Dzień Matki. Kursy językowe w promocji. Prezent dla Mamy.

Dzień Matki 2018

Prezent dla Mamy. Promocja z okazji Dnia Matki - kursy językowe za granicą za 1/2 ceny w prezencie dla Mamy

13-ego maja Dzień Matki obchodzony jest w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Szwajcarii i w wielu innych krajach. Polska jako jedyny kraj na świecie obchodzi Dzień Matki 26 maja. Z tej okazji, szkoła językowa LEXIS oferuje promocję „2 w cenie 1” na kursy językowe za granicą dla osób 40+. Wykup jeden tydzień zajęć, a drugi dostaniesz za darmo! Promocja ta dotyczy wybranych ośrodków nauczania. W innych miejscach na świecie, w których oferowane są kursy dla osób w wieku 40+ z okazji Dnia Matki Szkoła LEXIS proponuje rabat w wysokości 10%.
Jedyne co musisz zrobić aby zakwalifikować się na promocję, to mieć minimum 40 lat. Możesz być kobietą lub mężczyzną i nie musisz mieć dzieci. Promocja dostępna jest w wielu krajach na świecie dla osób w wieku 40+.
Dla Mam, które są młodsze oraz dla wszystkich innych członków rodziny powyżej 16-go roku życia proponujemy kursy językowe o rekordowo obniżonych cenach w wielu krajach świata.
 

Mamy, które chciałyby spędzić wakacje z całą rodziną mają możliwość skorzystania ze specjalnie wynegocjowanych przez LEXIS cen za rodzinne kursy językowe poza sezonem letnim lub otrzymać od LEXIS rabat (10%) na kursy językowe w wakacje.

Rodzinne kursy językowe proponowane są na Malcie, w Anglii, w Irlandii, w USA oraz na Cyprze.

Oferta nie może być łączona z innymi promocjami oraz rabatami. Kursy muszą być zarezerwowane i opłacone do 18 czerwca 2018. Odwiedź naszą stronę aby przekonać się czy promocja jest nadal aktualna.

Klub 40+

W szkole LEXIS mile widziani są dojrzali uczniowie w każdym wieku, którzy są „młodzi duchem” na wszystkich naszych kursach przez cały rok. Dodatkowo, w niektórych miejscach organizujemy zajęcia społeczne, które przystosowane są do zainteresowań starszych uczniów.

  • lekcje odbywają się w międzynarodowych klasach, pomieszanych wiekowo

  • Popołudniowe zajęcia

  • Czas trwanie kursu 2 tygodnie z możliwością kontynuowania nauki

  • Minimalny wiek: 40 lat, bez względu na płeć

  • Poziomy od początkującego do zaawansowanego

  • W programie poza kursem językowym rekreacja i wycieczki

  • Kursy językowe dostępne są przez cały rok

Gdzie można wyjechać na kurs językowy?

W promocji można zamówić  kurs j. angielskiego, francuskiego lub niemieckiego. Wybierając miejsce wyjazdu wybierasz właściwy dla tego kraju język.

Co można kupić mamie na prezent?

Nie masz pomysłu na prezent? Wybierz jedną z przedstawionych lokalizacji kursu językowego. Twoja Mama będzie zachwycona poznając nowe miejsce z mapy świata. Zapłacisz za jednotygodniowy kurs. Drugi tydzień otrzymasz od LEXIS w prezencie. W podanych niżej lokalizacjach dostępne są również kursy o rekordowo obniżonych cenach (link wyżej)- dostępne dla wszystkich w wieku 16+.

Wielka Brytania:
London Central,
London Hampstead,
Brighton,
Cambridge,
London Ealing,

USA:
New York,
Boston,
San Diego,
San Francisco,

Kanada:
Toronto,
Vancouver,

Nowa Zelandia:
Auckland,

Australia:
Brisbane

Francja:
Paris,

Szwajcaria:
Zurich

Szkoła LEXIS zaaranżuje przelot, transfer z lotniska i na lotnisko, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie na czas pobytu za granicą.

Jak zamówić kurs językowy w promocji?

Napisz do nas e-mail. Podaj miejsce i termin wyjazdu oraz preferowany typ zakwaterowania (u rodziny, rezydencja, hotel). W temacie napisz "Mother's Day" Pocztą zwrotną prześlemy Ci niezobowiązującą kalkulację kosztów i umowę - podpiszesz po akceptacji programu i cen.

Polub nas na Facebooku - będziesz otrzymywać oferty promocyjne. W najbliższym czasie będzie ich wiele