają się po dwie godziny dziennie i są dodatkiem do dowolnego kursu oferowanego przez Universpain

 

KURS HISZPAŃSKIEGO INDYWIDUALNY

Nauczyciel będzie dopasowywał zajęcia do twoich indywidualnych potrzeb. Kurs pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu. Istnieje możliwość połączenia go z innym kursem oferowanym przez nas.

 

KURS D.E.L.E.

Celem kursu jest przegotowanie studentów do oficjalnego egzaminu z języka hiszpańskiego D.E.L.E.

Zajęcia obejmuje dziennie 2 godziny gramatyki, 2 godziny konwersacji oraz godzinę przygotowania do egzaminu przy pomocy książek do D.E.L.E oraz oryginalnych egzaminów z poprzednich lat.

Oplata za egzamin nie jest wliczona w cenę kursu. Pamiętaj, ze egzaminy odbywają się w listopadzie i maju.

 

ROK AKADEMICKI

Jest głównie przeznaczony dla absolwentów szkól średnich, którzy chcą przed rozpoczęciem studiów nauczyć się nowego języka.

Kurs ten jest połączeniem kursu standardowego z kursem D.E.L.E.

Kurs rozpoczyna się w pierwszy weekend września. Jeżeli pragniesz zacząć w innym terminie, skontaktuj się z biurem naszej szkoły.

Podczas pierwszych sześciu miesięcy zajęcia obejmują dwie godziny gramatyki oraz dwie konwersacji dziennie. Ostatnie trzy miesiące poświecone są na przegotowanie do D.E.L.E.

Kurs daje Ci możliwość spędzenia roku w Hiszpanii. Zapewniamy cię, ze nie będzie to stracony rok, a obok płynnej znajomości hiszpańskiego zdobędziesz cenne doświadczenie życiowe.

 CENNIK (w euro)

Kurs Lekcji/ tydzień 1 tydz. 2 tyg. 3 tyg. 4 tyg.
Mini 10 140 225 365 475
Podstawowy 20 175 295 415 540
Intensywny 25 200 340 485 625
Podstawowy + 20 225 445 655 875
Intensywny + 25 280 560 835 1110
Bardzo intensywny 30 230 420 595 770
Biznesowy 10 270 520 595 770
D.E.L.E 20 210 415 605 805
Zajęcia indywidualne 30€ za lekcję
Rok akademicki 36 tygodni/ 720 lekcji/ 3675 €

Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek, z wyjątkiem zupełnie początkujących, które zaczynają się w każdy 1 poniedziałek miesiąca.

Opłata wpisowa: 35 €.

Każda zmiana zakwaterowania bez istotnego powodu: 30 €. Opłata za znalezienie zakwaterowania last minute (na tydzień przed rozpoczęciem kursu): 30 €.

Opłata za odbiór ze stacji i odwiezienie na miejsce zakwaterowania: 25 €.

Napisz do nas, prześlemy ci kalkulację