Kursy hiszpańskiego Hiszpania Barcelona, Granada, Madryt, Granada, Salamanka, Pampeluna, Sewilla, Alicante, Cadiz, Teneryfa, Walencja, Malaga, Marbella

Don Quijote 2015

Szkoły Don Quijote mieszczą się w miejscach takich jak: (propozycje innych miejsc na dole str.)
HISZPANIA - Barcelona, Granada, Madryt, Salamanka, Pampeluna, Sewilla, Alicante, Cadiz, Teneryfa, Walencja, Malaga, Marbella
PERU, ARGENTYNA, BOLIWIA, CHILE, KOSTARYKA, KUBA, EKWADOR, GWATEMALA
N
apisz do LEXIS, prześlemy ofertę.
MEKSYK-Guanajuato, Oaxaca, Playa del Carmen, Puerto Vallarta
Miejscowości zaznaczone na niebiesko- szkoły partnerskie, wymagające dodatkowej opłaty (200€)

Szkoła Don Quijote - HISZPANIA
- wiek studentów - 18+ oraz 14+ lat
- studenci pochodzą z ponad 60 krajów
- 95 % studentów szkoły Don Quijote stanowią studenci indywidualni
- 30 % studentów stanowią studenci dopiero rozpoczynający naukę hiszpańskiego.

Kursy języka hiszpańskiego Hiszpania

Szkoła Don Quijote została założona w 1986 i od tego czasu zyskała sobie miano jednej najlepszych szkół języka hiszpańskiego w Hiszpanii, cały czas udoskonalającej swoje programy nauczania.
Uczniowie szkoły Don Quijote pochodzą z różnych części świata i dla różnych powodów pragną uczyć się języka hiszpańskiego dlatego programy metodyczne opracowane są ze szczególną dokładnością.
Dewizą szkoły jest zapewnienie studentom idealnych warunków aktywnej nauki i wykorzystania języka w praktyce oraz zdobycia doświadczeń na temat charakteru i sposobu życia w każdym z krajów.
Studenci mogą łączyć kursy hiszpańskiegow różnych szkołach Don Quijote w Hiszpanii, przez co mogą poznać różne akcenty języka hiszpańskiego, ale także podróżować i poznawać różnorodność kultur występującą w Hiszpanii.

Przyczyny, z powodu których szkoła Don Quijote wyróżnia się spośród innych placówek.
ˇ Wysoka jakość i rozległy zakres programów nauki języka przy konkurencyjnych cenach
ˇ Lokalizacja szkół w pięknych budynkach i atrakcyjnych punktach miasta
ˇ Terminy rozpoczęcia kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii w niemal każdy poniedziałek roku, od stycznia do grudnia
ˇ Świetny dobór kursów językowych, włączając kursy intensywne hiszpańskiego w małych grupach
ˇ Poświęcanie uwagi każdemu studentowi z osobna
ˇ Świetne wyposażenie sal wykładowych i wykwalifikowani pracownicy
ˇ Opieka i szeroki zakres usług od momentu przybycia studenta do momentu jego wyjazdu
ˇ Różnorodna mieszanka studentów pod względem narodowości i wieku
ˇ Pasjonujący program wykorzystania czasu wolnego
ˇ Skuteczny i szybki serwis gwarantowany przez sprawdzony system komunikacji i rezerwacji w Don Quijote.

Naukę w różnych placówkach Don Quijote można ze sobą łączyć bez dodatkowych kosztów administracyjnych (np. 2 tyg. kursu hiszpańskiego w Madrycie, tydzień w Sewilli, tydzień w Meksyku. Szkoła nie pokrywa kosztów dojazdu z jednego miasta do drugiego).

KURSY HISZPAŃSKIEGO HISZPANIA 2015

rodzaje kursów ogólnych - hiszpański
ceny kursów ogólnych j. hiszpański w Hiszpanii
zakwaterowanie w Hiszpanii
transfer z lotniska - Hiszpania
KURSY SPECJALISTYCZNE HISZPAŃSKIEGO w HISZPANII (konwersacje; hiszpański dla nauczycieli; turystyczny; kurs bożonarodzeniowy ; hiszpański plus praca, hiszpański plus nurkowanie, hiszpański plus kurs dla kiperów, hiszpański plus gotowanie, hiszpański plus kultura arabska, kurs 50+)

Czego studenci mogą oczekiwać od kursów prowadzonych przez Don Quijote
Szkoła stwarza studentom doskonałą możliwość pozyskania umiejętności poprawnego i biegłego posługiwania się językiem hiszpańskim. Metody nauczania stosowane w Don Quijote stanowią świetne połączenie najlepszych tradycyjnych metod nauki języka wraz z ostatnimi osiągnięciami w tej dziedzinie. W każdym z miast, w którym mieszczą się szkoły społeczność lokalna posługuje się innym dialektem, jednak lektorzy w każdej ze szkół wykładają język hiszpański w najczystszej jego formie. W każdej ze szkół DQ obowiązuje ten sam program nauczania.
Nauka gramatyki i słownictwa odbywa się poprzez dokładne objaśnienie i różnorodne ćwiczenia zmuszające do praktycznego zastosowania języka. W efekcie ma to prowadzić do polepszenia znajomości języka, a także wyrobienia w studentach pewności siebie, jeśli chodzi o posługiwanie się językiem.
Wszystkie cztery umiejętności składające się na znajomość języka (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) są rozwijane systematycznie, stosownie do potrzeb studenta. Uważny dobór zajęć pod względem indywidualnych zapotrzebowań każdego ze studentów, pozwala poprawić wymowę, a przede wszystkim nauczyć poprawnej komunikacji w języku hiszpańskim.
Szkoła zachęca także studentów do rozwoju efektywnych strategii nauki języka, ponieważ umiejętności te czynią studenta zdolnym do kontynuowania nauki po opuszczeniu sali lekcyjnej.

Pierwsze dni w Don Quijote

Dzień próbny dla studentów zamierzających podjąć naukę na ogólnym kursie języka hiszpańskiego może przedstawiać się następująco:


Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Pierwsze dwie lekcje

Wprowadzenie do języka (zawiera gramatykę i słownictwo pomagające w komunikacji), zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę języka, jak i dla studentów, którzy posiadają już pewien zasób wiedzy, ale trudno jest im zastosować ją w praktyce. Kontynuacja praktycznych ćwiczeń z komunikacji i posługiwania się językiem hiszpańskim lub bazujących na rozwinięciu takich czterech umiejętności jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.

Jeśli student zdecydował się zarówno na ogólny kurs nauki języka oraz kurs intensywny j. hiszpańskiego, to na zajęciach popołudniowych nacisk będzie położony na praktyczną komunikację werbalną i zapewnienie studentom możliwości poszerzenia zasobu słownictwa związanego z zawodem, kierunkiem studiów i osobistymi zainteresowaniami.

Nauczyciele

Wszystkie szkoły DQ zatrudniają tylko nauczycieli z dyplomem ukończenia studiów w dziedzinie iberystyki i odpowiednimi kwalifikacjami pedagogicznymi.
Mimo, że szkoła zwraca szczególną uwagę na dobór kadry, nie mniejszy nacisk kładziony jest na zapewnienie studentom komfortowych warunków nauki. W związku z tym nauka odbywa się w małych grupach, o dużym zróżnicowaniu pod względem narodowościowym.


Pierwsze Poniedziałki

Pracownicy szkoły oczekują na studenta w recepcji, w poniedziałek rano o 9:00. Rodzina, u której student zostanie zakwaterowany, z przyjemnością pomoże mu znaleźć najlepszy sposób dotarcia do szkoły.
Wszyscy nowi studenci zostaną przywitani przez pracowników DQ i zaproszeni na sesję orientacyjną, opisującą szkołę, programy i rozplanowanie sal. Wszyscy nowoprzybyli studenci zostaną przedstawieni dyrektorowi szkoły oraz pracownikom, którzy są odpowiedzialni za dobre samopoczucie studenta i jego aklimatyzację w nowym środowisku. Studenci przejdą również egzamin ustny i pisemny.


Metody nauczania / poziomy języka hiszpańskiego

Wszyscy nauczyciele są Hiszpanami, ukończyli studia uniwersyteckie i kursy metodyczne w dziedzinie prowadzenia lekcji z cudzoziemcami. Nacisk kładziony jest na komunikację werbalną, poprawny akcent i wymowę oraz na wzbogacenie słownictwa. Efekt ten jest osiągany poprzez symulację rzeczywistych sytuacji i odgrywanie scenek, a także przebywanie w środowisku hiszpańskojęzycznym. Nauka gramatyki odbywa się poprzez regularne ćwiczenia i pracę domową, która jest sprawdzana przez nauczyciela. Na zajęciach lekcyjnych wykonywana jest analiza wcześniej wyselekcjonowanych tekstów, artykułów, książek, wycinków z gazet, recenzji filmów i programów telewizyjnych. Przyczynia się to do poprawy znajomości języka i pozwala studentom zaznajomić się z kulturą Hiszpanii.

Kursy odbywają się na następujących poziomach znajomości języka hiszpańskiego

Gente 1 (początkujący)
Gente 2 (średnio zaawansowany niższego stopnia)
Abanico (zaawansowany)
Procesos y Recursos (wysoki stopień zaawansowania)

Zaleca się przyjść na zajęcia z własnym słownikiem i przyborami do pisania. Studenci zwykle przechodzą na wyższy poziom po 6-8 tygodniach. Wszyscy uczniowie otrzymują certyfikat zaświadczający o obecności na zajęciach i pozyskanych umiejętnościach.

RODZAJE KURSÓW J. HISZPAŃSKIEGO w Hiszpanii

Kurs intensywny hiszpańskiego w Hiszpanii

Intensywny kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii skupiony na intensywnej nauce (15 lub 25 godzin tygodniowo). Kurs intensywny kładzie nacisk na gramatykę, słownictwo i umiejętność komunikacji Jest to część lekcji porannych. Lekcje popołudniowe są przeznaczone na rozwój indywidualnych zainteresowań studentów. Studenci w sposób praktyczny uczą się języka potrzebnego do skutecznego porozumiewania się w swoim otoczeniu i życiu zawodowym. Służyć ma temu prezentacja informacji i zwrócenie uwagi na specyficzne zagadnienia i tematy, pozostające w relacji z zainteresowaniami grupy.

Kurs intensywny

Liczba lekcji w tygodniu 15 lub 20 (1 lekcja = 55 minut) + 5 zajęć z zakresu kultury kraju
Liczba osób w grupie Maksimum 8 osób, najczęściej 5 osób
Czas trwania kursu 1 - 21+ tygodni
Daty rozpoczęcia Każdy poniedziałek (oprócz poziomu dla początkujących*)
Poziomy Od początkującego do wysokiego stopnia zaawansowania

Kurs intensywny Plus

Istnieje możliwość zwiększenia intensywności programu do 35 lekcji w tygodniu, zajęcia poranne i zajęcia popołudniowe tak samo jak w kursie intensywnym.


Kurs intensywny Plus

Liczba lekcji w tygodniu 30 lekcji (1 lekcja = 55 minut) + 5 zajęć z zakresu kultury kraju

Liczba osób w grupie

Maksimum 8 osób
Czas trwania kursu 1 - 21+ tygodni
Daty rozpoczęcia Każdy poniedziałek (oprócz poziomu dla początkujących*)
Poziomy Od początkującego do wysokiego stopnia zaawansowania

Kurs Premium

Jest to kurs prowadzony w mini grupach(1-4 studentów w klasie) z dodatkową ilością zajęć indywidualnych.

Kurs Premium

Liczba lekcji w tygodniu 20 lekcji (1 lekcja = 55 minut) + 5/10/15 zajęć indywidualnych

Liczba osób w grupie

1-4
Czas trwania kursu 1 - 3 tygodni (istnieje możliwość wykupienia dodatkowego tygodnia
Daty rozpoczęcia Każdy poniedziałek (oprócz poziomu dla początkujących*)
Poziomy Od początkującego do wysokiego stopnia zaawansowania

Kursy indywidualne hiszpańskiego w Hiszpanii (programy jeden na jeden)

Programy te są adaptowane do indywidualnych potrzeb studenta i każdy student jest proszony o wypełnienie kwestionariusza wstępnego, tak więc nauczyciel może zaplanować lekcje przed przybyciem studenta.
Programy indywidualne mogą zawierać dowolną liczbę zajęć lub też mogą z nich korzystać dwie osoby znajdujące się na tym samym poziomie (program pół-indywidualny).
Lekcje indywidualne jednego nauczyciela z jednym studentem mogą zawierać wiele różnorodnych tematów i programy tych zajęć są dostosowywane do indywidualnych potrzeb studentów i układane wspólnie z nimi.


Lekcje indywidualne (jeden na jeden)

Liczba lekcji w tyg. 10, 15, 20, 25 lub 30 (1 lekcja = 55 minut)
Liczba osób w grupie 1 osoba
Czas trwania kursu 1 - 25+ tygodni
Daty rozpoczęcia Każdy weekend
Poziomy Od początkującego do wysokiego stopnia zaawansowania

Barcelona - wiadomości ogólne

Jest drugim pod względem wielkości miastem w Hiszpanii, położonym w północno-wschodniej części kraju. Barcelona jest najbardziej ekscytującym miejscem w Katalonii, pełnym nie tylko różnego rodzaju rozrywek, ale również obiektów kulturalnych i zabytków.
Don Quichote w Barcelonie znajduje się w samym centrum miasta, w eleganckiej dzielnicy Paseo de Gracia i zaledwie kilka minut spacerem od Central Plaza Cataluna. Szkoła mieści się w pięknym, zabytkowym budynku z XIX wieku, zbudowanym w stylu modernistycznym, ze sklepieniami zdobionymi rzeźbą, podłogami ułożonymi z mozaiki i z kominkami. W szkole znajduje się 64 świetnie wyposażonych klas.


Kursy hiszpańskiego Hiszpania Barcelona, Granada, Madryt, Granada, Salamanka, Pampeluna, Sewilla, Alicante, Cadiz, Teneryfa, Walencja, Malaga, Marbella

Szkoła ma w swojej ofercie wiele różnych, ale zawsze ciekawych propozycji spędzania wolnego czasu. W Barcelonie w ciągu całego roku odbywają się koncerty i różne inne wydarzenia kulturalne, o których uczestnicy kursów hiszpańskiego Instytutu Hispalingua są na bieżąco informowani. Można samemu zwiedzić piękną gotycką Katedrę zobaczyć odbywające się przed nią pokazy grup folklorystycznych, przespacerować się jedną z najstarszych i najsławniejszych ulic Las Ramblas, na której znajduje się bazar kwiatów i zwierząt, a także Opera i wiele innych ciekawych obiektów. Interesującym miejscem, które każdy odwiedzający Barcelonę musi koniecznie zobaczyć jest Góra Montjuic. Jest to oaza spokoju i przyrody. Mieści się na niej 15 pięknych pałaców, które są udostępnione dla zwiedzających. Znajdują się tam muzea archeologii i etnologii. W Barcelonie znajdują się również miejsca, w których można się zrelaksować i rozerwać. Doskonale nadają się do tego Barceloneta i Maremagnum. Barcelona przeżywa ogromny rozkwit od czasu Igrzysk Olimpijskich w 1992 r. Jest znana z wielu restauracji serwujących owoce morza i ze wspaniałych plaż, które rozciągają się wzdłuż całej drogi do wioski olimpijskiej i portu. Maremagnum to nowoczesne centrum handlowe znajdujące się w miejscu dawnego portu handlowego (Port Vell). Jest tu mnóstwo sklepów i restauracji oraz największe na świecie Akwarium. Po południu można rozkoszować się tu morską bryzą, a wieczorem pójść na dyskotekę, gdzie salsa, muzyka pop i disco są grane przez całą noc.

Madryt - wiadomości ogólne

-Madryt jest stolicą Hiszpanii
-Liczba ludności - około - 5 milionów
-Położenie - centrum Hiszpanii
-Madryt jest miejscem pełnym kontrastów gdzie w perfekcyjny sposób miesza się tradycja z nowoczesnością.


Szkoła DQ mieści się w samym centrum Madrytu w niedalekiej odległości od sławnej Gran Via, Alcala i Cibeles. Dojazd do szkoły jest bardzo łatwy z każdej części miasta. W szkole znajduje się 16 świetnie wyposażonych sal i wspaniałe zaplecze naukowe i rozrywkowe.
W Madrycie znajduje się wiele muzeów i galerii sztuki (Prado, Muzeum Tysyńskie, Reina Sofia itd.) Nikt nie może się tutaj nudzić - miasto tętni życiem zarówno w dzień jak i w nocy.
W Madrycie znajduje się niezliczona ilość pubów, kafejek i nocnych klubów. W mieście jest kilka dzielnic, w których można się rozerwać - na ulicach Madrytu panuje ruch i korek uliczny do 4 rano!
W Madrycie znajduje się ponad 54 000 sklepów, w których można kupić dosłownie wszystko. Bardzo ciekawe i warte zobaczenia są także prowincje Madrytu, które można poznać w czasie weekendów. Można również zwiedzać piękne miasta, oddalone zaledwie godzinę drogi od stolicy tj; Avill, Toledo, Segovio.

Granada - wiadomości ogólne

-Liczba ludności - 260 000
-Położenie - południowo wschodnia Hiszpania
-Klimat: Gorące lata (może dochodzić do 45 stopni C) i zimne zimy!
-Granada jest jednym z największym centrum uniwersyteckich w Hiszpanii (60 000 studentów)
-W Granadzie znajduje się wiele wspaniałych parków i ogrodów, w mieście tym panuje spokojna i relaksująca atmosfera.

Hiszpania Kursy hiszpańskiego

Szkoła DQ w Granadzie istnieje już od 10 lat. Mieści się w pięknym, 5 piętrowym budynku, pełnym balkonów i okien wychodzących na miasto. Budynek jest klimatyzowany w lato a centralnie ogrzewany w ziemie. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną się połączyć naukę języka hiszpańskiego z relaksem i rozrywkami kulturalnymi.
Szkoła jest położona w spokojnej dzielnicy w centrum Granady niedaleko katedry, Alhambr i sławnego Centrum Konferencyjnego. Można także w niedługim czasie (około 1 godziny drogi) dojechać na wybrzeże, gdzie znajdują się przepiękne plaże Costa de La Sol i gór Sierra Nevada. W Granadzie w ciągu roku odbywa się wiele imprez kulturalnych.

Salamanka - wiadomości ogólne

-Liczba ludności - 180 000
-Położenie - środkowy zachód Hiszpanii
-Ludność Salamanki mówi czystym językiem hiszpańskim
-Salamanka jest miastem oferującym wiele rozrywek kulturalnych a jednocześnie panuje tam przyjazna relaksująca atmosfera
-Salamankę otaczają wspaniałe góry Sierra De Francia i Sierra De Gredos.
-Miasto otaczają malownicze typowo hiszpańskie wioski
-We wrześniu odbywają się tam liczne imprezy: koncerty, spektakle, parady uliczne, wystawy itp.
-Salamanka została wybrana Kulturalną Stolicą Europy 2002.

Szkoła w Salamance jest położona w samym centrum miasta. Mieści się ona w odnowionym budynku z XVI wiecznego klasztoru, oddalonym o 100 metrów od Uniwersytetu i tylko dwie minuty spaceru od wspaniałego placu - Plaza Major. Szkoła podzielona jest na trzy części - biura administracyjne, kawiarnia i klasy lekcyjne.
Główny budynek szkoły w Salamance ma 3 piętra i trzynaście klas, bibliotekę wspaniale wyposażoną świetlice, gdzie znajdują się komputery, wideo, pianino i sprzęt stereofoniczny. Salamance jest typowym miastem uniwersyteckim, która przyciąga studentów w różnym wieku i z różnych stron świata znajduje się tam wiele niedrogich kafejek restauracji i dyskotek, w których można miło spędzać czas.

Sewilla - wiadomości ogólne

- Liczba ludności - około 7000 000
- Położenie południowy zachód Hiszpanii
- Stolica Andaluzji
- Sewilla ma bardzo bogatą historię i rozwinięte życie kulturalne
- W mieście znajduje się lotnisko międzynarodowe
- Zimy w Sewilli są łagodne a lata gorące

Szkoła DQ w Sewilli znajduje się we wspaniałym historycznym budynku, wybudowanym w roku 1919 i zaprojektowanym przez jednego z najsławniejszych architektów hiszpańskich Hanibala Gonzalez, który był także projektantem Plaza Espania - budynek ten jest jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Sewilli. W szkole znajduje się dwanaście klimatyzowanych i przestronnych klas lekcyjnych. Po lekcjach hiszpańskiego można się zrelaksować na dachu szkoły gdzie znajduje się wspaniałe miejsce do opalania, można spędzać również czas pozalekcyjny na samodzielnej nauce w centrum multimedialnym lub spacerując i zwiedzając miasto. Sewilla jest miastem, w którym znajduje się największe skupisko pubów w całej Hiszpanii - miasto to jest nazywane stolicą Flamenco.

Walencja

- Liczba ludności - 750 000
- Położenie: Południowa część Hiszpanii (Walencja jest stolicą regionu o tej samej nazwie )
-Walencja jest trzecim co do wielkości miastem w Hiszpanii
-Mieszkańcy Walencji uwielbiają fiesty. Najbardziej popularną z nich jest Fallas, święto to odbywa się 12-19 marca. Walencja słynie także z festiwalu ogni sztucznych.
-Walencja jest niezwykle atrakcyjna pod względem turystycznym i rozrywkowym. wolne chwile można spędzać tam na plaży (500 km), lub też w licznych kafejkach, dyskotekach i klubach nocnych. W Walencji znajduje się wiele obiektów kulturalnych, muzeów, pomników, budowli o bardzo ciekawej i pięknej architekturze np. Katedra i Królewski Zakon Świętej Marii.

Szkoła DQ Jest zlokalizowana w centrum Walencji i tylko 20 minut autobusem od plaży. W szkole znajduję się siedem klas lekcyjnych , centrum multimedialne, sekretariat i pokój nauczycielski i pokój spotkań. Szkoła jest położona niedaleko od wspaniałego parku i sławnego muzeum Sztuki i Nauki.

CENY KURSÓW J. HISZPAŃSKIEGOw Hiszpanii 2015
- 65 € - opłata wpisowa

Hiszpania Kursy językowe - hiszpański

Kursy języka hiszpańskiego w Granadzie, Barcelonie, Madrycie, Salamance, Sewilli i na Teneryfie.
Ceny kursów partnerskich przesyłamy na maila.
W zależności od swoich indywidualnych preferencji studenci mogą wybrać różne rodzaje zakwaterowania w poniższych tabelach kursów intensywnych i super intensywnych podane są ceny z uwzględnieniem różnych możliwości zakwaterowania. Można także zamówić sam kurs - bez zakwaterowania.

Ceny hiszpańskiego w Hiszpanii podane są w EURO

Kursy językowe (hiszpańskiego) w Maladze, Granadzie, Marbelli, Salamance i Walencji 2015

Granada, Malaga, Marbella, Salamanka, Walencja

Długość trwania kursu

Kurs intensywny

Kurs intensywny + warsztaty

Kurs super intensywny + indywidualne lekcje

Kurs zwykły

1-4 tygodni

145 €/tydzień

165€/tydzień

295€/tydzień

130€/tydzień

5-8 tygodni

135€/tydzień

155€/tydzień

290€/tydzień

125€/tydzień

+8 tygodni

130€/tydzień

139€/tydzień

290€/tydzień

125€/tydzień

1 tydzień

145€

165€

295€

130€

2 tygodnie

290€ 330€ 590€ 260€

3 tygodnie

435€ 495€ 885€ 390€

4 tygodnie

580€ 660€ 1,180€ 520€

5 tygodni

675€ 775€ 1,450€ 625€

6 tygodni

810€ 930€ 1,740€ 750€

7 tygodni

945€ 1,085€ 2,030€ 875€

8 tygodni

1,080€  1,240€ 2,320€ 1,000€

Kursy językowe (hiszpańskiego) w Alicante, Barcelonie, Madrycie i Sewilli 2015

Alicante, Barcelona, Madryt, Sewilla

Długość trwania kursu

Kurs intensywny

Kurs intensywny + warsztaty

Kurs super intensywny + indywidualne lekcje Kurs zwykły

1-4 tygodni

155€/tydzień 175€/tydzień 295€/tydzień 145€/tydzień

5-8 tygodni

140€/tydzień 159€/tydzień 290€/tydzień 135€/tydzień

+8 tygodni

135€/tydzień 145€/tydzień 290€/tydzień 135€/tydzień

1 tydzień

155€ 175€ 295€ 145€

2 tygodnie

310€ 350€ 590€ 290€

3 tygodnie

465€ 525€ 885€ 435€

4 tygodnie

620€ 700€ 1,180€ 580€

5 tygodni

700€ 795€ 1,450€ 675€

6 tygodni

840€ 954€ 1,740€ 810€

7 tygodni

980€ 1,113€ 2,030€ 945€

8 tygodni

1,120€ 1,272€ 2,320€ 1,080€

Kursy hiszpańskiego na Teneryfie 2015

Teneryfa

Długość trwania kursu

Kurs intensywny

Kurs super intensywny Kurs zwykły

1-4 tygodni

199€/tydzień 330€/tydzień 159€/tydzień

5-8 tygodni

169€/tydzień 285€/tydzień 143€/tydzień

+8 tygodni

149€/tydzień 265€/tydzień 127€/tydzień

1 tydzień

199€ 330€ 159€

2 tygodnie

398€ 660€ 318€

3 tygodnie

597€ 990€ 477€

4 tygodnie

796€ 1,320€ 636€

5 tygodni

845€ 1,425€ 715€

6 tygodni

1,014€ 1,710€ 858€

7 tygodni

1,183€ 1,955€ 1,001€

8 tygodni

1,352€ 2,280€ 1,144€

Kursy hiszpańskiego indywidualne w Hiszpanii 2015

Alicante, Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Marbella, Salamanka, Sewilla, Teneryfa, Walencja
Typ kursu Lekcji w tygodniu 1 osoba w klasie 2 osoby w klasie 3 osoby w klasie
Lekcje indywidualne 1 34€ 28€ od osoby 17€ od osoby
5 150€ 105 € od osoby 75€ od osoby
10 275€ 190€ od osoby 138€ od osoby
20 550€ 385€ od osoby 275€ od osoby
Dodatkowa lekcja (+20) 27€ 19€ od osoby 14€ od osoby
Daty rozpoczęcia: dowolne. Wszystkie lekcje muszą się odbyć w ciągu jednego tygodnia

Poziom kompetencji językowych: wszystkie

Dla lekcji w mini grupach: wszyscy uczniowie muszą być na tym samym poziomie kompetencji językowych. Cena wzrasta o 15% w przypadku słownictwa specjalistycznego (język medyczny, prawniczy itp.). Dojazd do ucznia dodatkowo płaty. Teneryfa: podręcznik w cenie

KURSY SPECJALISTYCZNE j. hiszpańskiego w Don Quijote 2015

Kursy przygotowawcze do egzaminów Hiszpania D.E.L.E. 2015

Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Salamanka, Sewilla, Walencja
Typ kursu Lekcji w tygodniu 2 tygodnie 4 tygodnie
A1/A2 20 350€ 700€
B1/B2 20 350€ 700€
C1/C2 20 400€ 800€
Daty rozpoczęcia kursu: kwiecień (egzamin w maju); lipiec (egzamin w sierpniu); październik (egzamin w listopadzie)

Poziom kompetencji językowych: wszystkie

Intensywny kurs hiszpańskiego biznesowego Hiszpania 2015

Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Salamanka, Walencja
Typ kursu Lekcji w tygodniu 2 tygodnie 4 tygodnie
Kurs hiszpańskiego biznesowego 10 395€ 790€
Daty rozpoczęcia: 5.01, 2.02, 4.05, 1.06, 29.06, 27.07, 31.08, 7.09, 5.10
Poziom kompetencji językowych: B2, C1

Kurs języka hiszpańskiego + Flamenco Hiszpania 2015

Granada, Madryt, Malaga, Marbella, Sewilla
Typ kursu Lekcji w tygodniu 1 tydzień
Kurs flamenco/salsy 8 285€
Daty rozpoczęcia: każdy poniedziałek przez cały rok
Poziom kompetencji językowych: wszystkie
Wiek uczestników: minimum 16 lat
Uczestnicy będą zobowiązani do zakupienia butów do flamenco, spódnicy do flamenco i trykotu (ok. 90€)

Kurs języka hiszpańskiego + Gotowanie nie tylko dla kucharzy 2015

Granada, Madryt, Malaga, Marbella, Sewilla
Typ kursu Lekcji w tygodniu 1 tydzień
Kurs flamenco/salsy 8 285€
Daty rozpoczęcia: każdy poniedziałek przez cały rok
Poziom kompetencji językowych: wszystkie
Wiek uczestników: minimum 16 lat
Uczestnicy będą zobowiązani do zakupienia butów do flamenco, spódnicy do flamenco i trykotu (ok. 90€)

Kurs języka hiszpańskiego + nurkowanie Hiszpania 2015

Teneryfa
Typ kursu 2 tygodnie 3 tygodnie
Nurkowanie - PADI nurkowanie na otwartych wodach dla początkujących i zaawansowanych 395€ -
Nurkowanie - PADI nurkowanie ratownicze 575€ -
Nurkowanie - PADI mistrz nurkowania - 695€
Daty rozpoczęcia: każdy poniedziałek przez cały rok
Poziom kompetencji językowych: wszystkie
PADI mistrz nurkowania: tyko dla osób powyżej 18 roku życia z kwalifikacjami PADI
Liczba lekcji w tygodniu może się różnić w zależności od jego rodzaju.

Kurs języka hiszpańskiego dla nauczycieli w Hiszpanii 2015

Madryt, Malaga, Salamanka
Typ kursu Lekcji i warsztatów w tygodniu 1 tydzień 2 tygodnie
Kurs dla nauczycieli języka hiszpańskiego 30 410€ 765€
Daty rozpoczęcia: Madryt: 13.07; Malaga: 5.01, 29.06; Salamanka: 29.06
Poziom kompetencji językowych: native speaker/B2/C1
W cenie: warsztaty, prezentacje profesorów, seminaria
Liczba osób w klasie: 3 - 12
Jeśli na kurs zapisze się od 1 - 2 osób, szkoła rezerwuje sobie prawo do zamienienia kursu na indywidualny lub w mini grupach. Godziny lekcyjne zostaną zredukowane o 50%

Programy STAŻOWE w Hiszpanii 2015

Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Salamanka, Sewilla, Walencja
Typ kursu Ceny
4-tygodniowy kurs intensywny + 8 - 12-tygodniowy staż/wolontariat 1,350€/12 - 16 tygodni
8-12-tygodniowy staż/wolontariat 790€/8 - 12 tygodni
Cywilna odpowiedzialność prawna/ubezpieczenie zdrowotne/od następstw nieszczęśliwych wypadków 80€/4 tygodnie
Daty rozpoczęcia: Kurs intensywny/staż: Pierwszego każdego miesiąca, przez cały rok
Poziom: B2, C1
Minimalny wiek: 18 lat
W cenie: kurs językowy, trening + informacja, testy ewaluacyjne, ocena, staż na pełen lub pół etatu, praca z profesjonalistami w wybranej dziedzinie, wsparcie szkoły
Staż 8-12-tygodniowy dostępny tylko dla uczniów na poziomie kompetencji językowych C1
Osoby, które zrezygnują z kursu na mniej niż 4 tygodnie przed jego rozpoczęciem, zostaną obciążone opłatą w wysokości 450€
Ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe

Kursy hiszpańskiego- Kurs świąteczny 2015

Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Salamanka, Sewilla, Walencja
Typ kursu Lekcji w tygodniu 1 tydzień 2 tygodnie
Hiszpański + program świąteczny z zajęciami pozalekcyjnymi 20 175€ 350€
Daty rozpoczęcia: 21.12, 28.01
Poziom kompetencji językowych: wszystkie
Większość atrakcji w cenie (transport i wejściówki nie wliczone w cenę)

ZAKWATEROWANIE - HISZPANIA

Przy zakwaterowaniu u rodziny w cenę wliczone jest pranie raz w tygodniu, pościel i ręczniki. W akademiku w cenę wliczona jest pościel, sprzątanie pomieszczeń wspólnych (świetlica, łazienki) raz w tygodniu, naprawy, gaz, prąd i woda. W rezydencji w cenę wliczono pościel, codzienne sprzątanie pomieszczeń wspólnych, naprawy.
Powyżej 12 tygodni ceny za zakwaterowanie są niższe.

Zakwaterowanie u rodziny

Tygodniowo

Śniadania Jeden posiłek Dwa posiłki
2 osobowy 1 osobowy 2 osobowy 1 osobowy 2 osobowy 1 osobowy
Alicante 99€ 129€ 119€ 149€ 149€ 179€
Barcelona 179€ 209€ 199€ 229€ 269€ 289€
Granada 99€ 129€ 119€ 149€ 149€ 179€
Madryt 179€ 209€ 199€ 229€ 269€ 289€
Malaga 169€ 199€ 189€ 219€ 259€ 279€
Marbella 139€ 149€ 159€ 179€ 189€ 209€
Salamanka 99€ 129€ 119€ 149€ 149€ 179€
Sewilla 129€ 139€ 149€ 169€ 179€ 199€
Teneryfa 179€ 209€ 199€ 229€ 229€ 259€
Walencja 129€ 139€ 149€ 169€ 179€ 199€

Cena zawiera pralnię, ręczniki, pościel, lunch, 80% rodzin posiada Wi-Fi (zagwarantowane Wi-Fi - 10€/miesiąc), dostęp do prywatnych łazienek przy dodatkowej opłacie (45€/tydzień), dodatkowy dzień płatny 25 - 45€/noc
Przyjazd w niedzielę, wyjazd w sobotę (przed 12.00). Jeśli zamówisz pokój z innym studentem, a takiego nie będzie, możesz otrzymać pokój jednoosobowy - lepiej rezerwować wcześniej. Mieszkania studentów są wyposażone w telewizor, kuchenkę gazową, pralkę i żelazko i inne.
Dostęp do prywatnej łazienki za opłatą 45 Euro. Dodatkowy dzień (maks. 3 dni) Cadiz -55EUR, Malaga -60EUR, pozostałe miasta - 35EUR (pokój 2-os.), 45EUR (pokój 1-os.)

W sezonie obowiązuje zmiana cen w:

 • Maladze (od 5 czerwca do 30 września): pokój jednoosobowy 40 Euro, dwu osobowy 70 Euro

 • Pampelunie podczas trwania San Fermin Festival od 3 do 16 lipca pokój
  jedno i dwuosobowy 100 Euro

 • Teneryfie podczas karnawału od 7 do 21 lutego pokój jednoosobowy 95 Euro,
  dwuosobowy 55 Euro

Zakwaterowanie w akademiku

Tygodniowo
Śniadania Jeden posiłek Dwa posiłki
2 osobowy 1 osobowy 2 osobowy 1 osobowy 2 osobowy 1 osobowy

Z prywatną łazienką

Granada CDL 125 155€ 155€ 185€ 185€ 215€
Walencja Kamups 199€ 259€ 225€ 275€ 249€ 299€
Prywatna łazienka możliwa z dodatkową dopłatą 20€ tygodniowo
Barcelona CDL 230€ 300€ 260€ 330€ 290€ 360€
Madryt CDL 215€ 295€ 245€ 325€ 275€ 355€
Marbella CDL 215€ 295€ 245€ 325€ 275€ 355€
Salamanka CDL 125€ 155€ 155€ 185€ 185€ 215€
Sewilla CDL 199€ 259€ 225€ 275€ 249€ 299€
Walencja CDL 199€ 259€ 225€ 275€ 249€ 299€

Cena zawiera pralnię, ręczniki, pościel, lunch, 80% rodzin posiada Wi-Fi, sprzątanie, posiłki (tylko w lipcu i sierpniu), dostęp do prywatnych łazienek przy dodatkowej opłacie (35€/tydzień), dodatkowy dzień płatny 20 - 50€/noc, dodatkowa opłata sezonowa w Barcelonie i Sewilli

 

Zakwaterowanie w mieszkaniu studenckim

Tygodniowo
Pobyt 1 - 8 tygodni Pobyt +8 tygodni
Pokój 2-osobowy Pokój 1-osobowy Pokój 2-osobowy Pokój 1-osobowy
Alicante 85€ 130€ 70€ 105€
Barcelona 135€ 175€ 110€ 140€
Granada 85€ 130€ 70€ 105€
Madryt 135€ 175€ 110€ 140€
Malaga 85€ 130€ 70€ 105€
Marbella 85€ 130€ 70€ 105€
Salamanka 85€ 130€ 70€ 105€
Sewilla 85€ 130€ 70€ 105€
Teneryfa 85€ 130€ 70€ 105€
Walencja 85€ 130€ 70€ 105€

Cena zawiera pralnię, ręczniki, pościel (z wyłączeniem Teneryfy), dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, Wi-Fi, TV, centralne ogrzewanie, elektryczność, woda, dostęp do prywatnych łazienek przy dodatkowej opłacie (45€/tydzień), dodatkowy dzień płatny 25 - 45€/noc, dodatkowa opłata sezonowa: Alicante, Malaga, Marbella. Sewilla, Teneryfa, Walencja

WAŻNE!

 • Zakwaterowanie będzie możliwe od Niedzieli przez rozpoczęciem kursu od godziny 12 (18:00 w Cadiz). Jeśli po ukończeniu kursu, ktoś inny jest zakwaterowany w niedzielę to musisz opuścić pokój przed 12:00.

 • Jeśli rezerwujesz pokój dwuosobowy i nie ma osoby, z którą mógłbyś dzielić pokój, mamy prawo do zmiany Twojego pokoju w każdej chwili.

 • Dwuosobowe pokoje w Cadiz i Pamplonie dostępne są tylko dla 2 osób podróżujących razem.

 • Dodatkowa opłata 75 Euro, za tydzień, od osoby dla osób które są zakwaterowane a nie biorą udziału w kursie.

Prywatne mieszkania (bez wyżywienia) w Hiszpanii

Zakwaterowanie w mieszkaniu prywatnym / 4 tyg.

Miejsce Studio (1 sypialnia) Apartament (2 - 3 sypialnie) Miejsce Studio (1 sypialnia) Apartament (2 - 3 sypialnie)
Alicante 590 - 790€/miesiąc 890€ - 990€/miesiąc Marbella 590€ - 650€/miesiąc 890€ - 990€/miesiąc
Barcelona 690€ - 990€/miesiąc 990€ - 1,090€/miesiąc Salamanka 490€ - 590€/miesiąc 690 - 790€/miesiąc
Granada 490€ - 590€/miesiąc 690€ - 890€/miesiąc Sewilla 490€ - 590€/miesiąc 790€ - 890€/miesiąc
Madryt 690€ - 890€/miesiąc 1,290€ - 1,390€/miesiąc Teneryfa 490€ - 590€/miesiąc 590€ - 790€/miesiąc
Malaga 590€ - 650€/miesiąc 890€ - 990€/miesiąc Walencja 590€ - 790€/miesiąc 890€ - 990€/miesiąc

Opłata za rezerwację: 10% ceny kosztu miesięcznego wynajmu + 21% VAT. Koszt wywożenia odpadów: 200€/miesiąc. W cenie prywatna łazienka i w pełni wyposażona kuchnia, dostęp do internetu, gaz, elektryczność. Dodatkowo płatna woda oraz zakwaterowanie w sezonie.

UWAGA !

We wszystkich miejscach zamieszkania, zaraz po przyjeździe jest pobierana opłata w wysokości 150 Euro. Depozyt zostanie zwrócony na koniec pobytu, jeśli miejsca zakwaterowania pozostanie nie zniszczone.

TRANSFER

Wszystkie ceny w Hiszpanii podane są w €

Do Z

Przyjazd

Odjazd

W obie strony

Alicante lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Alicante 85€ 55€ 110€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Walencii 250€ 190€ 380€
Barcelona lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Barcelonie 85€ 55€ 110€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Geronie 225€ 125€ 250€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Reus 225€ 125€ 250€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Tarragonie 225€ 125€ 250€
Granada lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Granadzie 85€ 55€ 110€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Maladze 165€ 105€ 210€
Madryt lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Madrycie 85€ 55€ 110€
Malaga lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Maladze 85€ 55€ 110€
Marbella lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Maladze 95€ 70€ 140€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego na Gibraltarze 120€ 90€ 180€
Salamanka lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Salamance 85€ 55€ 110€
lotniska w Madrycie + dworca autobusowego w Salamance 115€ 90€ 180€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Madrycie 155€ 115€ 225€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Valladolid 155€ 115€ 225€
Sewilla lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Sewilli 85€ 55€ 110€
Teneryfa lotniska, dworca autobusowego na Teneryfie 'Norte' 85€ 55€ 110€
lotniska, dworca autobusowego na Teneryfie 'Sur' 155€ 99€ 198€
Walencja lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Walencji 85€ 55€ 110€
lotniska, dworca autobusowego i kolejowego w Alicante 250€ 210€ 420€

(1)Przy rezerwacji, podróż i dojazd są dzielone
(2)Transfer z lotniska w Madrycie do dworca autobusowego w Madrycie i w cenie bilet do Salamanki i transfer to miejsca zakwaterowania w Salamance.

Do ceny podanej w tabelach jest wliczone:

* Odebranie z lotniska
Tylko dla osób przyjeżdżających między 12.00 a 21.00 (Teneryfa od 13.00 - 22.00). Należy z dwu tygodniowym wyprzedzeniem zawiadomić o swoim przyjeździe administracje szkoły.


Hiszpania hiszpański kursy obozy dla dzieci
* korzystanie z telefonu w nagłych sytuacjach - telefon jest czynny w szkole 24 godziny na dobę w szkołach DQ
* Test kwalifikacyjny do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania
* Bezpłatne korzystanie z pracowni komputerowej, a także bezpłatny dostęp do Internetu
* korzystanie z pracowni multimedialnej
* materiały dydaktyczne do nauki w szkole
* Jedna dodatkowa lekcja w tygodniu - wykłady na temat kultury Hiszpańskiej
* Pakiet informacyjny, w którym znajdują się między innymi- mapka orientacyjna, informacje o szkole i miejscu, w którym się ona znajduje + wycieczka po mieście
* Kartę studencką don Quiote - dzięki tej karcie studenci mogą uzyskać rabat w muzeach, kawiarniach i wielu placówkach sportowych.
* Przywitalna kolacja i impreza, na której studenci poznają wszystkich nauczycieli DQ i pozostałych studentów szkoły
* Certyfikat na zakończenie kursu
* Wypożyczanie kaset video i kaset magnetofonowych, a także rakiet tenisowych.

Poleć nas znajomemu napisz - prześlemy kalkulację kosztów

KURSY HISZPAŃSKIEGO W HISZPANIIKursy języka hiszpańskiego Hiszpania Kursy hiszpańskiego

Zobacz ofertę szkoły j. hiszpańskiego Universpain lub ofertę nauki w szkole Enforex, szkołę hiszpańskiego Fabrica de Idiomas i obozy dla młodzieży w Hiszpanii

Poleć nas znajomemu napisz - prześlemy kalkulację kosztów